Powrót do aktualności

Lexi – czyli zakała serwera

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Lexi – czyli zakała serwera

Otagowano: ,

Temat zawiera 177 odpowiedzi, i ma 29 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  32807167 2 lat temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 178)
  • Autor
    Wpisy
  • #53203

    24716046
    Uczestnik

    Mimo wielu zgłoszeń do supportu wciąż musimy się z tą „Panią” męczyć. Support obiecuje wyciszenie albo ignoruje zgłoszenia. Co zrobić z takim osobnikiem? Utrudnia grę, nie można stać na kopalni, a jej ‚mądrość’na świecie i nie tylko przerastają wszystkich. Wrzucam część ss – a mamy tego całą masę. Jakieś złote rady?

    • This topic was modified 2 lat, 3 miesięcy temu by  24716046.
    Last edited: 30.01.2022 15:33
    #53204

    24716046
    Uczestnik
    #53206

    SirMordred
    Uczestnik

    ja tu też się dopisuje …. i każdy kto chce jej – Lexi wydalenia niech sie dopisze…
    NIE DAJEMY przyzwolenia na takie zachowanie – nie chcemy juz jej na naszym serwerze!!!
    im szybciej tym lepiej …

    #53207

    Jeneus
    Uczestnik

    Nie rozumiem tego że nie ma żadnej reakcji ze strony administracji na tego typu zachowanie .Niektóre z nich podchodzą przecież pod paragaf ;x

    #53208

    Wiedzma
    Uczestnik

    Również nie rozumiem braku reakcji na takie patologiczne zachowanie grupki graczy- Lexi, Ario, Kretyn- mimo zgłoszeń popartych screenami.Mocno zastanawiająca postawa administratorów tej gry.

    #53209

    23885649
    Uczestnik

    Brak kultury osobistej oraz używanie wulgaryzmów do innych graczy, wyzywanie rodzin itp.
    Gra powinna sprawiać przyjemność, więc administracja powinna podjąć odpowiednie kroki i interweniować.

    #53210

    🤔
    Uczestnik

    Dołączam się . Jest to karygodne podejście ze strony suportu ,po mimo tylu zgłoszeń skarg wysyłanych zdjęć i opisów sytuacji ,nic z tym nie zostało zrobione . Wyciszanie na tydzień ?
    Co to ma być? A Teraz już całkowity brak reakcji.. na każdej innej grze dostała by już perma na ip. Są na to paragrafy tak jak kolega wyżej napisał , zgłasza to coraz większa liczba graczy , jeżeli nic się nie zmieni są miejsca i instytucje które na pewno się tym zajmą.

    #53211

    23783871
    Uczestnik

    Popieram wszystkie zamieszczone tu wpisy dotyczące gracza Lexi,może w końcu administracja podejmie interwencję w sprawie Pani Lexi.Mamy dość wulgaryzmów i chamstwa tej Pani.

    #53212

    ARIO
    Uczestnik

    Te wszystkie oszczerstwa napisała jedna osoba z wielu kont sama nie daje grać atakuje i sama prowokuje. Buntuje graczy ze swojego klanu by utrudniali gre innym.Wyłudza doładowania od poczatkujacych graczy którzy nie znają jej, mnie tez próbowała zbałamucić.Nie udało sie jej i od tamtej pory utrudnia mi gre na serwerze Karuzela

    #53213

    ARIO
    Uczestnik

    Tą osobą która dręczy mnie na serwerze Karuzela jest Veronica

    #53214

    Harley
    Uczestnik

    Ja tez się dopisuje, może tym razem doczekamy się reakcji adminów.

    #53215

    Misio
    Uczestnik

    Jestem od niedawna w klanie Słodziaki i mam taki sam problem z Veronicą i Marcinem,
    Aurorą ,Janeusem i ich multi ,
    biją mnie grać nie dają
    wyzywaa że jestesmy LEXI multi grać się nie da
    Prosze Usuncie te multi ,
    bo porzadni gracze grać nie mogą

    #53216

    21815432
    Uczestnik

    Ja rownież gram w klanie Słodziki i chcialbym sie dołaczyć do komentarza.Gracz Veronica,Marcin,Lajne i wielu innych z jej klanu utrudniają gre wyzywaja i buntuja innym by zniszczyć klan Słodziaki bardzo bym prosił administracje o podjęcie jakiś kroków bo nie da się grać

    #53217

    Nie da się grac ,ponieważ Veronica i jej multi niszczą gre .
    Gdy Lexi nie ma, ciągle są hejtyy ,od rana do wieczora, wymyslanie na Lexi bajek
    Ktos się odezwie ,odrazu veronica wyzywa ,obraża ,napuszcza graczy na nas.
    Ile można zazdroscic Dziewczynie ,że umie grać?
    Veronika grała Narimą potem dev44 udawala, nas bila
    Lexi jej łomot spusciła .
    Teraz msci się na TOP 1 graczu
    Porozdawala innym graczom konta ,żeby za nia szli i tak im je zabierze jak mi na s59,bo też tam razem z nią grałem ,to faszywa osoba uważajcie,
    poblokujcie multi będzie spokój

    #53218

    Jeneus
    Uczestnik

    Co tu dużo pisać wystarczy wejść na serwer i zobaczyć co wypisują od rana do wieczora Lexi i jej akolici ,kto ma trochę oleju w głowie bd wiedział po max 2 zdaniach z czym ma do czynienia tyle w temacie.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 178)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.