Powrót do aktualności

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGLOSZEŃ DO SUPPORTU

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGLOSZEŃ DO SUPPORTU

Otagowano: 

Temat zawiera 120 odpowiedzi, i ma 77 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  21335149 1 rok temu.

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 121)
  • Autor
    Wpisy
  • #6190

    ArturGorbi
    Uczestnik

    macie to wszystko naprawic napisalem 3 posty do was bo sie naprawde wku

    #6191

    ArturGorbi
    Uczestnik

    Artur.gorbi czekam

    #6193

    ?????????
    Uczestnik

    Witam te odszkodowanie za przerwany karnawał to jakaś kpina

    #6200

    ArturGorbi
    Uczestnik

    dostal te birsztyny 4k ale w grze naliczylo mu tylko 2k porste xd z tej strony szanown yArturgorbi prosz erozpatrzyc moje newsy bo sie zdenerwuje

    #6201

    ArturGorbi
    Uczestnik

    ja powinienem dostac karte wierzchowca klasy s a nie to za karnawal jakies male cos

    #6202

    ArturGorbi
    Uczestnik

    to tez ja artur gorbi prosze rozpatrzyc 3 moje newsy bo sie naprawde wkur a jak ktosz oszukuje banowac ich odrazu

    #6203

    ArturGorbi
    Uczestnik

    dostal te birsztyny 4k ale w grze naliczylo mu tylko 2k porste xd z tej strony szanown yArturgorbi prosz erozpatrzyc moje newsy bo sie zdenerwuje, pozdrawiam

    #6532

    Sansara
    Opiekun forum

    Proszę wysłać zgłoszenie do supportu i załączyć wszystkie niezbędne informacje.
    Pozdrawiam,
    Zespól WS

    #6581

    21270817
    Uczestnik

    Czy można oddzielić konto gry od Facebooka ?

    #6599

    zibi715
    Uczestnik

    Nie można.

    #6610

    21526203
    Uczestnik

    pomozecie czy nie zbugowalo mnie pisze skriny sle i nadal zero odzewu z waszej strony
    co to za gra

    #6624

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam. Można prosić o więcej szczegółów? Co konkretnie się stało?

    #6857

    Kleopatra
    Uczestnik

    WITAM TAKI PROBLEM MAM CZY LEGOWISKO SMOKA NIE MOGLO BY BYC KAMPANIA MDZYSERWEROWA?WSZYSTKIE SA A TA NAJTRUDNIEJSZA JEST SERWEROWA TO DLA MLODYCH SERWEROW JEST NIE DO PRZEJSCIA BEZ KOKSOW MDZYSERWEROWYCH

    #6890

    zibi715
    Uczestnik

    Legowisko JEST kampanią międzyserwerową. Tylko trzeba tworząc pokój zwracać uwagę na to żeby był miedzyserwerowo ustawiony.
    Pozdrawiam

    #7037

    21554416
    Uczestnik

    odblokujcie gre bo ludzie po herszcie niemoga sie logowac maja czarny ekran i nic nie da sie z tym zrobic inwestujemy wiec mamy prawo wymagac

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 121)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.