Powrót do aktualności

Lexi – czyli zakała serwera

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Lexi – czyli zakała serwera

Otagowano: ,

Temat zawiera 177 odpowiedzi, i ma 29 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  32807167 2 lat, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 178)
  • Autor
    Wpisy
  • #53513

    21775431
    Uczestnik

    O czym wy piszecie????????????????? jakie konsekwencje??? Wy tu jesteście po to by wkładać kase i siedzieć cicho chcesz wyzywaj nie chcesz czytaj tak tu to działa czyli reasumując nic nie działa oprócz płatności. Graj płać i milcz ale wymyśliłem regułę

    #53648

    .
    Uczestnik

    Jak tu pisze zaledwie kilka osób multi,
    Beatrix Wiedzmulka Sir Mordred Marcin,Veronica,
    ta co założyła ten wątek maja bardzo dużo kont
    specjalnie robią zamieszanie ,wyzywają ,obrażają każdego>
    Obrażają Lexi poniżają a potem zgłaszają
    Zablokujcie czaty wszystkim i będzie po sprawie

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  ..
    Last edited: 03.02.2022 14:01
    #53688

    SirMordred
    Uczestnik

    kto tu zamieszanie robi ?

    onbbgg

    te wszystkie wpisy co wyglądają jak wiersze nie sa pisane – tylko są kopiowane bo kopiowanie źle formatuje…pisze je jedna osoba podaje dalej a nowe niki jak damianoss sa robione zeby – „nabić” oponentów niby wybielających… eh szkoda słów…

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  SirMordred.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  SirMordred.
    Last edited: 03.02.2022 15:52
    #53715

    SirMordred
    Uczestnik

    http://img.liczniki.org/20220203/atak-1643900095.jpg

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  SirMordred.
    Last edited: 03.02.2022 15:55
    #53779

    .
    Uczestnik

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  ..
    Last edited: 03.02.2022 17:35
    #53780

    Bea Blue
    Uczestnik

    Kto to jest „Damianoss”? Odkąd gram na naszym serwerze nie widziałam takiego gracza. To tyle w temacie. Reszty wpisu nie warto nawet komentować. I jeszcze… Proszę pokazać mnie i światu jak my obrażamy Lexi i jej świtę. Pozdrawiam.

    #53782

    Bazuka
    Opiekun forum

    @Marcin a w czym problem z twoim kontem jest jak moge? zapytać?

    #53783

    Bazuka
    Opiekun forum

    SirMordred na http://img.liczniki.org/20220203/atak-1643900095.jpg na twoja odpowiedz niestety nie ma możliwości ani sposobu po prostu jest to chamskie zachowanie..

    Co do Damianoss w regulaminie nie ma słowa o posiadaniu takiego samego awatara na forum co inni użytkownicy lecz mam nadzieje że to tylko zbieg okoliczności niż celowe zachowanie na celu kopiowaniu czyjegoś nicku i podszycie się pod dana osobe min BEATRIX

    21775431 Powiem ci tak do póki jestem opiekunem forum takie zachowania nie przejdą mi obojętnie i to czy ktoś inwestuje w grę mnie nie obchodzi 🙂 Kultura wymagana jest oraz zachowanie jej a że każda osoba która zaczeła grać mniej więcej jest osoba pełnoletnia powinna zachować się do swojego wieku a nie zachowywać się jak „Patologia” nawet w wirtualnym świecie 🙂 Więc może nie posiadam uprawnień do zajmowania się takimi wybrykami lecz nie znaczy to że takie zachowania toleruje i nie będę tego zgłaszać by takie osoby sobie robiły co im się żywnie podoba bo inwestują w grę oraz czują się bezkarne

    #53787

    .
    Uczestnik

    A widzisz Beatrix oszustko, dzisiaj ciebie lałam,to wstawiłas tylko linki
    jak lexi was biła i to wybiurczo,a gdzie inni?
    dlaczego nie wstawiłas jak ja ciebie zabijałam Beatrix?,
    Obrażałaś LEXI,wysmiewałaś ,żeby biła Feniksy ,
    wiedziałas że jest w dominacjii i nie ma jak ,
    zapraszałas-myslałas że znowu ją osmieszysz?
    A ona nie czekając przeszła do zgody i biła dominacje, to teraz zgłaszacie?
    Robiła to na prośbe Beatrix ,przecież ta gra polega na zabijaniu.Jeżeli chodzi o mój awatar to gram na serwerze79 ze swoja żoną Alicją moj poprzedni Nick to Damianoss

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  ..
    Last edited: 03.02.2022 19:11
    #53789

    .
    Uczestnik

    Terz sprawdiłem BEATRIX ty grasz na serwerze 89 i to ja miałem oierwszy ten avatar, jak moja siostra grała nickiem Keira ,która przez was oddała mi te konto bo nie da sie zwami grac i to ty podwędzilas mi ten avatar bo ja miałem go pierwszy.Dzisiaj pierwszy raz napisałem na forum odkąd gram.Żądam przeprosin za fałszywe orszczerstwa.

    #53790

    Bazuka
    Opiekun forum

    Wiesz pierwszy raz widziałem na forum oraz ze dane osoby posiadają ten sam avatar 🙂 nie są to oszczerstwa tylko bardziej informacja 😛 z mojej strony z racji że powoli się robią duże spory i zamieszania ale jeżeli odebrałeś/aś to w taki sposób to wybacz 🙂

    #53800

    🤔
    Uczestnik

    Lałam miałem ?:P damianos określ się xd

    #53844

    xORKAx
    Uczestnik

    Witam chciałbym się odnieś do tej całej sytuacji.. Nazywam się Karol stary nik ORKA s2 . Mianowicie Sansara mam prośbę do ciebie o skasowanie tego posta i nie branie go pod uwagę bo jest bez sensowny .. Gram w tą grę już dobre 3 lata gram też kontem Lexi pomagam Ize je prowadzić tak po koleżeńsku wiele krotnie spotykałem się z atakami graczy na nią fakt też nie bronie też jej czasem każdy ma zły dzień . Ale tutaj osoby co wypisują na nią to są osoby które już z nią rywalizują od początku jej serwa .. zazdrość i atak na nią bo jest pierwsza od zawsze ? na serwie to normalne chyba nie a wypisywanie z multi kont na forum też nie no sory wiele kont na serwie można mieć ma kto czas i pieniądze niech się bawi ale oczernianie już na forum to nie ładnie tak . Mianowicie gra daje nam możliwości ataku to gramy i atakujemy nikt o to pretensje nie powinien mieć .. a Nagonka graczy rywalizujących na osobę co osiągneła ponad 300 mil rb to już też nie na miejscu . Dziękuje życze wszystkim miłej Zabawy z grą

    #53852

    23508493
    Uczestnik

    Ja nie rywalizuje z Lexi, ale jej zachowanie w stosunku do innych graczy jest drażniące, żeby nie napisać oburzające na każdego kto tu gra. Uważam, że najczęściej to ona prowokuje do kłótni by wyładować swoje frustracje, czy też dowartościować się (nie wnikam), a każdy normalny człowiek gry jest atakowany próbuje się bronić to raczej normalne. Zdaje sobie sprawę, że są osoby które ją lubią i będą jej bronić, ale chciałabym żeby i one same popatrzyły na sprawę obiektywnie i same sobie odpowiedziały na pytania: czy Lexi powinna zostać ukarana? I czy uważacie, że to co ona robi jest w porządku?
    K.R

    #53855

    xORKAx
    Uczestnik

    ORKA. Proponuje wydać na bursztyny stać się silnym i nie dać się w grze niź narzekać na kogoś na forum bo to dziecine i sory ale Wielce Sir Wiedzmulka Betrix co tutaj tak krytykują Ize nie raz mieli od niej pomoc i to teraz taka ona zła .. Nie raz siedząc na jej koncie widziałem wasze zaczepki wiec nie jedna strona wina . Bazuka gra pozwala na wiele wiec kazdy gra jak ma ochote czy bije sie czy coś i tyle temat zamknięty .Zazdrość słabszych i przegranych powala w tej grze jak sobie nie radzicie to nie grajcie lub są inne serwy . Temat do usuniecia

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 178)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.