Powrót do aktualności

Propozycje Zmian na Grze

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Propozycje Zmian na Grze

Temat zawiera 22 odpowiedzi, i ma 15 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #18004

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam każdy pewnie widzi co sie wyrabia na wszystkich serwerach ze raz nie działa to albo i owo a rekompesaty czasem nie zadowalaja Mysle o tym by sie troche zrechabilitowali i wprowadzili poprawki.
    1. Po kazdej przerwie technicznej Napisane zostanie co dokładnie zostało Naprawione/Poprawione
    Np Wiadomo Co tydzien w wtorek Herszt Miedzy Serwerowy zostaje tak spowolniony ze sie nie da go zabic Dodaja rzeczy nowe co potem o nagle coś nowego doszło nie wiadomo do czego i gdzie szukac.
    2.Dodanie Więcej eventów dla słabszych graczy jak i również silniejszych nie opierajacych sie tylko na metodzie załaduj bursztyny by coś zyskać albo dostaje sie od 1 do 5 sztuk danego eventu
    3.Skrocenie Czasu Pojawiania sie smokow o polowe
    4.Wprowadzenie dla serwerow Eventu serwerowego Co caly serwer sie stara o Wieksza nagrode nie na zasadzie rywalizacji a zasadzie wspołpracy
    5.Jezeli chodzi o eventy miedzy serwerowe stworzyc je na zasadzie co 10 do 20 serwerow posiadacie prawie 70 serwerow i wszyscy maja walczyc z serwerami ktorzy maja ponad 100m rb Wiadomo ze szanse na wygranie cos jest 2x mniejsze niz szansze wyrownane np dajmy roznice takie ze najmniejsza ilosc punktow na miedzy serwerowych wynosi 200 do 300tys puntkow za caly cykl eventu a gracze ktorzy sa najlepsi potrafia posiadac nawet 1milion punktow
    6. Poprawienie Rankingu Miedzyserwerowego
    7.Poprawienie Zwyklego Rankingu by sie odswiezal np co 2h a nie co przerwe techniczna
    8.Zwiekszenie badz dodanie nowych lochow materialow
    9.Zrobic Opisy na Lochy Ilosc wymaganego Poziomu RB dla danej kategori lochu to pomoze nowym graczom ocenic sily na zamiary by nie tracic szansy zdobycia korzysci . Przyklad Loch 30 poziom Normal Wymagany Poziom Rb 20tys rb Wysoki Wymagany poziom 30tys rb Koszmar 50tys rb
    10.Zdobywanie Pieczatek z lochu samemu z racji ze coraz wiecej graczy zaczyna samemu grac
    11.Jezeli Chodzi o event nagrody zmniejszyc badz zwiekszych ilosc zdobywanych materialow Liczmy tak na 3tys diamentow wychodzi okolo 150materialow Co niektore rzeczy sie nie da zdobyc bo trzeba na bursztyny wydac minimalnie okolo 2tys bursztynow by cos konkretniejszego zdobyc

    Osoby co przeczytaly to do konca prosze o swoje zdanie moze administracja tutaj cos zdziała 🙂

    #18006

    Koujou
    Uczestnik

    Ja przeczytałem, propozycje w sumie ok, ale gwarantuję ci, ze żadna z nich nie wejdzie w życie, co więcej, jestem tak na 90% pewny, że nikt z administracji nawet nie otworzy tego tematu.

    #18007

    Bazuka
    Opiekun forum

    Jak to się mówi kto nie sprubuje ten sie nie dowie 🙂 wiadomo checi sa do zrobienia tej gry na lepsza i zachecic graczy a nie ich odstraszać .Administracja jak to potraktuje tak to potraktuje niestety na to nie mamy wpływu.

    #18108

    20799289
    Uczestnik

    To ja jeszcze dorzucę od siebie:

    Serwery są łączone według Bliżej Nieznanego Schematu. Pozwólcie graczom połączyć postacie.

    Nie chodzi mi o to, żeby wysmażyć jakiegoś nadbohatera. Powiedzmy, że jeśli chcę zlikwidować postać na serwerze X i wskażę postać na serwerze Y, to postać na serwerze Y dziedziczy bursztyny (bo płatne), diamenty (bo ważne), ametysty (bo potrzebne) i zawartość torby (bo się zbierało!).

    Przeniesienie nie dotyczy doświadczenia, poziomu ani RB. To ginie w mrokach historii.

    #18109

    UpadlyKociak
    Moderator

    Pomysły spoko, ale obawiam się że przejdą niezauwżone lub w najlepszym wypadku po prostu „bez echa”. Od siebie dodałbym jeszcze możliwość robienia arenek międzyserwerowych solo, czasem chce sie byle wejść i zaliczyć a trzeba kogoś szukać.

    Last edited: 11.01.2020 15:44
    #18302

    Ewa
    Uczestnik

    Propozycje, niektóre z nich, nazwałabym „co się nam nie podoba w grze” z racji tego,że są skopane i niedopracowane z hersztem międzyserwerowym w roli głównej:)od dłuższego czasu nie bije bossa,bo działa to tak,że wyłącza mnie z gry w postaci zawieszenia na bitwie:)dodałabym jeszcze do tej listy bardzo częste wywalanie z gry podczas walki w multilochach(komunikat error lub błąd klienta) i długo ładujące się czarne tło po bitwie np. na reliktach,zanim można przemieścić się do następnego portalu….sporo tego do naprawiania w pierwszej kolejności:(

    #18549

    Serwuser
    Uczestnik

    witam , potwierdzam problemy z Hersztem między serwerowym w dodatku co jakiś troszkę dłuższy czas spowalnia grę , dodatkowo na Polu bitwy podczas pierwszego wejścia strasznie laguje i wczytuje gre.

    z Mojej strony proponuję zrobić aktualizację z naprawianymi błędami w grze a nie wprowadzaniem nowych rzeczy .
    Podczas każdej ale absolutnie każdej aktualizacji jest coś nie tak albo zepsute albo laguje grę do takiego stopnia że nie da się ruszać postaci xD .

    mam też prośbę do Moderatora tego forum by zadał pytanie po co tworzyć następne serwery gdy później są inne starsze łączone ? nie lepiej zostawić to w spokoju ? , a dlaczego te pytania zadałem? — jak połączycie to znowu gracze z serwerów pouciekają i nie będą grać przez to że inni dłużej grający gracze nie dadzą wygrać 1-2-3 lub nawet od 4 do 10 miejsca w eventach i pewnie nie tylko. Takie moje samolubne stwierdzenie ale jak że prawdziwe 🙂 .

    proponuję też rozważyć pewną kwestie wprowadzając Aktualizację i zadania sobie pytania np: skąd się biorą błędy po aktualizacjach i dlaczego ? , jaka jest tego przyczyna ? .

    Tak z mojej strony .

    #19364

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Dziękujemy za wszystkie uwagi, przekażemy je osobom decydującym.
    Ale jeżeli będą wprowadzać jakiekolwiek zmiany to dotknie to całej gry, czyli wszystkich wersji językowych, których w chwili obecnej jest całkiem sporo.
    Opracowywanie i wprowadzenie chociażby części zajmie „trochę” czasu 🙁
    Poza tym twórcy mają również swoje plany i pomysły na grę 🙁
    Pozdrawiam,
    Zespół WS

    #23116

    20049542
    Uczestnik

    Mineło sporo czasu prawie dwa mies i oczywiście nic się nie zmienio i nie zmieni dopóki będzie płyneła kasa z doładowań :p Nadal problemy z hersztem ,lagi wymuszające relog po każdym wyjściu z wydarzenia. Za to czat i ekran stale zaśmieca co kto ulepszył,zdobył a niema ważnego komunikatu na czacie i ekranie : UWAGA PRZERWA TECHNICZNA ZA 10 , 5 i 1 min. co pozwoliło by graczom zakończyć misje,lochy bez frustracji za nagłe wywalenie z gry. A po odświeżeniu że to przerwa techniczna.

    #23117

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam

    20049542 niestety się z tobą nie zgodzę jeżeli chodzi o herszta osobiście byłem w wtorek co najczęściej były lagi na nim że nie dało się go zabić od dłuższego czasu nie widzę z tym już problemu /możliwe nie trafiam na takiego. Co do relogu po każdym wydarzeniu nie jestem pewien czy to wina nie będzie twojego internetu z racji ze posiadam 50mb/s i nie muszę co chwile odświeżać gry jedynie czasem po wojnie.Co do komunikatu że odbędzie się przerwa techniczna były komunikaty za 5 min za 1min są takie owo komunikaty na czacie wyświetlane

    #23180

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Zrobili by cos zeby zwierzaki dalo sie zdobyc inaczej niz na aukcji przeciez oni tam nawet po 10mln daja jak my mali mamy to nazbierac tyle. Niby wedrowka daje jakies odlamki ale przez 3mies gry dala moze 3 odlamki roznych zwierzakow;/. Po prostu aukcja jest zbyt zdominowana przez bogatych graczy;/

    #23185

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam

    Niestety tak się dzieje z racji że są gracze co potrafią na hersztach zdobyć maxymalne obrażenia i wtedy się dostaje po 1m+ ametystu jak nie więcej.
    Sprawa jest już zgłoszona wielokrotnie lecz problem leży w tym że nie da się tego zabrać, herszt jest na uwadze do poprawy.
    Co do zdobycia zwierzaków w inny sposób z tym raczej może być problem tak jak Sansara odpowiedziała na mojego posta że to by musiało dotknąć wszystkich wersji gry oraz by to trwało strasznie długo

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat temu przez  Bazuka.
    Last edited: 01.04.2020 17:23
    #23188

    AniołZemsty
    Uczestnik

    A jakby raty poprawic w wedrowce albo miec mozliwosc wyboru ktore odlamki tylko leciec moga?

    #23189

    Bazuka
    Opiekun forum

    Przekaże propozycje wyżej lecz nie obiecuje że zostanie ona od razu spełniona

    #34899

    Schabek
    Uczestnik

    Witam
    POLE BITWY – wprowadzenie limitów ataków z nagrodami na jednego gracza na drugiego, poprawienie działania nadziej. Bo teraz koksy są bezkarne (no chyba, że miedzy sobą się tłuką – ale przecież oni zajęci są tłuczeniem dowódcy :), w innej tego typu grze (chyba każdy wie o jaka chodzi) to po 3-4 atakach to każdy koksu musi już klęczeć :). I jak jest sprytny gracz to potrafi doprowadzić koksa do wrzenia 🙂 i wymiana klawiatury murowana. A teraz to wieję nudą 🙂
    Ja rozumiem, że powiedzenie płacę i wymagam na tu idealne zastosowanie, ale sorry 25 minut tłuczenia dowódcy – to chyba nie szczyt marzeń :).

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.