Powrót do aktualności

obecne błędy

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne obecne błędy

Temat zawiera 104 odpowiedzi, i ma 51 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  ღLamiaღ 3 lat, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 105)
  • Autor
    Wpisy
  • #27360

    AniołZemsty
    Uczestnik

    1 relikty na zywiolach dalej sie zacinaja na dlugiej walce
    2 prawdopodobnie premia do stat smoka z bostwa nie dziala (dusza smoka dodaje 1500k rb a dodawala zwykle wiecej) albo to albo cos innego w smoku
    3 na demon smokach dalej lagi czarny ekran zamrozenie gry i cos dziwnie wiecej bija moze punkt powyzej
    4 w lochu materialow kiedy ginie bohater jednostka traci ture i nie bije tylko czeka na cios bossa
    5 event skarbu podswietla sie bez kompletu kluczy tj kiedy wchodzisz ten klucz znika 1 i nie ma kompletu xD
    6 orczy przywodca (kazdy wie o co chodzi)
    7 w wojnie bogow tez cos sie psuje co niewiem ale zabijalem 1 czlowieka 12 rund a mam mordercza bron:D
    8 pandory na mapie nie daja eliksirow ani krysztalow ostatecznych pewnie historia jak z legendarna esensja z pudelka bohatera:)
    Dobra starczy. s81

    #27479

    24002521
    Uczestnik

    Błędne (wg mnie) działanie umiejętności stróża piekieł:
    1. Zamieniony w kamień i tak więzi bohatera
    2. Jednostka uwięziona czasem wykonuje atak

    #27521

    AniołZemsty
    Uczestnik

    no na bossach to pokazuje ze uwiezi ale nie dziala na nich to i tak bo to za proste lochy by byly jakby sie bossowie nie ruszali.

    #27544

    21750225
    Uczestnik

    Witam mam problem z otworzeniem ikonki Relikt,wyczyściłam ciasteczka,resetowałam kikakrotnie i nadal nie mogę otworzyc,ładuje sie 99% i koniec.Moj nick w grze Shaya.

    #27545

    24002521
    Uczestnik

    Z bossem to oczywiste. Te sytuacje są z pvp. Zdarzyło się 2-3x na miesiąc testowania tego bohatera.

    #28486

    21605798
    Uczestnik

    nie mogę wejść w grę od wczoraj ładuje do 50% idalej nic czy ktoścoś z tym zrobi

    #28550

    Sansara
    Opiekun forum

    Jeżeli problem dalej występuje proszę podać nickname i serwer.
    Pozdrawiam,
    Zespół WS

    #28552

    24002521
    Uczestnik

    s81 EvilMan

    #28553

    24158428
    Uczestnik

    s81 Elizieńka

    #28572

    Jeneus
    Uczestnik

    s90 Jeneus

    #28574

    24428845
    Uczestnik

    s85 Marabuto nie moge wyjsc z cmentarza

    #28578

    ValcaN
    Uczestnik

    s80 ValcaN i znowu mam problem z ładowaniem gry. Dochodzi do 50% i koniec. Czy ktoś w końcu może się tam ruszyć i spróbować usunąć ten problem bo to zlewanie nas ciepłym moczem zaczyna się robić wkurwiające. Dziś była konserwacja i gówno to dało skoro problem ponownie występuje. I co mam znowu czekać aż ktoś łaskawie po raz kolejny odblokuje mi konto. Kolejny dzień potrącę przedmioty i eventy bo nie potraficie ogarnąć tak błahego problemu.

    #28581

    23988417
    Uczestnik

    nie mozna walczyc ma prastarych katakumbach ,smoczych katakumbach ,zadania z nagrodami masakra jakas .s76

    #28582

    ValcaN
    Uczestnik

    Z tego co się dowiedziałem to serwer cały się zawiesza po byle jakiej walce.

    #28783

    Serwuser
    Uczestnik

    Valcan jeśli chodzi o stróża piekieł i działania na bossa uwięzienie to w ikonce umiejętności danego bohatera wszystko pisze 😀 , a pisze że więzienie nie działa na bossów , hersztów czy cuś tam jeszcze 😀 . Pozdrawiam 🙂 .

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 105)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.