Powrót do aktualności

Propozycje Zmian na Grze

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Propozycje Zmian na Grze

Temat zawiera 22 odpowiedzi, i ma 15 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #35376

    20865580
    Uczestnik

    A tak a,propose to czy ta gra jest tylko dla tych co ładują w nią kasę?

    Bo wiadome jest, że wszelkie wzniesienia są przede wszystkim dla tych co ładują ostro w grę.Jeśli jest „tur” to przeważnie na zasoby, które trudno zdobyć. Jeśli jest to pokazuje się, że owszem, można je zdobyć, ale za bursztyny. To robi się coraz bardziej żałosne.

    Bo nie wiem jak człowiek się stara, to jeśli „nie ładuje” to jest na szarym końcu.
    Z wyrazami pozdrowienia i głębokiego zastanowienia do administratorów gry.

    #35497

    Ewa
    Uczestnik

    Smutna prawda,ale to gra nastawiona na zysk:)to biznes,więc śmietanka jest dla tych co płacą:)w sensie utrzymują właścicieli:)

    #35571

    20373771
    Uczestnik

    Ja ze swojej strony bym dodal by gm wreszcie przestal nas olewac. Wyslalem zgloszenie do supportu ponad 2 tygodnie temu i brak odpowiedzi do tej pory. Jak oni chca utrzymac graczy na tej grze skoro ich totalnie olewaja ?

    #35575

    25762181
    Uczestnik

    To nie tylko na Władcy Smoków taka tendencja olewania graczy. Od 4 miesięcy usiłuję uzyskać informację czy na Świt aniołów zamierzają dodać jakieś aktualki, co będzie jak flash przestanie obsługiwać przeglądarki tego nie wiem po dziś dzień, a zapytałem tydzień temu. Admin był jakieś 3 dni temu na forum i widział wszystko co zamieszczałem, brak odpowiedzi. Na stronie głównej Esprit Games żadnych informacji czy te wszystkie gry będą jeszcze działać. To w sumie nie wiem czemu jeszcze tutaj zaglądam 🙂

    #36345

    DonTito 1910
    Uczestnik

    Bardzo fajnie Bazuka nie myslales o pracy u nich na etacie moze by sie lepiej gralo ;D Tez muysle ze gra nie powinna sie opierac tylko na ladowaniu szmalu

    #36390

    Bazuka
    Opiekun forum

    @DonTito1910 Nie ma szans ja tylko na forum się odzywam co wiem i mniej więcej co by się dało zrobić ale to już kiedyś było mówione propozycje propozycjami a i tak każdy ma swoj sposób prowadzenia gierki 2 sprawa zanim ja bym doprowadził ta gre do życia i sprawił że gracze by chętnie grali oraz nie było problemów prędzej bym osiwiał

    #36486

    22190417
    Uczestnik

    Proponuje zaczac od zmiany suppotu 😉 Jak ma sie cos zmienic na grze …Ludzie nie mają się kogo poradzić…wiec na jakiej podstawie tacy niekompetentni ludzie jak Pani Sansara wykonują swoją pracę? Niewiadza o grze supportu az razi w oczy 😉 Zbywaja ludzi.. wciskaja im jakies smutne kawalki ..przy tym rozwiazanie jakiego kolwiek problemu trwa miesiacami!!!! sprawy nie zostaja wyjasnione ale posty zamykane !!!! tak sie traktuje ludzi dzieki ,ktorym wspierane sa serwery !!!!! ZENADA !!!!!!

    #36506

    Bazuka
    Opiekun forum

    No temat supportu to się już nie raz nasunie pewnie jeszcze temat oraz opinie na temat sansary oraz jak to działa. Ale jej temat zostawię jej do wypowiedzenia nie moja rola nie moja działka ja tyle co z forum dam rade pomóc to pomogę ale grubsze sprawy jak tam konta znikające przedmioty czy inne poważniejsze sprawy zostaja załatwione przez support a w jakim czasie oraz sposobie to już każdy ma własne zdanie na ten temat. W razie tam problemów z niektórymi sprawami również mogę pomóc z supportem jak to załatwić ale wiadomo nie wszystko się da zrobić

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.