Powrót do aktualności

Lexi – czyli zakała serwera

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Lexi – czyli zakała serwera

Otagowano: ,

Temat zawiera 177 odpowiedzi, i ma 29 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  32807167 2 lat temu.

Oglądasz 15 wpisów - 151 z 165 (wszystkich: 178)
  • Autor
    Wpisy
  • #54438

    23508493
    Uczestnik

    Dobrze, ale kiedy ktoś pluje jadem na mnie lub graczy z mojego klanu nie będę milczeć i patrzeć na to bezczynnie sorry.

    #54439

    Bea Blue
    Uczestnik

    Nie podszywajcie się pod Orkę, bo my wiemy kto to jest i w grze nigdy nie było między Orką a resztą serwera wojny. A teraz pytanie. Skup się. Jak i po co miałabym atakować Lexi, skoro ja mam ponad 190 mln rb, a ona ponad 330 mln rb? Kolejna bzdura. Cały czas czekam na ss jak ja obrażam Lexi. I sprostowanie info o SirMordred – żona wcale go nie zostawiła… kolejne kłamstwo i plotka rozgłaszane przez „towarzystwo wzajemnej adoracji” o kolejnym graczu. Nie tylko takie rzeczy rozpowiadają wiadome osoby i nie tylko na serwerze, ale również np. na polu bitwy, które jest międzyserwerowe… Niestety to dotyczy wszystkich graczy, którzy ośmielili się nie tańczyć tak jak Lexi zagra. Pozdrawiam.

    #54454

    Przez ciebie BEATRIX były zawsze spiny odkąd nas połaczyli z waszym serwerem,Przez twoje kłamstwa intrygi,Onaj cie olał ,zobaczył jaka jestes oszustka,
    a Lexi za oszustwa Lała ,miała racje bo zniszczyłas jej klan.
    Tez przez Beatrix odeszło bardzo dużo graczy,
    A kto kogo w rl zostawił to już ich prywatna sprawa, nie twoja Beatrix no chyba że udajesz Sir Mordreda teraz jak kiedys innych graczy,Po za tym jak Sir Mordred wypisuje na czatach o pytonach i głupotach zamiast o grze to dopiero chore ,Starszy pan zamiast grą się zajmowac,orgie w grach to samo inni poganiacze ,Wystarczy zeby adm9ini poczytali archoiwa,oj jest tam bardzo dużo,jak Beatrix obgaduje Lexi gdy jej nie ma
    a ss Beatrix -zglosiłem obraze z ss, spokojnie są tylko po co mam tu wstawiać ?
    Bedziemy zgłaszac yeraz tak jak wy,Veronica prowokuje Krysti28 ,potem Beatrix ,Wiedzmulka prosze sprawdzic jak admini się nie lenią to tyle

    #54461

    24583413
    Uczestnik




    #54462

    Bea Blue
    Uczestnik

    Znowu puste słowa niczym nie poparte… I oczernianie… Już mówiłam – historię serwera znają gracze grający lub ci co odeszli z gry. I gracze z innych serwerów też. Przypomnę tylko sprawę jak L wyklęła najpierw klan „Potępieni”, a zaraz potem klan „Wataha” 😀 Co do SM… poczytaj sobie co 19720611 wypisuje za bzdury. To było tylko sprostowanie info i pokazanie kłamstwa i tworzenia plotek. Sami pokazujecie co się dzieje na naszym serwerze i jak traktujecie innych graczy. Po raz kolejny powtórzę – pokaż mnie i całemu światu jak ja obrażam albo obgaduję L.

    #54472

    Misio
    Uczestnik

    Beatrix kłamiesz jak zawsze,Potepionych i Watahe zniszczyła Beatrix,Zniszczyła słodziaki olimp i połowe zgody kłamstwami,wypisując mulciakami na pw żeby dochodzili do jej klanu,
    Niby nie wyzywaja prosze kilka linków mam ich bardzo duzo
    1 , https://www.fotosik.pl/zdjecie/30d6268943da1b45
    2, https://www.fotosik.pl/zdjecie/1c7195d1c452401e
    3,, https://www.fotosik.pl/zdjecie/97aa32aa64cae86f
    4, https://www.fotosik.pl/zdjecie/8dfc50d8e629bed2

    To rozmowa graczy? tak jest codziennie o wiele gorzej
    Wystarczy ze Alicja czy Lexi zabije kogos odrazu obelgi na nich i wyzwiska,pierwsza zaczyna Beatrix ,potem Veronica Kristi28 sir mordred i inni 🙂 co dostają lomot gra polega na zabijaniu,Ja mam małe konto Beronica mnie bije ciagle i maluszki nie płaczemy gramy kiedys oddamy a Oni? Nawet w tym co wkleiła Veronica prowokuje każdego tak jest zawsze przyłączaja sie inni i jazda po Alicjii Lexi Wyzywaja Je

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 2 miesięcy temu przez  Misio.
    Last edited: 12.02.2022 21:14
    #54474

    24583413
    Uczestnik

    #54475

    24583413
    Uczestnik

    #54476

    Misio
    Uczestnik

    Zobaczcie Lexi se nie odzywa ciągle plotki na nią ,szyderstwa co kto obstanie jest oczerniany ciągle te same osoby Veronica ta co to wkleja ,
    ona najgorsza prowokator Bana -Veronice Beatrix Sir Mordredowi,
    Jadą po Alicjii i Ario, bo dostają lanie od Lexi
    to chore osoby zrób cos bazuka z tymi graczami

    #54477

    KOSTEK
    Uczestnik

    Chciałem poprosic administracje o sprawdzenie na jakie konta wchodzi gracz ;
    Beatrix Vronica Sir Mordred,Titan Gross”.
    Od rana do osoby różnymi kontami wchodzą na gre i obrazają Lexi.\
    Lexi ma bana a one nadal obrażaa i plotą głupoty
    Odezwałem się to odrazu pisza ze jestem Lexi, że mi konto zniszczyla i inne kłamstwa Veronici i Beatrix,
    bo dostają lanie od Lexi\
    Nie da sie grac ,gram Przez Fb nikt pasow do mojego konta nie ma,
    konto osłabło ,ponieważ zmieniłem prace i mało mam czasu na gre ,ale gram ile moge
    Veronica i Beatrix wypisują głupoty innym graczom na mój temat.to samo Sir Mordred Titan Gros Wiedzmulka
    Moze posiedzi jakis
    administrator i zobaczy jak one gre niszcza tymi kłamstwami,
    Dzisiaj rozmawiałem z kilkoma bylymi graczami na ts,
    Pisałem i m co mówi,że kłamią np z Aria- Le chce wrocic konta nie może odzyskac wroci bedzie grala w slodziakach z Lexi,
    a oni ze lexi jej konto ukradnie,
    Aria nie znosiła Beatrix za oszustwa tak samo Wiedzmulki
    Przyszla ze zgody do lexi zeby razem grac,
    to zaczeli ich klucic,
    Tak robia z kazdym komu Lexi pomagala,
    bylem u onaja wklanie marcin nam z beatrix go zniszczyli Lexi ,
    mnie przygarnela bo nie chcialem isc z marcinem do zgody i od tej pory marcin niszczyl lexi
    Jak można byc tak fałzywymprosze o wglad na serwer 74=90
    Jezeli piszecie na forum wstawcie nazwy z gier,
    inne konta na forum p,iszace powinne byc banowane bo to multi tych graczy Ja swojego nie boje sie wstawic a wy?

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 2 miesięcy temu przez  KOSTEK.
    Last edited: 13.02.2022 13:38
    #54485

    🤔
    Uczestnik

    https://youtube.com/shorts/at7UncLB7sQ?feature=share

    Tak a propo sytuacji u nas na serwerze 🤣🤣🤣🤣🤣

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 2 miesięcy temu przez  🤔.
    Last edited: 13.02.2022 21:05
    #54487

    24716046
    Uczestnik



    Last edited: 13.02.2022 21:44
    #54488

    23508493
    Uczestnik

    KOSTEK za mało grasz żeby móc wypowiedzieć się na podstawie własnych spostrzeżeń. Kiedy jesteś raz na jakiś czas to nie widzisz tego na co dzień, więc powtarzasz tylko plotki albo zdanie jednej osoby. Dobrze, że chociaż tu się powstrzymujesz i tak nie bluźnisz jak na grze.

    #54489

    24716046
    Uczestnik
    #54507

    24583413
    Uczestnik

Oglądasz 15 wpisów - 151 z 165 (wszystkich: 178)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.