Powrót do aktualności

ZAKUP BURSZTYNU. STATUS VIP

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne ZAKUP BURSZTYNU. STATUS VIP

Otagowano: 

Temat zawiera 50 odpowiedzi, i ma 24 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  23118157 11 miesięcy, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 51)
  • Autor
    Wpisy
  • #36704

    24015060
    Uczestnik

    Witam,
    po zainstalowaniu klienta brak możliwości kupna bursztynów przez opcję Xsolla zwykłym przelewem po wyborze banku wyskakuje biały ekran, do tej pory logowałem się przez przeglądarkę lecz już nie mogę. Więc jak mogę zakupić bursztyny bez podawania danych swojej karty ?

    #36711

    22366819
    Uczestnik

    Witam.
    Mam ten samo problem co kolega powyżej. Po wybraniu jakiejkolwiek formy płatności, wpisaniu maila itd i naciśnięciu „dalej” wyskakuje biały ekran i nic więcej się nie dzieje 🙁

    #36717

    24015060
    Uczestnik

    Dziwne podejście zero odpowiedzi, czyli pozostaje nam nie kupować bursztynów …

    #36721

    Bazuka
    Opiekun forum

    Na chwile obecna sa z tym problemy bo wielu graczy pisało o tym ze sie nie da prawdopodobnie zostanie to naprawione z następną aktualizacja lunchera choc nie jestem pewien wiem ze przez strone sie dalo ale czy dalej jest możliwość nie jestem pewien

    #36752

    Lire
    Uczestnik

    U mnie jest tak samo, ale dziś nawet mi się udało tylko że nie można płacić przez xsolle, tam mi nie działa, sprawdźcie czy u was też zadziała wybrać payU – inne metody płatności na dole i ja płaciłam blikiem w końcu zadziałało.

    #36754

    Bazuka
    Opiekun forum

    Rozumiem dzięki za informacje 🙂

    #36848

    24015060
    Uczestnik

    Dziś nie działa też przez PayU i jak teraz zakupić bursztyny ?

    #36849

    Bazuka
    Opiekun forum

    Z tego co sie dowiedzialem z mojego serwera to wiem ze dzialaja opcje glownie zwiazane z bankiem czyli blik paypal i podobne a z reszta niestety nie wiem

    #37258

    24015060
    Uczestnik

    Kończy mi się VIP jak go zakupić/ odnowić ? przy wyborze mam tylko zakup bursztynów

    #37263

    Bazuka
    Opiekun forum

    Przy zakup bursztyny masz na dole opcje kup vipa

    #50399

    25361490
    Uczestnik

    Brak bursztynów pomimo wpłat zakup Xsolla support milczy kasy nie ma bursztynów również !!!

    #50403

    25361490
    Uczestnik

    Złodzieje oddajcie mi kasę jutro bursztyny nie będą mi potrzebne ( do wzniesienia je chciałem)

    #58390

    ♫•♫•♫
    Uczestnik

    zakupilam bursztyny 2.05.22r,ale do tej pory nie wplynely na postac,a kase pobralo z konta.a butrzyny zaladowalam na s27 nik NuTkA
    kwota bursztynu to 396zl z tytulu:Xsolla proteas hous esprit games cyp
    i chyba jeszcze przez paypro.sa zrobilam przelwe 409,90zl tez mi niby pobralo z konta?
    tytul:P24-A3B-N9Y-J1K ale nie jestem do tego juz pewna?
    prosze o szybka odpowiedz.
    jedno i drugie bylo na ten sam s27 zrobione doladowanie

    #58392

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam jezeli masz dowody wpłat wyślij je na support bursztyny wiem ze wplywaj max do 24h wiec jezeli nie wpłynęły wyślij zgloszenie na support do dajac albo potwierdzenie płatności albo dowody w postaci zrzutow.

    #58476

    ♫•♫•♫
    Uczestnik

    Ile sie czeka na odpowiedz z SUPPORTU?narazie czekam 4 dni gdy im wyslalam problem z doladowaniem po tym jak tutaj wczesniej napisalam?

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 51)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.