Powrót do aktualności

Lexi – czyli zakała serwera

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Lexi – czyli zakała serwera

Otagowano: ,

Temat zawiera 177 odpowiedzi, i ma 29 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  32807167 2 lat, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 178)
  • Autor
    Wpisy
  • #53270

    23885649
    Uczestnik

    Czyli reakcja administracji pokaże nam czy warto grać i wydawać nasze pieniądze na ta grę.
    Płacisz i robisz co chcesz, tak zwana samowolka 🙂

    #53271

    Wiedzma
    Uczestnik

    Sporo screenów wysłałam do supportu ale jeśli zajdzie potrzeba posiadam screeny z kilku dni, ponieważ nie były to jednorazowe akcje, ale wczoraj to była wręcz eskalacja wulgarnego zachowania Lex i jej „przyjaciół” klanowych. Wyzwiska są u nich na porządku dziennym plus życzenia „zdechnięcia” graczom i ich rodzinom. Masakra.

    #53272

    24716046
    Uczestnik

    A co w przypadku jak zobaczyły wątek i teraz sobie zmieniają nicki jak zgłoszenia, które szły na BRZYDKA zmienia nick na 27ALISA27, a Lexi zmienia pierwszą literkę na małą. Nagle reporty przestają być ważne?

    #53273

    23885649
    Uczestnik

    Jeśli administracja będzie konsekwentna to sama zmiana nicku nic nie daje, bo każde konto ma swój numer klienta. W takiej grze to nic skomplikowanego sprawdzenie tego przez administracje .

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  23885649.
    Last edited: 31.01.2022 20:29
    #53275

    Wiedzma
    Uczestnik

    Myślę że to nie ma znaczenia, ponieważ ID gracza się nie zmienia w tym wypadku…ale być może się mylę.

    #53276

    24716046
    Uczestnik

    Tylko czy support się będzie w to bawił

    #53277

    Bazuka
    Opiekun forum

    Ogólnie zmiana nick name nie robi różnicy przy osobie która ma zostać uciszona bo zmiana nicku nie zwalnia z kary 🙂 bo kara jest przypisana do konta nie do nazwy z gry 🙂

    #53279

    24716046
    Uczestnik

    Rozumiem, że sprawdzane są logi? Bo jasne zmiana nicku nie zwalnia z kary, ale najpierw musi być nadane na właściwe konto prawda? A z tego co dostaje support od graczy to nazwa danego konta, serwer i datą.

    #53280

    Bazuka
    Opiekun forum

    To już pytanie do osób które się tym zajmują niestety do tego typu informacji nie posiadam dostępu ale z technicznego punktu wystarczy znać nick name :p i odrazu masz ID konta

    #53292

    23508493
    Uczestnik

    Witam wszystkich,
    ja również uważam, że zachowanie Lexi, która zmieniła nick na lexi i jej kolegów min Ario, KRETYN (o ile to nie jest ta sama osoba) jest karygodne i podpisuje się pod prośbami ukarania jej. Wyzwiska i groźby karalne wobec graczy nie powinny ujść jej na sucho, tym bardziej, że jest na tyle bezczelna, że drwi również z administracji twierdząc, że jest bezkarna i nikt jej nic nie zrobi, ponieważ dużo kasy ładuje w tą grę.

    #53294

    23508493
    Uczestnik

    Ludzie przestają grać przez nią, a myślę, że bardziej się opłaca mieć większą ilość graczy, którzy ładują różne kwoty niż jednego gracza

    #53420

    22147380
    Uczestnik

    Witam i ja podpisuję się pod tym (chociaż już nie gram) wszystkimi kończynami! To co zostało tu opisane to tylko skrawek tego co się działo od kiedy połączyli serwery .Dzięki Lexi i jej wyznawcom, na porządku dziennym były wyzwiska ,później doszło grożenie śmiercią dla graczy i jak widać na załączonych obrazkach doszło do tego ,że nawet rodzinom(dzieciom!?sic..). Ja osobiście miałam do końca ubiegłego roku „zdechnąć”… Lexi jak to czytasz to wiedz,że mam się dobrze ,baaaaa nawet lepiej niż dobrze, tym bardziej, że nie oglądam już na co dzień jak kaleczysz ojczysty język i hejtujesz ludzi z powodu wyglądu, wieku ,czy chociażby dlatego ,że mają dzieci .

    Pozdrówka od Shanci 😉

    #53505

    SirMordred
    Uczestnik

    …niedziela, poniedziałek, wtorek, a dzisiaj już jest środa – nawet jakby niedzieli nie liczyć bo to święto – to dzisiaj już jest – 3 dzień roboczy od zgłoszenia – a lexi jak była tak jest nadal jest obecna na czacie światowym…straszy i wieje od nie grozą…
    3 dni to jest za mało żeby ustosunkować się do petycji TYLU ludzi karygodnej ?

    #53507

    Bazuka
    Opiekun forum

    No ja tak jak mówiłem nie mam na to wpływu ile czasu minie zanim oni coś zrobią na chwile obecna też nie uzyskałem odpowiedzi….

    #53509

    🤔
    Uczestnik

    Mi od 1,5roku naprawiają konto xd Więc nie spodziewał bym się cudów 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 178)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.