Powrót do aktualności

ZAKUP BURSZTYNU. STATUS VIP

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne ZAKUP BURSZTYNU. STATUS VIP

Otagowano: 

Temat zawiera 50 odpowiedzi, i ma 24 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  23118157 12 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 51)
  • Autor
    Wpisy
  • #5310

    Sansara
    Opiekun forum

    W związku z tym, że płatność odbywa się przez serwis płatniczy , transakcja może zostać zrealizowana z opóźnieniem, od kilku minut do 2 godzin.

    Jeśli po upływie tego czasu, nadal nie otrzymałeś bursztyny lub status VIP, śmiało pisz do nas.

    Nie zapomnij podać dokładną  godzinę , datę i kwotę zakupu. A najlepiej dołączyć potwierdzenie płatności,  będziemy mogli szybciej odpowiedzieć na Twoje pytanie i sprawdzić status płatności.

     

    #18556

    22940623
    Uczestnik

    Piszę do was. Doładowanie zrobione o 5;00 rano dzisiaj 21.01. 20020r. i do teraz brak a zawsze transakcja była realizowana w sekundę.

    #18628

    Koujou
    Uczestnik

    Zobacz czy ci pobrało pieniądze z konta, czasem jak za szybko zamkniesz stronę płatności to nie przechodzi.

    #20295

    23759718
    Uczestnik

    Problem z zakupem bursztynów , obciąża konto a licznik z bursztynami stoi w miejscu , sprawdzone różnymi metodami płatności na dwóch innych kontach w tym BLIK , znajomy tez ma problem. O co chodzi ?

    #21127

    xORKAx
    Uczestnik

    kupilem bursztyny orka s2 zaklinaczka kupilem ich 220 sms i nic i do tej pory nie dostalem ich stratny jestes kase ktura pobralo i odlamki relikwu kture moglem miec za doladowanie , wysyalalem wam wiadomosci na fb i screny z potwierdzeniem zakupu i nie mam nadal bursztynow juz caly dzien minil i nic i zero odzewu od was

    #23814

    25175084
    Uczestnik

    doładowałem bursztyny o godz.12;50 i do tej pory ich nie otrzymałem

    #23819

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam
    25175084 poproszę napisać na support zakładka płatności dodatkowo dodać dowody wpłaty
    z dokładna godzina i data

    #25961

    23759718
    Uczestnik

    Znów doładowania nie chodzą , masowo (u mnie z karty) , odemnie osobiście poszły screny wyżej. Proszę o szybką reakcje eventy są

    #25962

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam jak dałeś/dałaś sprawę na support to powinni się tym zająć 🙂 oraz dostać czasem wiem że płatność karta może dojść dopiero po 24h

    #25963

    20064153
    Uczestnik

    To naprawde świetny pomyśł żeby w grze oferować systemy płatnści które siano przetrzymują ponad 24 h i jednocześnie oferować 24 godzinne eventy ! zróbcie jeszcze Haapy Hour a nóż skuszę się może wejdzie waluta w godzine a może w trzynaście …

    #25986

    Bazuka
    Opiekun forum

    Powiem tak to niestety system obsługi płatności karta wini ;/ oraz czesto problemy bankowe i dlatego się tak dzieje ;/ za co jedynie możemy przeprosić

    #26011

    23759718
    Uczestnik

    Ja próbuje tu poruszyć kwestie ginącej waluty i to nie wirtualnej , ginącej na kilka dni , bo ktoś oferuje takie a nie inne płatności w swoim produkcie. a którą żeby później odzyskać trzeba sie nieźle naprodukować .
    Scrany powysyłane, rahcunek obciążony na wyciągach bankowych widnieje ESPRITGAMES a Sansara mi coś pisze o pośredniku… i tyle ma gdzieś że już dawno mineły 24 h a cash zniknął

    #26018

    Bazuka
    Opiekun forum

    Owszem rozumiem powód tylko niestety wina płatności jest za pośrednictwem innej firmy która oferuje usługę danej sprzedaży waluty wirtualnej w postaci bursztynów w przypadku espiretgames jest to wina firmy Xsolla która niestety od jakiegoś czasu własnie pojawiają się problemy z natychmiastowym wpłynieciem walut na konto albo przeciążeniami serwera co waluta wpływa o wiele póżniej niż powinna i dlatego się takie rzeczy dzieją. W pokwitowaniu widnieje użytkownik oraz handlowiec który sprzedaje dana usługę jest firma xsolla my jako espiret tylko korzystamy z oferty sprzedaży ale tak naprawdę jesteśmy tylko pośrednikami którzy korzystają z ich oferty dlatego występują takie nie dogodności. Jeżeli chodzi o płatność waluta napewno trafi na pana/pani konto w grze lecz nie jestem w stanie stwierdzić w jakim przedziale czasu.Jak również staramy się zrobić tak by do takich sytuacji nie dochodziło za nie dogodności jedynie możemy Przeprosić.

    Pozdrawiam

    #26025

    asdasdasd
    Zablokowany

    ESPRIT GAMES LLC © 2014-2020 biz@espritgames.com

    NIE MOGE WPŁACIC WSZYSTKICH PIENIEDZY NIE WIEM CO SIE DZIEJE NORMALNIE MOGLEM A TERAZ NIE MOGE

    #26026

    23759718
    Uczestnik

    Jak Ty słodko pierdo**sz …. pogoń tą swoją szefową lepiej niech szuka mojego pesos które kazała mi wysłać bóg wie gdzie żeby bujało się teraz po światłowodach i zarówno Ty jak i Ona odpychacie się swoimi klepanymi regułkami , to mnie nie satysfakcjonuje

    • Odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 11 miesięcy temu przez  Bazuka. Powód: Wulgaryzm
    Last edited: 31.05.2020 12:53
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 51)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.