Powrót do aktualności

Lexi – czyli zakała serwera

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Lexi – czyli zakała serwera

Otagowano: ,

Temat zawiera 177 odpowiedzi, i ma 29 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  32807167 2 lat temu.

Oglądasz 15 wpisów - 136 z 150 (wszystkich: 178)
  • Autor
    Wpisy
  • #54372

    23508493
    Uczestnik

    Doskonale wiem kim jesteś i nie kłam po raz kolejny. Nikt Cie nie obraża, więc nie wyolbrzymiaj i nie dodawaj sobie za dużo tak jak to lubisz. Ja z nikim ne flirtuje, ani się nie szmacę w przeciwieństwie do Ciebie. Ciekawe czy Twoja żona wie co wypisujesz na temat kobiet i co o niej piszesz i to tam gdzie nie jedna osoba to widzi. Jak piszesz, że zostawisz ją dla innej albo inne głupoty. Ciekawe jakby Twoje dzieci się czuły jakby zobaczyły co tatuś robi? Martw się o siebie odemnie się odczep, bo mogę napisać jeszcze dużo więcej, ale nie chce. Jadnak to nie jest istotne bo temat ten nie powstał po to by wylewać tu swoje żale i oczerniać innych ludzi kłamiąc i oszukując. Dalej czuj się pokrzywdzony i broń Lexi chodź sam wiesz, że ten temat powstał nie bez przyczyny i nie bez przyczyny tyle osób chce żeby została ukarana za świństwa, które robi wielu graczom i kłamstwa, oszustwa, szyderstwa wyzwiska i groźby karalne.. Niech to do Ciebie dotrze bo robisz tu to samo co robisz na grze. Po raz kolejny udowadniasz jak jest.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 2 miesięcy temu przez  23508493.
    Last edited: 09.02.2022 11:41
    #54374

    22147380
    Uczestnik

    -Co tu za Plotkary grają specjalnie wstawiłem fotke z neta, byle jaką żeby tylko była.
    -TO fotka Mojego starszego-brata
    Dobre sobie 😉 nic dodać nic ująć

    Ps. Trochę wysiłku to kosztuje ,żeby się nie pogubić w kłamstwach .Do tego ogromnym wysiłkiem jest sprawdzić to, że nie jestem Veronicą …. no cóż no cóż życie bywa skomplikowane.

    #54407

    Bea Blue
    Uczestnik

    Kolejne kłamstwo nie ważne czy Lexi czy To tylko… Za bicie graczy w kopalni albo na mapce nie ma żadnych nagród. Żadnych. Lexi bije wszystkich z czystej złośliwości. Czasami nie można sobie gry poogarniać, a to jest utrudnianie gry innym graczom. A co do „ma screeny…”… Wszyscy „znamy” ludzi „mam, ale nie pokaże” 😀 Pozdrawiam

    #54422

    24583413
    Uczestnik

    #54423

    24583413
    Uczestnik

    #54424

    24583413
    Uczestnik

    #54425

    24583413
    Uczestnik

    #54426

    24583413
    Uczestnik

    #54427

    Misio
    Uczestnik

    Zobaczcie co Veronika pisze na grze i obraża kazdego ,od rana do wieczora
    I nie jestem ARio oszustko intrygantko ,
    Prowokujesz ludzi do klótni i zgłaszasz, powinni cie zbanowac
    Veronica-to chore,to samo krysti28 obie hejtujecie i niszczycie gre
    Każdego obgaduje,przez nie caly serwer cierpi,
    Prosze o sprawdzenie i interwencie BANA Veronice za oszczerstwa obraze hejty

    #54430

    xORKAx
    Uczestnik

    SirMordred jesteś największym fałszywcem na tym serwerze tak to wypisywałeś po porady chciałeś mieć kampy robione błagałeś o pomoc a teraz tak piszesz ? Jesteś starszym panem facetem i tak się zachowywać gdzie ty masz honor ? Nie masz go wcale nie dziwie się że cię baba w życiu zostawiła bo naprawdę chu.. wart jesteś dwulicowy oszust. Mianowicie gra pozwala bić się gdzie chce i tego się nie zmieni a prowokacje multi kont można by było naprwić bo to co się dzieje to jest śmieszne na tej grze. W ciągu 1 h można zrobić 10 multi kont i obsmarować kogoś na forum prosząc o bana ? to nie normalne ale tak się dzieje przykład nagonka na Lexi..

    #54431

    xORKAx
    Uczestnik

    Fakt Betrix Veronika prowokują itd ale taka gra i gra na to pozwala a latać na forum z botami kłucić się bo przegrywasz to doładuj i wygraj nikt ci nie broni . Robienie botów i nagonka bo z kimś nie możesz wygrać na forum to śmieszne jest i tyle . Dlatego Sansara prosze o upomnienie wszystkich graczy i Usuniecie tego postu .. Gra pozwala to się gra i nikt nam bronić nie może a jak ktoś się pogodzić nie może niech zmieni serw i grę . pzdr Gracz Orka

    #54432

    xORKAx
    Uczestnik

    Betrix Veronika same głupimi kłutniami cwaniackim prowokacjami sobie na to zasłużyliście że macie wojnę z Iza a że gra pozwala atakować się gdzie się chce to miej pretensje do twórców gry a nie na Forum szukacie zbanowanie kogoś bo jesteście słabe i nie dajecie rady ? to bursztyny chyba grać was nie trzeba uczyć ?
    Nie potrafię dać rady to proszę usunąć taka ma być gra .. to śmieszne i tyle ..
    Sansara prosze o kasowanie takich postów bo tylko śmiecą forum i ośmieszają ludzi .. Gracz Orka
    Bursztynój Graj Wygrywaj

    #54435

    23508493
    Uczestnik

    Tu nie chodzi o to, że ktoś kogoś atakuje, tylko chodzi o to, że wyzywa i obraża innych graczy a nawet grozi śmierciom naszym rodzinom dzieciom. Poprostu to jest przesada co ona wyprawia bo pozwala sobie na coraz więcej i myśli, że jest bezkarna. Drwi i szydzi ze wszystkiego i wszystkich nawet z administracji twierdząc, że nie zostanie ukarana bo ładuje dużo kasy w grę i chyba najwidoczniej ma racje. Zero szacunku do nikogo i niczego. Żadnych wartości. Na dodatek rozpowiada ludziom bajki, które na początku mojej gry też próbowała mi wmówić, ale zaczekałam i sama zobaczyłam jak jest na prawdę. Współczuje tym osobom, które jej broniom. Zawiedziecie się i to bardzo, ale cóż takie jest życie skoro nie chce się posłuchać i samemu wyciągnąć wnioski tylko ślepo idzie się za głosem kogoś nie wartego uwagi. Mam nadzieje, że post nie zostanie usunięty by więcej osób mogło dowiedzieć się kim jest Lexi.

    #54436

    xORKAx
    Uczestnik

    To proszę zmienić czat i nie słuchać 🙂 i też nie musicie jej szanować wystarczy nie prowokować i grać sobie swoje miło . Orka

    #54437

    24716046
    Uczestnik

    Śmieszne jest to, że wrzucacie ss, na których pokazujecie jak to właśnie wy obrażacie 😀

Oglądasz 15 wpisów - 136 z 150 (wszystkich: 178)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.