Powrót do aktualności

WSPARCIE TECHNICZNE.WAŻNA INFORMACJA

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne WSPARCIE TECHNICZNE.WAŻNA INFORMACJA

Temat zawiera 223 odpowiedzi, i ma 113 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  24798674 10 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 224)
  • Autor
    Wpisy
  • #620

    Sansara
    Opiekun forum

    Aby przyspieszyć pracę zespołu wsparcia technicznego gry, zachęcamy do przestrzegania zasad kontaktowania się z działem obsługi graczy.

    Aby móc naprawdę pomóc z każdym problemem, potrzebne są następujące dane:

    • numer serwera, na którym masz do czynienia z problemem
      nickname twojej postaci w grze
    • i najważniejsze: screenshot problemy lub innych dokumentów potwierdzających (potwierdzenie zapłaty, jeśli dokonałeś płatności, ale bursztyny nie zostały naliczone).
      Mamy nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że rozwiązać problem jest bardzo trudne, gdy nie możemy go zobaczyć na zrzucie z ekranu i przetestować problem (dlatego prosimy podać imię i nazwisko oraz nazwę serwera za każdym razem).

    Ten rozdział forum nie zastępuje supportu. Prosimy, w razie wystąpienia problemu wysyłać swoje zgłoszenia tylko tam, w przeciwnym razie możliwe jest to, że rozwiązanie problemu zajmie więcej czasu. Ale można tu pisać, aby komunikować się z innymi graczami

    Jeżeli masz problem z wejściem do gry, płatnością, zapoznaj się z już istniejącymi artykułami w dziale wsparcia technicznej lub w dziale „Przewodnik”. Być może znajdziesz tam rozwiązanie swojego problemu.

    Jeśli odpowiedzi nie znalazłeś, napisz zgłoszenie do supportu.
    Uważnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Im więcej informacji podasz, tym szybciej będziemy w stanie pomóc.

    #5359

    Mustang
    Uczestnik

    witam gram na 20 serwerze o niku Gosia i juz drugi dzien czyli 16 i 17 listopada 2018 nie zalicza mi błogosławienstwa bogini o 12h.pozatym bardzo powoli sie poruszam i zbieram przedmioty ktore kradną mi przeciwnicy:(Mam 54 lv i nie moge uzyc ksiag talentu.Prosze o odpowiec,z wyrazami szcunku Gosia:)

    #7385

    11211736
    Uczestnik

    witam gram na 36 serwerze moj nick to Bezio, wszedlem w loch gra zaczela sie logowac az do momentu kiedy powinny sie pojawic potworki ,od tego momentu moja postac wisi moge otwierac tylko okienka ruzne z gwiazdami ekwipunkiem i takie tam , a niemoge z tego wyjsc a na inne serwery bezproblemu moge sie zalogowac.wiec prosze o szybka odpowiedz co musze zrobic bo przegladarke i cache wyczyscilem dns na innych przegladarkach jest to samo.

    #10816

    Perun
    Uczestnik

    Witam czy ktos po wplacie na gre mial potem problem ze ktos placil jego karta np w Moskwie??ze zosytaly skradzione srodki z konta..???

    #10829

    UpadlyKociak
    Moderator

    Osobiście nie spotkałam się z takim problemem. Zgłoś to przez zakładkę Support jako problem z płatnością i dołącz screeny z konta z takich transakcji.

    #11075

    DonKamillo
    Uczestnik

    No ja zgłosiłem pewien problem że server jest nieaktywny czyt. offline nie dostałem nawet odpowiedzi a co powiedzieć o podziękowaniu po mojej interwencji w krótkim czasie server zaczął działać.
    Myślę że interwencje graczy i zgłaszanie takich problemów powinno być jakoś premiowane.

    Dodatkowo problem z Pakietami został zgłoszony przez wielu graczy i chociaż już minęło szmat czasu i dużo prac technicznych (przerw w aktywności serwera) ten błąd nadal nie zostaje naprawiony w dodatku nawet nie wzięty pod uwagę patrząc na brak odpowiedzi ani żadnej informacji od suportu na ten temat.

    Mam cichą nadzieję że stawiając warunki graczom stawiacie je także sobie.
    Będę starał się zgłaszać wam błędy które widzę liczę na was

    #11116

    UpadlyKociak
    Moderator

    Pakiety nie działają nawet na wersji angielskiej (bynajmniej jeszcze niedawno nie działał,ostatnio tam nie zerkałam) więc raczej nie do końca jest to błąd.

    #11429

    23000965
    Uczestnik

    od 20 min nie moge sie zalogowac do gry

    #11917

    BlackRose
    Uczestnik

    Witam gram na serwerze 40 pod nickiem Secator,
    Od mniej wiecej lipca mam problem z dołożeniem kamienia Herbu poziom 5 do ekwipunku flagi, dwa pierwsze kamienie weszły bez problemu i sa na 5poziomie. a ten trzeci widzi w torbie kamien poziomu 5 ale nie da sie nic zrobic- pozostaje caly czas 1 poziomowy. W torbie mam 5 pierwszopoziomowych i jeden 5 poziomowy – okno nie zamienia obecnego kamienia na zaden z posiadanych. Flaga jest na 8 poziomie. w zakładce z magicznym pierscieniem wszystko dziala jak nalezy i tam sa wszystkie 5 poziomowe. Druga sytuacja jest sprzed 2 dni w drzewku szczescia na poziomie 5 był kamien stylu(6sztuk) i byl on pod numerem który jest określany jako szcześliwy mial w opcji X10 wiec powinno wypasc kamieni 60? a wypadło 6- screena w oknie ktore reaguje na klik nie jest sie w stanie zrobic, a przed kliknięciem nie wiesz ile dostaniesz. Skoro bierze sie sporą kasę za takie opcje to byłoby miło sprawdzac czy nie sa zbugowane- ewentualnie odpisywac na zgłoszone problemy do Supportu- samo przypklejenie etykiety”Przetwarzane” od miesiaca nie jest chyba zbyt uczciwe?
    Pytanie do graczy z innych serwerów czy spotkaliscie sie z takim problemem zmiany kamieni w elementach flagi? z tego co wiem z podobnym problemem męzcy sie gracz Wyrwi123 z chyba serwera 43.
    Pozdrawiam
    Sec

    #12080

    22712846
    Uczestnik

    pole bitwy jadę z ziołem a tu mi wyskakuje że 5min nie byłem aktywny?Zmęczenie materiału wcześniej pokonywałem przeciwników.I kto mi to odda?

    #12081

    Levi
    Uczestnik

    Brak koła fortuny, nie można użyć kuponów.

    #16586

    19992675
    Uczestnik

    witam coś sie stało z grą nie moge wejść a jeszcze godzine temu grałem

    #16588

    20797637
    Uczestnik

    mam to samo

    #16589

    21273128
    Uczestnik

    Witam ja podobnie Nie mozna się zalogować do gry

    #16590

    20797637
    Uczestnik

    pewnie graja ci co sie nie wylogowywali

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 224)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.