Powrót do aktualności

obecne błędy

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne obecne błędy

Temat zawiera 104 odpowiedzi, i ma 51 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  ღLamiaღ 3 lat, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 105)
  • Autor
    Wpisy
  • #29975

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Ludzie… wystarczylo raz napisac ze sklepik nie dziala:) Pytanie na dzis to czemu 2 skill mistyka bije potrójnie:D Tak mi mordercza bron kumuluje ze szok na zywiolach tle bije 😀 A wlasnie tyle ludzi juz jest ze pasowaloby liczbe nagrod w magnatach powiekszyc nieco drodzy gm’emi no i kostki cos dawno nie bylo;/

    #30626

    Shiki
    Uczestnik

    Magnat nie działa – s.72

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 8 miesięcy temu przez  Shiki.
    Last edited: 24.08.2020 07:01
    #30842

    AniołZemsty
    Uczestnik

    A mnie koronacja dobija normalnie od miesiaca niemoge skonczyc calej i to nie z powodu braku sily a jakichs bugow;/

    #31124

    24002525
    Uczestnik

    Po dzisiejszej aktualizacji gra się przycina, na mapach pojawiają się czarne kwadraty, wczytywanie czegokolwiek trwa dłużej niż do tej pory, walki się zawieszają, podczas relogu czasem pojawia się error.

    Ciasteczka były czyszczone.

    #31389

    21503069
    Uczestnik

    szczerze powiem tak większość reliktów nie działa {czyli się nie aktywuje} a na dodatek nie współdziałają ze sobą gdy jeden już działa inny się nie aktywuję wcale takie relikty jak głowa smoka,ogromna moc nie działają wcale zaś serce wieczności działa poprawnie ale maska meduzy nie aktywuje się wcale gdy są te 2 relikty razem w ekwipunku jak napisała sansara sprawę przekazała technikom jak dla mnie mnóstwo bugów i tego nie potrafią ogarnąć to nie ma co się łudzić że cokolwiek będzie działać jak trzeba

    #31390

    21335149
    Uczestnik

    ILE GRASZ W TA GRE ???

    I NADAL NIE WIESZ ZE JEDYNE CO TU DZIALA PRAWIDLOWO TO PLATNOSC KARTA KREDYTOWA I INNE PLATNOSCI !!!!!

    #31492

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Niekoniecznie nie dzialaja czasem sie nie wyswietlaja poza tym tam chyba kryt musi wejsc do aktywacji a co do maski meduzy to z tego co ludzie mowia to chyba masz racje ze nie dziala razem z sercem:) Chociaz raz na multiarenie oberwalem tym i tym naraz:D

    #31562

    Bazuka
    Opiekun forum

    Co do reliktów nie działa tylko jeden relikt rekawica zemsty reszta reliktów działa ale problem polega na tym ze ze soba maja konflikt i razem nie działaja gdy bede miał wiecej czasu dam temat który relikt wyklucza jaki relikt

    #31597

    24002499
    Uczestnik

    Chyba nikt nie pisał – jest problem z zaliczeniem w nagrodach dnia zadania z bosem. Mimo walki nie zalicza a jak jest w evencie zadanie to pokazuje 2-3 wejścia. Problem występuje na porannym. Wieczornego zawsze zaliczyło.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 7 miesięcy temu przez  24002499.
    Last edited: 15.09.2020 11:04
    #31599

    Bazuka
    Opiekun forum

    Może nie zaliczać z powodu zbyt małych % zadanych na herscie z racji ze herszt pada w 10sek nie zawsze sie uda zadac % do zaliczenia niestety na temat herszta oraz zwykłych smoków temat się już ciągnie ponad 2 lata miały być wzmocnione również taka informacje dostałem ale weszły tylko demoniczne smoki a reszta została bez zmian ;/

    #31752

    AniołZemsty
    Uczestnik

    No te demoniczne kiedys moglem ustac a teraz nawet jak mam bostwo ognia na 27 to na demon alextrasza padne na 2 hit:D

    #31753

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Co do reliktów polecam noszenie tych co ze sklepikow mozna rozwijac przynajmniej na poczatku sporo dają. Moje relkity na bohaterze np : mordercza bron, łuk losu, młot grzmotów, zwierciadło lokiego, czarci rdzen, trózjząb, rekawica zemsty (wiem ze nie dziala ale duzo slotow na runy narobilem kiedys na niej:( ) no i maska wampira:) no i kazdy dziala z wyjatkiem rekawicy ale to sie wymieni na relikt ogromna moc jak w koncu ja nazbieram:)

    #31888

    Korabus
    Uczestnik

    Problem z reliktami polega na tym że o odziaływują na siebie np blokując swoje działanie, jeśli któryś nie działa doradzam próbować wyrzucać po 1 po kolei i łatwo zobaczyć który blokuje działanie naszego ulubionego:).

    #31956

    26239961
    Uczestnik

    Eventy – to już nie jest śmieszne tylko żałosne. Ok, przyjmijmy że w ciągu dnia może być dodany ale… event obowiązujący od wczoraj dodany dziś koło 9?

    #31957

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam o jaki event dokladnie chodzi ?

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 105)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.