Powrót do aktualności

WSPARCIE TECHNICZNE.WAŻNA INFORMACJA

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne WSPARCIE TECHNICZNE.WAŻNA INFORMACJA

Temat zawiera 223 odpowiedzi, i ma 113 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  24798674 11 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 14 wpisów - 211 z 224 (wszystkich: 224)
  • Autor
    Wpisy
  • #61840

    21815432
    Uczestnik

    Od roku prosze was o naprawienie w krainie dochodu nie moge pobrać dochodu nawet nie widac czy nalicza czy nie.Pisze juz chyba z 10 raz zasilam waszą gre a wy nie mozecie mi pomóc w jednejmalej rzeczy. serwer to S35 Nick to Birus .A czy bede was pozdrawiał i czy dalej zasilal wasze konto okarze sie na dniach jeszcze po dzisiejzych pracach technicznych i tym numerem z tłumaczeniem gry w innym jezyku pewnie ja i wiele innych osob po prostu zrezygnuje.

    #61843

    21562913
    Uczestnik

    To chyba jakies żarty,przy pracach technicznych zmieniliście jezyk gry coraz gorzej.Czy juz nikt nie panuje nad grą.Serwer 30

    #61844

    22776670
    Uczestnik

    Witam po aktualizacji gry zniknęła gracza karta dożywotnia Server 27

    #61921

    LEXI
    Uczestnik

    Lexii s 75 proszę o oddanie mi mojego vipa premium bo to już nie jest miłe skoro tak traktujecie klientów i naprawcie tą grę połowa jest w innych językach … Sansara weź coś w końcu kurwa zrób

    #61942

    23885649
    Uczestnik

    ☣C4a3H☣ S75 gdzie podziała się dożywotnia inwestycja ?! To przestaje być zabawne ! Proszę o naprawę tej sytuacji, nie wspominając już tego tragicznego języka !

    #62008

    SzaraMyszka
    Uczestnik

    Witam. Gram na serwerze 143 jako SzaraMyszka. Dziś zalogowałam się do gry i nie mam Vipa Honorowego. Dlaczego mi zabrali? Proszę o pomoc aby mi przywrócono

    #64154

    20865580
    Uczestnik

    Witam,
    gram na serwerze 21 jako Kasandra. Dzisiaj 22.11.2022. pojawiła mi się autoryzacja przy logowaniu na grę. Po wpisaniu mojego maila i hasła pokazuje się komunikat: „Ups! sprawdź poprawność adresu e-mail i hasła”.
    Czemu nie mogę zalogować się do gry?
    Proszę o przywrócenie możliwości logowania.
    Pozdrawiam

    #64214

    20865580
    Uczestnik

    Grałam na serwerze 21 pod nickiem Kasandra, teraz po kilkukrotnej zmianie hasła loguje mnie, ale na nową postać. Proszę o przywrócenie możliwości logowania na poprzednim postępie gry.
    Pozdrawiam

    #64215

    20865580
    Uczestnik

    Witam,
    od kilku dni czekam na rozpatrzenie mojej prośby, ale jak do tej pory nie doczekałam się odpowiedzi. Teraz widzę jak traktuje się tutaj graczy. Jesteśmy dobrzy, ale tylko wtedy gdy ochoczo sypiemy groszem. Natomiast jak się jest posiadaczem inwestycji i nie płaci się już na gre to nie jesteśmy już potrzebni.
    Żegnam i więcej już nie pozdrawiam.

    #64495

    dyzio
    Uczestnik

    brak możliwości gry postać zatrzymuje się po zalogowaniu czarny obraz po około 5 minutach gra zaczyna się ładować do 40% i staje po nowym restarcie zawiesza się i nie mozna załadować czarny ekran lub zmiana języka na ang. na zadaniach postać zatrzymuje się po restarcie i ponownym załadowaniu gry postać znajduje się w świątyni i tak po kazdym logowaniu sewrwer s1 nie pamiętam już kiedy była aktualizacja gry róbcie cos albo powiedzcie ze macie nas w d…

    #65477

    19793320
    Uczestnik

    witaj może ty mi pomożesz odzyskać moja postac. 13 stycznia pisalam do supportu do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej wiadomości powrotnej. Grałam bardzo długo na pewnym serwerze ale nie pamietam jakim chyna na niższy diabel. Po restarcie gry nie mogę w ogóle zalogować się na swój serwer. Moja postać to Layla Gross a mail pela85@wp.pl. Chciałabym ja odzyskać bo bardzo dużo czasu poświęciłam i kasy na grę aby ja rozbudować. 

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok, 2 miesięcy temu przez  19793320.
    Last edited: 26.01.2023 10:55
    #65784

    21335149
    Uczestnik

    Pseudo informatycy przerwa techniczna niby byla 08.02.2023 i co w niej naprawiliscie herszt miedzyserwerowy dalej nie dziala sklep z fragmentami nie dziala to tylko pokazuje ze wasze kompetencje sa na miernym poziomie !!!
    A ty sansara dziwne ze jeszcze ciebie trzymaja bo twoja niekompetencja juz dawno przerosla szczyty totalnej glupoty dobrze ze nie mam takiej pracownicy jak ty bylabys gwiazda niekompetencji i glupoty w internecie nie nadawalabys sie nawet do reklamy papieru toaletowego !!

    #67908

    24798674
    Uczestnik

    Czy wy długo jeszcze macie zamiar olewać ludzi ?!
    Kiedy macie zamiar naprawić ten syf który narobiliście ?
    I kiedy zostaną przywrócone inwestycje ?
    Może dla części graczy jest to obojętne bo i tak nie mają lepszego
    do roboty w domu i ta gra ratuje im życie…
    Jak długo macie zamiar ludzi okradać ?
    Jak nie macie zamiar tego naprawić to zamknijcie grę i po sprawie !

    #68191

    24798674
    Uczestnik

    Czyli nie macie zamiaru oddać ludziom co im się należy (@#$#$). Super !Jedynym określeniem (@#$%&) tego jest że w perfidny sposób okradacie ludzi !

Oglądasz 14 wpisów - 211 z 224 (wszystkich: 224)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.