Powrót do aktualności

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGLOSZEŃ DO SUPPORTU

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGLOSZEŃ DO SUPPORTU

Otagowano: 

Temat zawiera 120 odpowiedzi, i ma 77 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  21335149 12 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 121)
  • Autor
    Wpisy
  • #3956

    20247283
    Uczestnik

    Witam,przy Bohaterze mam cały czas wykrzyknik….!!!a nic nie mogę zrobić :-((((o co to chodzi?Pozdr.Aga.a i punkty Bohatera mi zabrało:-((((((((((((((((((((

    #3988

    Sansara
    Opiekun forum

    Ciągle pracujemy na naprawą błędu.
    Bardzo przepraszamy!!!
    Pozdrawiam,
    Zespól WS

    #4028

    20283171
    Uczestnik

    Witam jakoś nie zauważyłam informacji o naprawie lub pracach technicznych czy to tak po prostu robicie czy to jakiś kaprys ??? Tak na właściwie to odpiszecie ? bo coraz bardziej sytuacje związane z grą robią się po prostu śmieszne
    Herszt między serwerowy nie działa
    bugi na pokojach do kampanii
    lagi przy robieniu klejnotów bliz
    no proszę was …..
    A uprzedzając waszą odpowiedz o ile taka ów by była nie nie mam słabego sprzętu komputerowego aby mieć lagi.
    s.11

    #4422

    20742441
    Uczestnik

    Witam gram na S19 doladowalam dzisiaj Vipa i niestety nie dostalam go. Moj nick to Iris
    -Woods Prosze o rozwiazanie problemu!!!

    #4759

    Sansara
    Opiekun forum

    Vip zazwyczaj aktywuje się do godziny czasu.
    Pozdrawiam,
    Zespól WS

    #4766

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Żeby móc naprawić musimy mieć jak najwięcej informacji, a nie tylko że „są bagi”.
    Jeżeli mamy zgłoszenie, opis i zrzuty z ekrany staramy się naprawiać jak najszybciej.
    Żadnego razu nie wysłaliśmy odpowiedzi że ktoś am słabszy sprzęt.
    Pozdrawiam,
    Zespól WS

    #5509

    19564680
    Uczestnik

    Witam! Co się dzieje z tą grą?? Po ostatniej aktualizacji, nie ma szans na przejście jakiegokolwiek poziomu w lochach materiałów i próby, pomimo iż RB i statystyki znacznie wzrosły. Gracze z podobnym RB mają pozaliczane po 3-4 próby więcej,nie które w całości, a ja stoję w tym samym miejscu. Zróbcie z tym porządek, bo to jest idiotyzm jakiś!!!!

    #5570

    21064756
    Uczestnik

    Witam nie zaliczyło mi zadania niebiańska skrzynia zebrałem 10 skrzyń a zadanie niewykonane

    #5854

    21399766
    Uczestnik

    Kase pobralo. Bursztyny mam,ale Vip-a nie.:((( Co moge zrobic?

    #5855

    zibi715
    Uczestnik

    Odczekać chwile – mi doładowanie raz doszło dopiero następnego dnia. Spróbuj wylogować sie z konta i zalogować na nowo. A jeżeli nadal nie bedzie to zgłosić to bezpośrednio do supportu podając wszelkie niezbędne dane z przelewu itp, najlepiej ze scr potwierdzenia że płatność została dokonana.

    Pozdrawiam

    #5886

    19812621
    Uczestnik

    ja też mam błąd na lochach serwer 3 nick szymcio38

    #5910

    Fionek
    Uczestnik

    Witam na multi lochach pokazuje gracza w 2 pokojach jednoczesnie od paru dni co wprowadza ludzi w blad napisalem juz do suportu ale moze tu szybciej pojdzie.

    #5995

    21387803
    Uczestnik

    problem z lagami…i nie jest to wina sprzetu! ( gram w bardziej wymagajaca gre wat thunder i nie mam problemu takiego jak tu)
    czy moje pieniadze wam smierdza? bo jak narazie widze ze nic w tej kwesti z stabilna praca serwerow nie robicie!

    #6134

    20420490
    Uczestnik

    Mam pytanie , jak zgłosić , że dany gracz obraża wulgarnie ludzi w grze??

    #6187

    ArturGorbi
    Uczestnik

    Witam to znowu ja ArturGorbi z s25 jak mam pobrać nagrody z kola szczęscia nie dziala mi czas na te nagrody od początku servera oszukujecie mnie inni dostaja a ja nie ta kule do tego, prosze to pilny kontakt , milego dnia

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 121)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.