Powrót do aktualności

Lexi – czyli zakała serwera

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Lexi – czyli zakała serwera

Otagowano: ,

Temat zawiera 177 odpowiedzi, i ma 29 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  32807167 2 lat, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 15 wpisów - 121 z 135 (wszystkich: 178)
  • Autor
    Wpisy
  • #53924

    23508493
    Uczestnik

    Kim Ty jesteś, żeby zarzucać mi, że ja kogoś wplątuje niby kogo? A intrygi to jest Wasza specjalność. Jak na razie to wygląda jakby dwie lub 3 osoby próbowały bronić lexi i oczerniać wszystkich wokół, żeby ją wybielić? Nawet nicku się wstydzisz bo jesteś pewnie jedną z tych osób, które nie wiedzą i ślepo wierzą w to co Lexi im powie (pewnie któreś ze słodziaków bo tylko one piszą do mnie Krysti zamiast Kristi);) . Ja się nie czuje staro i stara nie jestem w przeciwieństwie do innych grających kobiet, matek a nawet babć. Babulką to może Ty jesteś? 😀 Jak nie chcesz to nie czytaj tego czatu i tyle. Lexi ma problem do wszystkich po za słodziakami. A skoro jest taka wolna i młoda to co robi na grze? Tez słyszałam o jej wyczynach powiedzmy randkowych haha 😀

    #53925

    Herkules trzeba było opisac jaki ty chamski byłes, jak grałes ,wyzywałes, obrazales Lexi zmieniałes frakcje zeby urosnąc ,a co ci Lexi zrobiła biła cie tylko jako gracza dla zadań ?
    Szukałes kogos kto ci pomoże ,w zgodzie znalazles ,Dziewczyna ci łomot spuszczała na arenkach za to na nią gadałes głupoty ,zero zdrowej konkurencjii
    I lexi nie twierdziła na pewno ze z takim chamem chce miec kontakt mogła tylko wkurzac zazdrosne plotkary ,nic więcej.Pamietam jak smiała się ze herkules poszedl z olimpu do zgody żeby pokonac Lexi ledwo pokonał znikł, bo bał się ze ona go bedzie tłukla .Marcin was tłukł na innej grze a wy mu tu pomagaliscie ,zamiast go tepic,to wyzywali się na lexi

    #53926

    Krysti 28 zajm się swoją rodziną nie plotkowaniem bo Wstydddddddddddd-ona słyszała? haha my tez słyszelismy jak szmacisz się w grach za głupią pomoc
    Plotkaro krysti28 zajm się gra nie lexi ,bo my lexi znamy z reala ,a ty klamiesz takie straszne bajki
    Lexi nie ma problemu z nikim tylko z plotkarzami i oszustami i nie jest w slodziakach a w zgodzie oszustkooooo luknij sobie

    #53927

    Hercules
    Uczestnik

    po 1 jak chcesz ze mna rozmawiac to sie przedstaw,
    po 2 lexi mnie lala? bylem slabszy rb jak nie dawala mi rady
    po 3 jak juz pisalem brak kultory lexi i jej poplecznikow sprawily ze przestalem grac bo ile mozna grac z holota- tylko taka nazwa do was pasuje i tak klan powinniscie nazwac
    po 4 – szkoda ze znajomi z serwera do mnie sie odezwali z zapytaniem o to czy mam z nia kontakt bo jak mi powiedzieli lexi na swiatowym stwierdzila ze ma do mnie nr telefonu- tylko szkoda ze ja jej nigdy go nie podalem
    po 5- widze ze tu tez sie nie potraficie kultoralnie zachowac wiec …. BRAWO wlasnie potwierdzacie to wszystko co jest w tym poscie, sami sobie zaprzeczacie i dajecie jasne dowody co sie dzieje na tym serwerze.
    i w reszcie po 6- lexi nie masz odwagi pisac pod swoim nikiem? – bo tak najlepiej robic co?hahaha
    a co do mojego hamskiego zachowania to przytocze chocby 1 watek – a mianowicie przegrana wojne slodziakow z olimpem. To nie ja wyzywalem na swiatowym i nie ja oczernialem Wasz klan jak to robila lexi w stosunku do olimpu. Twierdzila nawet ze osoby specjalnie dochodzily do olimpu byscie przegrali a lexi tak naprawde kazda walke ze mna wtedy przegrala mimo ze miala wyzsze rb. Taka oto byla mocna a co najlepsze teraz slysze? dalej kultywoje tradycje i ma problemy z osobami duzo slabszymi od niej by z nimi wygrac. Brawo hahaha
    jak widac zadnej zmiany na tym serwie , Jak byla samowola na tym serwie i gm nic z tym nie robil tak jest do tej pory. Ciesze sie ze odszedlem z gry i nie musze wiecej uczestniczyc w tym .
    Jesli chodzi o gre- byla nawet spoko ale z kuli zachowania tych osob o ktorych mowa w poscie oraz poczynan gm moja recenzja jest negatywna i nie polecam nikomu zaczynac tu

    #53928

    23508493
    Uczestnik

    Jak na razie o tylko Wy rozsiewacie ploty i nawet tu wprowadzacie taki klimat jak jest na grze, czyli brak kultury, nawet pisać poprawnie nie potrafisz to jest dopiero wstyd w takim wieku :). zajm haha co to znaczy? Może lepiej nic nie pisać niż pisać z rażącymi błędami. Myślałam, że to pisało dziecko, ale po zdjęciu nie wyglądasz na dziecko, ale na dojrzałego mężczyznę żeby nie powiedzieć w podeszłym wieku :). Widziałam, że przyszła do Zgody bo na kopalni spokojnie się zrobiło. Ja nie pisałam, że ona jest w słodziakach tylko, że ma problem do wszystkich graczy po za słodziakami, czytaj proszę ze zrozumieniem. A niby w jaki sposób się szmace? Kolega nie równa się kochanek uświadom to sobie- już najwyższy czas

    #53929

    Bea Blue
    Uczestnik

    Jeśli ktoś twierdzi, że ta gra polega na biciu innych graczy to polecam przeczytać opis: oswajaj dzikie konie i smoki…, zwerbuj do swojej drużyny…, zbuduj piękne miasto…, połącz siły z przyjaciółmi…, stwórz unikalną… i wreszcie jako opcja gry: walcz z innymi graczami na arenie PvP. Wystarczy tylko poszukać stronę „Władca Smoków gra”. Pozdrawiam.

    #53930

    22147380
    Uczestnik

    Kristi proszę Cię to zdjęcie jest z netu (historia lubi się powtarzać) 😉
    Autor zdjęcia wykonał je w 2010 roku więc nawet jeśli to jest ta osoba ze zdjęcia długo już tak nie wygląda (dokładna data wykonania zdjęcia 13.11.2010, 11:59)….. to BYŁO jakieś 12 lat temu ;),więc jeszcze większy wstydzioszek dla tak dojrzałego mężczyzny o ile to on….
    Wystarczy zadać se pytanie dlaczego nie ma tu innych tego typu wątków , wszyscy się przez PRZYPADEK zgadaliśmy akurat na biedną Lexi ? No nie sądzę .Wypracowała sobie to przez wiele miesięcy. Trzeba mieć talent ,żeby mieć wojnę z tyloma graczami .
    Do tego nawet tutaj nie wstydzą się cisnąć po innych co daje świadectwo o nich wystarczające.

    #53931

    23508493
    Uczestnik

    Czyli jest jeszcze starszy niż na tym zdjęciu, a o kobietach z gry pisze babuszki? haha spoko 🙂 to jak można nazwać jego? Może sam coś zaproponuje

    #54055

    Co tu za Plotkary grają specjalnie wstawiłem fotke z neta, byle jaką żeby tylko była.
    A juz oszustka Krysti pisze głupoty i obsrywa mnie, że jestem stary ,i jej kumpela Veronica -co wyzywala slodziaki bila grac nam nie dawała to łatwo sprawdzić
    Mam 23 lata i nie pokąże starszym babkoom swojego zdjęcia ,
    \Krysti twój były mąż smiał się odchodząc z gry, na swiecie że odchodzi przez ciebie,ponieważ glupoty mu na pw wypisujesz,
    Twierdził że jestes niedorozwinięta ,ja to samo twierdze,
    Jak wy sie w grach zachowujecie macie rodziny mężów dzieci ,a sami gorzej jak dzieci,nikt w AWATAR nie wstawia swoich zdjec plotkary,
    i nikt nie pisze z meżatkami i starszymi paniami bo o czym?,,,,,,,,,,,,,,,,,
    to przeżytki ,
    Już może atrakcyjne ale tylko swoim partnerom—zapamiętajcie to sobie.
    HERKULES -jeżeli nie grasz nie kłam bo grałem jak grałes ,lepszy od wyzywających nie byles, Też wyzywałes obrażałes jak lexi napisała ze ci wleje,
    Dorosły facet wyzywał dziewczyne bo byla dobra i jest,
    a ty juz nie.
    Lexi nie bierze tel od graczy z innych klanow, naklamali cie i tyle,,:P
    po co jej tel do żonatych chamskich ludzi jak ty.
    Żeby admini poczytali czaty o czym te zboki w grach piszą ,dopiero by byla kupa smiechu, ludzie na emeryturach szok,,

    #54080

    Hercules
    Uczestnik

    moze i nie gram lecz widze potrzebe wypowiedzenia sie jak bylo za moich czasow jak gralem by naswietlic jak bylo, Tak dobrze pamietasz jak niby ja wyzywalem lexi? ciekawe bo chcialbym to zobaczyc , Zawsze lexi i slodziaki wszynali awanture i nie znajac ludzi oczerniali ich a w tym to lexi jest top 1.i nie bylo wazne kogo oczerniali – liczylo sie tylko wyzywanie . Nie znam innej tak skrzywionej psychicznie osoby jak ona. Ja wiem ze u was w klanie jest zasada – ze klamstwo powtazane wielokrotnie staje sie dla was prawda- lecz tylko dla was i zycze wam by zycie was zweryfikowalo za to co wyczyniacie. Normalni ludzie potrafia przejrzec na oczy a nie chodzic jak konie z klapkami .Dziekuje i do niezobaczenia-ze slodziakami i ta pania- bo z reszta serwera chgetnie zamienil bym pare slow mimo ze z niektorymi osobami mielismy czasem nieporozumienia jak to z reszta bywa wszedzie, i jak ludzie po jakims czasie sie dogadalismy.

    #54081

    Misio
    Uczestnik

    Znowu Krysti i Veronica -co od rana do nocy głupoty na czatach pisały, biły się z Alicją
    Skonćzcie te brednie zajmcie się grą urosnijcie nikt bic nie będzie,jestem mały też mnie bijecie i co?
    nie rycze tylko gram
    Gorszego chama jak ty Hercules nie ma, grałem u onaja w klanie razem z Venomem,
    tylko innym kontem i dokładnie pamiętam jaki chamski każdemu byłes ,lazłes w tyłek zgodzie zeby pomogli ci urosnąc i LEXI wlac Taki byłes ,kiedyś cie za cos wysmiała i za to na nią gadasz ,Wstyd
    a jeżeli chodzi o klan-
    Jestem w słodziakach i bylem w wielu klanach na różnych grach
    Lepszej osoby jak lexi nie znam -zawsze pomagala klanowiczom ,po kilkanascie razy chodzila z nami na expy ,żeby pomóc-żebysmy rosli,mało kto tak pomaga jak ona ,zniszczyliscie jej klan wyciągneliscie ludzi jak była na banie,za to nie pomagałła juz tym co odeszli-bolało to wam ,że niby nam nie kazala ?
    W klANIE BYŁ OPIS GRAMY TYLKO Z KLANEM I POMAGAMY TYLKO KLANOWI-tak ustalilismy razem ci co wlazili mieli pretensje ,-/ale to my tworzylismy klan z lexi nie oni,chca byc w innym klanie OK lider niechaj im pomaga, po to go mają -Lexi pomagala tym kogo szanowala z poza klanu zawsze była miła i dobra dla nas za tyo z nią nadal gram pomimo że mam b mało czasu na gre

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  Misio.
    Last edited: 07.02.2022 17:48
    #54083

    SirMordred
    Uczestnik

    LEXI – CZYLI ZAKAŁA SERWERA
    to już zostało stwierdzone – potwierdzone przez prtscriny – jest to pewnik – poparło to wiele osób (ciągle dochodzą nowe) – czekamy cały czas na UKARANIE Lexi żeby sprawiedliwosci stało sie zadość…

    nikt nie zwrócił uwagi (admini możliwe – też nie) , że Lexi taka mocna na prastarych (RB) taka wygadana na czacie światowym, frakcyjnym, klanowym (co 3 linijka jej tekscior) tu NAGLE opuściła ja ODWAGA CYWILNA (tzn. nie może jej opuścić to czego chyba nie ma) ale zakładamy, że pomimo wszystko ma – jeszcze nie wypowiedziała się w bądź co bądź JEJ sprawie…. przypadek ? Nie sądze…
    Strach się odezwać… nie dziwie się… po tylu obelgach pisanych na czatach – nic mądrego przy większym audytorium nie przychodzi do głowy…
    Tak wiec rozejdzie się po kościach? …czy będzie pierwsza precedensowa sprawa – zbanowania Lexi ? po której…oczyści się atmosfera i gra stanie się przyjemniejszą…

    #54085

    23508493
    Uczestnik

    Na jakiej podstawie twierdzisz, ze jestem oszustką? Nigdy nikogo nie oszukałam i nie mam zamiaru. Mam jedno konto do którego mam dostęp tylko ja i nikt więcej. Sama je tworzyłam i nikt mi w tym nie pomagał. W przeciwieństwie do Lexi, do której konta dostęp ma wiele osób. Pomagali tworzyć jej konto i pomagają dalej. A ona twierdzi, że sama robi te konto i nikt jej nie pomaga. Podejrzewam, że te osoby które piszą z jej konta i robią różne rzeczy pewnie tu się wypowiadają i obrażają innych by nieudolnie próbować wybielić Lexi. A tak na prawdę sami udowadniacie jak jest.
    MISIO może mi wyślesz screeny kiedy ja Ciebie atakowałam? Bo nie było takiej sytuacji. Więc nie przypisuj mi rzeczy, które robią inni gracze.
    Uczestniku z fałszywym avatarem nie obchodzi mnie Twój wiek bo jak już wcześniej ktoś tu napisał gra to nie portal randkowy i forum też nim nie jest. A to co piszesz, o moim byłym mężu w grze jest nie prawdą bo ja mam z nim kontakt i wiem dlaczego przestał grać, ale nie będę Ci tłumaczyć bo to nie na Twoją głowę. Nie odróżniacie już gry od realnego świata też wiem, że długo myśleliście, że to mój mąż w realu. Może przypomnisz mi jego nick skoro tyle z nim rozmawiałeś na grze? Czy nie pamiętasz? Lexi też twierdziła, że ma z nim kontakt co jest bzdurom i kłamstwem, nawet jego nicku nie pamięta a co dopiero imię. To, że się z kimś gra nie znaczy, że się z kimś sypia rozumiesz? Powtarzasz tylko to co powiedziała Ci Lexi i na dodatek nie prawdę. Na drugi raz sprawdź coś porządnie zanim napiszesz bo plotkarzami to jesteście Wy i dobrze o tym wiesz.

    #54086

    22147380
    Uczestnik

    Może i nikt w awatar nie wstawia swoich zdjęć ,ale teraz publicznie się przyznałeś ,że jesteś złodziejem, ukradłeś fotografowi jego twórczość, a osobie ze zdjęcia jej wizerunek.
    Brawo …

    #54371

    Vernica -22147380,
    ???Zgadnij???-Krysti28,
    Lubicie plotkowac na ludzi nawet tutaj na forum mnie oczeniacie że kradne czyjes fotki ,
    TO fotka Mojego starszego-brata
    -Pozwolił mi żebym ją wstawił-a,
    dla was nic do tego-PLOTKARY.
    Kto wam pozwolił ruszac moją rodzine -oczerniać to uzazacie za normalne?
    bo ja nie, I TU JEST OBRAZA MNIE NAWET PRZEZ TE OSOBY
    Co se tyczy waszych posranych rozmów w grach,może to nie rl i nie mąż z rl
    ale grdyby Ten mąż z RL -KRYSTI28 widział co wypisujesz do obcych facetów w grach
    -Oj na pewno byłby bardzo szczęsliwy, WIDZIAŁ TO jak sie szmacisz? TO CHORE
    -żeby mężatki tak się szmaciły w grach i to ze starszymi Panami
    Mąż z rl widzi jak flirtujesz w grach?
    Uważasz że tak się gra? Po za tym do innych Skoro Herkules nie grasz nie kłam jak Veronica i Krysti28 ,że Ktos was za nic wyzywa -Wy wyzywacie też każdego ,jak potrzebujecie pomocy lizecie Tyłki Tpo że was Lexi leje ma prawo ją też Herkules lał wyzywał osmieszał pamiętam to ,jest archiwum można luknąc do tego czasu jak grał -nie był swięty,teraz sie wyb iela
    Tak Herkules lazłes w tylek żeby urosnąc za to sie dogadywałes ale w zgodzie bo w dominacjii byłes bardzo słabiutki,poszłes do zgody zeby urosnąc i wlać Lexi
    udalo sie bo jej nie bylo ,ona studiuje i nie zawsze ma czas grac,dlatego pasy maja znajomi z Klanu rl i gier a ma ich sporo- NIKOMU NIC DO TEGO
    -kase ładuje tylko LEXI- i mnówi co robic gdy jej nie ma,Konto zrobiła Lexi i robi nadal to ze ktos zaloguje się i pomoże wam kamnpy, to tylko jej zasługa ponieważ prosiła żeby pomagac klanikowi i tym kogo lubi,(Czyli Fajnym Graczom)
    Wasza zazdrość nie zna granic,
    ————bo nie wdaje się z wami w sexowe orgie? WSTYD NAPRAWDE WSTYD
    Ze was bije,
    bo może i ta gra na to pozwala,
    ją też bija i bili i nie placze a robi konto i gra
    Sir Mordred jak ci karol jej kontem kampy pomagał robic ,lazłes jemu i jej w tyłek ,poznali jaki jestes fałszywy
    przestali pomagac -juz dołaczyłes sie do donosów ?-Nie ładnie starszy gościu
    A co się tyczy wypowiedzi Lexi to prosiła przekazac
    Wyzywaliscoie i hejtowaliscie ize od dawna,ma screny nie donosi bo po co?Mowiła że teraz ma egzaminy nie ma czasu na głupoty i zabawy z de,,,,,,Wchodzi na gre pobawic się pomuc fajnym graczom i zbvierać KASE
    bo mówi że fajnie z was kasa lecii nagrody jak zabija -Szybko umiejętności robi
    Grajcie nie beczcie
    bo łomot będzie jak i ja urosne

Oglądasz 15 wpisów - 121 z 135 (wszystkich: 178)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.