Powrót do aktualności

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGLOSZEŃ DO SUPPORTU

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGLOSZEŃ DO SUPPORTU

Otagowano: 

Temat zawiera 120 odpowiedzi, i ma 77 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  21335149 1 rok temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 121)
  • Autor
    Wpisy
  • #1474

    Sansara
    Opiekun forum

    Informacja wymagana od graczy podczas zgłoszenia problemów/błędów itd itp:
    -Nick
    -Serwer
    -Data, kiedy gracz błąd zauważył
    -Opis błędu
    Podpowiedź:
    1. Miejsce występowania (pole bitwy, wydarzenia, arena, walka z bossem)
    2. Szczegółowe informacje
    -Co się stało u gracza
    -Co miało się wydarzyć
    2.2 Jeśli to dotyczy wydarzenia
    -Suma przelewów (jeżeli dotyczy zakupu)
    -Nazwa wydarzenia, najlepsza nagroda w wydarzeniu
    -Co się stało u gracza
    -Co miało się wydarzyć

    IM WIĘCEJ INFORMACJI TYM LEPIEJ, TYM SZYBCIEJ UDA SIĘ ROZWIĄZAĆ PROBLEM.

    PRZEKLEŃSTWA RÓWNIEŻ PROSIMY ZACHOWAĆ DLA SIEBIE, BO TO W ŻADEN SPOSÓB NIE POMAGA

    #2140

    20230714
    Uczestnik

    Witam czy mozna zmienic haslo do logowania?

    Last edited: 20.06.2020 07:41
    #2240

    Sansara
    Opiekun forum

    Można
    Proszę na stronie logowanie użyć przyciska „Nie pamiętam hasła ”
    Pozdrawiam,
    Zespół WS

    #2256

    20345383
    Uczestnik

    mam pytanko ; gram na s13 i niemoge znaleść kody aktywacyjnego dla nowych graczy . morzecie mnie zkierować gdzie szukać

    #2442

    Sansara
    Opiekun forum
    #2731

    Battle Angel
    Uczestnik

    Pani Sansaro drugi raz źle naliczyło mi bursztyny przy zakupie. Pisałem do supportu ale bez odzewu. Dodatkowo teraz naliczyło mi 4100 a w zakładce do odebrania zwierzaka tylko 2900. moge porobic zrzuty. Przeciez tak nie moze byc…

    #2732

    Battle Angel
    Uczestnik

    Prosze o kontakt odnosnie tych bursztynów. Zapłaciłem 99 zł a przyszła mi informacja ze załadowałem 2900 + 1200 bonusu. Powinno być 4100 +bonus. Nie róbcie z ludzi baranów. Nie moge odebrac swojego wierzchowca. Drugi raz mnie oszukujecie. Co to ma byc

    #2733

    zibi715
    Uczestnik

    Mylisz się, dostałeś dobrą ilość bursztynów, patrzcie dokładnie na wszystkie cyferki, 4100 to już cała suma po doliczeniu bonusu. Podstawowa kwota doładowania jest na samej górze, poniżej jest bonus a ta najbardziej widoczna liczba nad kwotą do zapłaty to już całkowita suma bursztynów jakie otrzymuje się po doładowaniu. Więc w Twoim 2900 + 1200 bonusu daje 4100 doładowania.

    https://ifotos.pl/z/qearhsh/

    Pozdrawiam

    #2734

    Battle Angel
    Uczestnik

    Jesli tak jest to jest to troche nieczytelne i wprowadza ludzi w błąd( myslę ze specjalnie)Poza tym jesli mam te 4100 bursztynów to dlaczego nie odblokowało mi tą chabete za 4000 Czy bonusy się nie liczą??? Jeśli tak to jest to lipa. A te cyferki na samej górze to juz mniejsze sie nie dało;)) Myślę ze nie tylko ja sie nabrałem że 4100 + bonus

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 7 miesięcy temu przez  Battle Angel.
    Last edited: 15.09.2018 16:28
    #2736

    zibi715
    Uczestnik

    Do odbioru nagród za doładowanie niestety liczona jest tylko podstawowa kwota doładowania, czyli w tym wypadku tylko te 2900

    #2737

    Battle Angel
    Uczestnik

    Sprytnie to obmyslili. Jestem niepocieszony;( no coż dziękuje ci za wyjasnienia. Pozdrawiam i do zobaczenia na herszcie.

    #2905

    19693850
    Uczestnik

    dziekuje juz wszystko gra

    #3278

    19564680
    Uczestnik

    Totalny syf!! Czas będzie zakończyć to szambo, bo siedzi jakiś niedouczony matoł, który tylko serwery nowe tworzy zamiast zrobić porządek z tymi, które są i patrzy , czy kasa wpływa, resztę ma gdzieś!!!!

    #3279

    19564680
    Uczestnik

    Art. 286 KK | Oszustwo, Wyłudzenie | Kodeks Karny
    Treść Art. 286 KK
    § 1.

    Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8*.

    § 2.

    Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.

    § 3.

    W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

    Kto zwróci straty graczom???

    #3765

    20623093
    Uczestnik

    Nick: JohnWick
    server: S18

    Witam mam problem zacząłem misje na 48lvl(Lochy) i niestety gra się zbugowala. Próbowałem relegować nic to nie daje. Stoje w miejscu i czekam (tylko nie wiem na co)

    Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tego zajścia

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 121)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.