Powrót do aktualności

Lexi – czyli zakała serwera

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Lexi – czyli zakała serwera

Otagowano: ,

Temat zawiera 177 odpowiedzi, i ma 29 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  32807167 2 lat temu.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 178)
  • Autor
    Wpisy
  • #53219

    22809525
    Uczestnik

    Czytam to tu co piszą gracze z Klanu Słodziaki (raczej pisze to jeden gracz z Multikont ) i nie dowierzam hehe. Jest tylko jedna prawda że gracz LEXI jest wulgarnym człowiekiem zastrasza innych przeszkadza w ciągłej grze słabszym graczom grozi śmiercią i życzy śmierci na co są scriny. Jeżeli nie support (nic nie robią) tylko administracja gry nie zrobi z tym porządku to kosztem jednego gracza przestaną grać inni ludzie z tego serwera.

    #53220

    23885649
    Uczestnik

    Groźby życzenia śmierci dzieciom oraz całej rodzinie są karalne ! Pani LEXI oraz szanowny Pan ARIO i KRETYN nie mają za grosz kultury osobistej i swoim zachowanie obrzydzają ludziom grę.
    Z tego powinny zostać wyciągnięte konsekwencje tym bardziej że są na to dowody.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  23885649.
    Last edited: 30.01.2022 17:55
    #53222

    Wiedzma
    Uczestnik

    Dokładnie. Popieram zdanie przedmówcy, poza tym administratorzy dostali wystarczająco dużo screenów na temat zachowania Lexi i jej klanowiczów. Oczekujemy podjęcia w końcu interwencji w tej sprawie. Ile czasu jeszcze to ich patologiczne zachowanie wobec innych będzie tolerowane przez adminów tej gry?

    #53223

    LEXI
    Uczestnik

    Prosze o sprawdzenie kont, które tu pisza ,i banowanie ich bo robią gorzej,
    to sa samew multi gracza Veronica.Janeus ,Sir Mordred, Beatrix ,Wiedzmulka
    Od rana do nocy biją maluszki z klanu słodziaki i plotki rozsiewają na ich temat
    tak samo obraża i wyzywa złożeczy innym graczom, ludzie przez nich gre kończą
    a że dostęp do LEXI konta ma kilka osób z maluszków ,
    których bija ,żeby sie przed veroniki atakami bronic
    mają prawo się bronić przed wyzwiskami Veronici,Brzydką obraża tez cala jej rodzine
    Wklej swoje wyzwiska, czemu tylko z LEXI konta wklejasz ,po fb pisze brednie nazwiska nasze podaje,normalna osoba tak robi?
    mam tez mnóstwo twoich wyzwisk,niby my jestesmy bez kultury ,a kto z graczy tu grających nie wyzywa i nie złożeczy?
    LEXI Wlozyla tą gre tyle kasy to Veronica każdemu kłamie ze w burdelu pracyję na dupie zarabia,osmiesza ja za to powinna miec veronica bana i inni za hejty tak samo inni gracze co z nia poganiaja, bo dala kilkum swoje konta zeby jej robili ,Lajne i C4a3H ,to kulturalni gracze?/? mam ss Zazdrosc chorej osoby, bo im nie pomaga
    LEXI leje VERONICE i JEj klan za jezyk,Marcina tez

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 3 miesięcy temu przez  LEXI.
    Last edited: 30.01.2022 18:36
    #53225

    24716046
    Uczestnik

    Nawet tutaj obrażasz 🙂 zero pokory

    #53226

    SirMordred
    Uczestnik

    PRZYPOMINAM to jest temat LEXI – CZYLI ZAKAŁA SERWERA

    jak widac…nawet tu na forum zaczyna przeszkadzac w przekazaniu wiadomosci do administracji – nie moze założyć swojego tematu odnosnie skarg !!!

    #53229

    24583413
    Uczestnik

    #53230

    24583413
    Uczestnik

    #53231

    24583413
    Uczestnik

    #53232

    24583413
    Uczestnik

    #53233

    23988417
    Uczestnik

    Przylaczam sie do tematu/ Nie da sie grac na tym serwerze przez ta jedna osobe i jej klan , Zgania ze veronica bije jej klan ? Tak bije – bo lexi juz od dawna nie daje grac veronice i jej klanowi. Od dawna juz ich bije a z jezykiem… no coz- zekomo studiuje dziennie . pracuje – jest lekarzem\ – a zero kultory. Łacina tylko podworkowa i niestety majac taka moc siada w walce z 51 mil slabsza osoba – co ja wscieka, Grozby smierci inna osobom z serwera to paragraf i majac skriny mozna sie udac do odpowiednich sluzb a oni sie zajma nia i gm ktory nic nie robi . Nie chca nic z nia zrobic bo laduje? hmmm… no cuz jak odejdzie 10 osob ktore tez laduja to chyba beda mieli wieksze straty niz zyski

    #53234

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam postaram się coś zrobić w tej sprawie bynajmniej w sprawie wulgarnego zachowania co do bicia innych graczy na serwerze niestety nie ma takiej możliwości w grze by to jak kolwiek zablokować ponieważ to są 2 frakcje różne frakcje wiec ataki są możliwe jeżeli gracz atakuje na kopalni przed porami które są wyznaczone do nie atakowania można to zgłosić tutaj na support albo dodajcie screnny do postu a postaram się coś w tej sprawie załatwić Miłego Wieczoru

    #53235

    Bea Blue
    Uczestnik

    Jak możemy bić członków klanu „Słodziaki” skoro jesteśmy w tej samej frakcji? Czy na prawdę ja, Sir Mordred albo Wiedzmulka bijemy „Słodziaki”? To jest jedno z wielu kłamstw, jakie można udowodnić. My nie mamy wojny z klanem „Słodziaki”. To p. Lexi ma wojnę ze wszystkimi na serwerze. Wszystkich po kolei poniża za wygląd albo wiek. P. Ario i p. Kretyn dokładają swoje…”żebyś zdechła, żeby zdechły twoje dzieci i wnuki”, nie wspominając wyzwisk „stary kurwiszon” itp… Temat „rzeka”. A support mimo wielu zgłoszeń nic z tym nie robi… A co do multi… proszę sprawdzić również p. Lexi 🙂 🙂

    #53237

    Bazuka
    Opiekun forum

    W porządku będę miał możliwość to postaram się u was to jakoś szybko załatwić no niestety czytałem wiadomości a screnny są z światowego czatu dlatego myślałem 2 różne frakcje. No za takie wiadomości oraz wyzwiska są kary więc zostanie to załatwione a na pewno się przyjże sprawie lecz wiadomo osobiście nie posiadam uprawień do tego wiec nie wiem jak szybko uda mi się to załatwić jedynie tutaj mogę prosić o screnny oraz dowody wiadomości i zachowań graczy czy gracza o ile posiada multi- konta co do multi kont to wiem ze nie ma ograniczeń w posiadanych kontach na danym serwerze wiec z tym jest cieżki orzech ale za samo zachowanie na pewno się graczom albo graczowi przyjże

    #53238

    Bazuka
    Opiekun forum

    Jedynie czego potrzebuje to tak informacji jaki to jest serwer osoby które wyzywają notorycznie nie tylko dajmy jednorazowo
    Wzor :
    Nazwa : Nick
    Serwer : 54
    Screeny: link
    Data + godzina

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 178)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.