Powrót do aktualności

Lexi – czyli zakała serwera

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Lexi – czyli zakała serwera

Otagowano: ,

Temat zawiera 177 odpowiedzi, i ma 29 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  32807167 2 lat temu.

Oglądasz 13 wpisów - 166 z 178 (wszystkich: 178)
  • Autor
    Wpisy
  • #54508

    Bea Blue
    Uczestnik

    O, co ja widzę? Wczorajsza „rozmowa”? Nie wiem kto wstawił, ale brawo 😀

    #54514

    23508493
    Uczestnik

    To chyba wczoraj było, ciekawe bo mam przeczucie, że dopóki Lexi będzie miała bana pan KRETYN będzie często wyzywał na światowym bo tylko klnie i obraża innych. Też bardzo prosiłabym administracje o sprawdzenie adresu IP tego gracza 🙂

    #54531

    LEXI
    Uczestnik

    Nie wiedziałam Janeus że jak ty mnie wyzywałes i inni
    to jestescie super.
    Wyzywaliscie mnie biliscie było ok?
    Przez okolo pól roku,
    tez prosilam pisalam byly smiechy drwiny,
    wyzywalam ,obrażałam się to mnie banowaliscie…..
    Nikt mi nie pomógł ,nawet z suportu pisali mi żeby was zgłaszac,
    nie robiłam tego,
    poprostu cierpiałam to.
    Urosłam i dostajecie łomot teraz bek?
    Tez byłam bita na tym polega ta gra ……/
    Rosnij albo Becz,,,,,,,,,,,, UROSłam i odpłacam tym co mnie nękali i ich multi,,

    #54532

    xORKAx
    Uczestnik

    poprosił bym by suport sprawdził ip profili co wypisują bo multi konta z nagonka to robią

    #54536

    Jeneus
    Uczestnik

    Fajnie wiedzieć że tak marnym kontem wg ciebie cię lałem sam nie wiedziałem jaką mam moc a podobno konto zniszczyłem ^^ zdecyduj się wreszcie na coś . I mnie nie mieszaj w swe chamskie zachowania każdy z naszego klanu powstrzymuje się z całych sił by nie wdawać się twoje bezsensowne i prostackie pyskówki.

    #54537

    24583413
    Uczestnik

    zobaczcie na screen orka i misio…czyż nie są podobne? haha ….ah ten stary XP;)
    i kto tu ma mulciaki

    screen orka

    screen misio

    #54539

    🤔
    Uczestnik

    Ogólnie to ten ktoś kto się uważa za bogatą i rozwiniętą intelektualnie osobę, korzysta z win XP. Pomijając ten fakt, nawet tam jest opcja prinscreen, więc nie trzeba się kompromitować i robić zdjęć, notabene ten sam komputer i dwa inne posty 😉 istnieje taki magiczny przycisk na klawiaturze. Pozdrawiam

    #54540

    24583413
    Uczestnik

    z sieci ….akurat na czasie

    Uważaj na narcyza którego nadzieje zawiedziesz.
    Będzie się zawsze mścił.
    Nieważne czy to narcystyczny mężczyzna czy narcystyczna kobieta.
    Wysili całą swoją elokwencję i intelekt aby tylko zochydzic Twój obraz w oczach każdego kto tylko zechce słuchać jego słów.
    Będzie to plucie jadem i wymysłami.
    Tworzenie nieprawdzich historii i fabrykowanie zdarzeń.
    Będzie to uderzanie w Ciebie w każdy możliwy i dostępny sposób.
    To będzie jego krucjata i święta wojna przeciwko Tobie.
    Wojna w obronie jego wiary i jego godności.
    Wojna w obronie jego „wyjątkowości”
    Kiedy już opadnie maska zobaczysz kim jest naprawdę.
    Od Ciebie tylko zależy jak to zniesiesz, bo każdy narcyz jest przekonany o swojej wyjątkowości, i każdy narcyz potrzebuje pochlebców aby istnieć ..

    #54557

    SzefTotalny
    Uczestnik

    v

    #54559

    23508493
    Uczestnik

    (…) Z chwilą kiedy traci wyznawców popada w głęboką depresję. Czytając ten opis osobowości, mam wrażenie, że pasuje on do Lexi. Trafne 🙂

    #57643

    24716046
    Uczestnik
    #57663

    32807167
    Uczestnik

    Szanowni państwo administratorzy gry, oświadczam że sprawa gracza Lexi i brak waszej reakcji wraz z zrzutami z ekranu został zgłoszony na gov.pl/dyżurnet.pl, która to zajmuje się cyberprzestępczością czyli również cyberstalkingiem. Dołączam również fragment zapisu jaki tam widnieje na temat obowiązków administratora gry i innych stron internetowych.

    Obowiązki administratora

    Większość serwisów społecznościowych w swoich regulaminach ma zapisy dotyczące cyberprzemocy. – Jeśli widzimy, że na danym portalu dochodzi do tego rodzaju zachowań, reagujmy. Zgłośmy to administratorowi strony i zażądajmy interwencji – zablokowania konta agresora lub usunięcia szkodliwych treści – radzi Anna Borkowska z Akademii NASK. – Takiego zgłoszenia może dokonać nie tylko ofiara cyberprzemocy, poszkodowany, ale i jej świadek – dodaje ekspertka.

    Administrator ma obowiązek zareagować. Do podjęcia działania zobowiązuje go art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Warto pamiętać, aby zgłaszając naruszenie, powołać się na odpowiedni przepis regulaminu danego serwisu oraz dołączyć dowody cyberprzemocy.

    Zgłaszaj

    – Obraźliwe komentarze czy wulgaryzmy powinniśmy zgłaszać do administratorów stron lub moderatorów forów dyskusyjnych. Najczęściej służą do tego specjalne przyciski lub formularze powiadomień. Jeśli ich nie ma, wykorzystujmy dane zamieszczone w zakładce „Kontakt” danej witryny – tłumaczy minister cyfryzacji Marek Zagórski.

    Poważne przypadki cyberprzemocy, będące naruszeniem prawa (np. groźby karalne, propozycje seksualne, publikowanie nielegalnych treści itp.), powinny zostać zgłoszone na policję lub do prokuratury. W imieniu osoby niepełnoletniej zgłoszenia dokonują rodzice lub opiekunowie prawni.

    Do Twojej dyspozycji jest też działający 24 godziny na dobę zespół Dyzurnet.pl. Jego misją jest podejmowanie działań na rzecz tworzenia bezpiecznego Internetu. Dyżurnet.pl to zespół ekspertów NASK, działający jako punkt kontaktowy do zgłaszania nielegalnych treści w Internecie.

    Wysyłając zgłoszenie do Dyzurnet.pl należy przede wszystkim podać adres strony, na której znajdują się potencjalnie nielegalne treści. Korzystając z formularza trzeba zaznaczyć, czego sprawa dotyczy. Zgłoszenia są anonimowe. Podawanie adresu e-mail, czy innych danych jest nieobowiązkowe. Jeśli użytkownik poda adres e-mail, po wysłaniu zgłoszenia, otrzyma informację o podjętych krokach lub prośbę o podanie dokładniejszych informacji. Przesyłając zgłoszenie warto napisać wszystkie informacje, które mogą być nam pomocne.

    Jeżeli widzisz w sieci, coś co Cię niepokoi – nie wahaj się. Reaguj, zgłaszaj! Gdzie?

    Incydenty naruszające bezpieczeństwo w sieci: https://incydent.cert.pl
    Nielegalne treści w Internecie: https://dyzurnet.pl

    #57671

    32807167
    Uczestnik

    Dla ułatwienia administratorowi pracy, powołując się na art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, podaję link gracza Lexi, który powinien być usunięty wraz z kontem w grze, https://espritgames.com/pl/members/23025653/

Oglądasz 13 wpisów - 166 z 178 (wszystkich: 178)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.