Powrót do aktualności

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGLOSZEŃ DO SUPPORTU

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGLOSZEŃ DO SUPPORTU

Otagowano: 

Temat zawiera 120 odpowiedzi, i ma 77 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  21335149 11 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 121)
  • Autor
    Wpisy
  • #50054

    22776670
    Uczestnik

    Witam.
    Jest jakaś możliwość przenieść konto gry z facebook na innego emnaila???

    #57827

    24815074
    Uczestnik

    witam znowu niemam widocznych reliktow oraz pierscionka RENATA69 s92prosze o rozwiazanie problemu

    #57830

    26489356
    Uczestnik

    Witam. Mam pytanie do supportu. Ile trzeba czekać na jakąkolwiek odpowiedź odnośnie zgłoszeń o błędach ? Wysłałem zgłoszenie 17.04.2022 i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Mój numer zgłoszenia #57736.

    #58473

    25023754
    Uczestnik

    Witam, mój nick LadyKora, S95, żądam, byście naprawili cel „Męczennik” Wiem, co trzeba zrobić, by osiągnąć ten cel, zrobiłam to, ale cel się nie odsłonił. Naprawdę, za kasę, którą ludzie wpłacają moglibyście czasami popracować, nie pozdrawiam.

    #61856

    Vivi
    Uczestnik

    Dzień dobry. Proszę o pomoc w imieniu swoim i innych graczy. Od około 2 tygodni pewna osoba PODKRADAJĄC 2 NICKI INNYCH GRACZY stworzyła bota, z którego spamuje czat. Prośba dotyczy zablokowaniu tego konta i innych spod tego IP. Z góry dziękujemy serwer 52

    #61922

    LEXI
    Uczestnik

    Proszę o oddanie mi mojego vipa premium bo to jest już okradanie graczy wczoraj był dziś niema

    #61930

    21335149
    Uczestnik

    A jednak musi sie wami zainteresowac Anonymous bo za to co robicie gracza nalezy wam sie nauczka a ty sansara jestes tak samo winna okradania graczy !!!

    #61943

    23885649
    Uczestnik

    ☣C4a3H☣ S75 gdzie podziała się dożywotnia inwestycja ?! To przestaje być zabawne ! Proszę o naprawę tej sytuacji, nie wspominając już tego tragicznego języka !

    #62288

    21815432
    Uczestnik

    za każdym razem piszecie to samo .Czytajcie co gracze pisza i wymagają za to za co płacą.Kur….wa od roku proszę rzebyscie mi sprawdzili dochod z krainy bo nie ma do odebrania dziennie trace bardzo dużo monet to jest rok a nie dwa czy trzy dni a ostatnio 3 razy pisałem wysylalem zdjecioa i opicy,a wy co w dupie macie oby tylko na konto pieniądze wplywaly.Jeszcze troszkę pozwodzicie ludzi to ch u j z tej gry zostaje .Mój nick Birus.Serwer to S35 Jezdziec Fali czekam ……..ciekawe ile jeszcze

    #62745

    maryla
    Uczestnik

    bardzo prosze o wyjasnienie dlaczego nie moge sie zalogowac na gre z dnia na dzien stracilam dostep i nie wiem co sie stalo pisalam ale niema odzewu

    #62787

    maryla
    Uczestnik

    kurde jakiego flasha mam sprawdzic jak juz dawno niema nic takiego masakra z ta gra

    #64391

    23925554
    Uczestnik

    Witam.Mam pytanie a zarazem wielki problem.Nie grałem ponad pół roku może jeszcze więcej z powodów rodzinnych a jak wszedłem na grę to się okazało że skarbiec jest całkowicie pusty.Wiem że po utracie vip przerzuca na pocztę ale nie wiedziałem że z poczty po jakimś czasie przepada.W skarbcu miałem 4 strony materiałów począwszy od odłamków skrzydeł,odłamków kart pomocników,kamieni,kilka tysięcy spineli itd.nie jestem wstanie teraz spamiętać co tam jeszcze.Czy w jakiś sposób mogę to odzyskać?A nie mogę się połączyć z supportem.

    #65799

    23973309
    Uczestnik

    Nomercy
    serwer81
    12022023
    znikneły mi zetony krucjaty
    12022023

    #67489

    Wiedzma
    Uczestnik

    Sansara o ile masz jakiś wpływ to może w końcu zajmiesz się tym co się dzieje z ta grą od ostatnich technicznych. Nie da się grać-masakra.Pisane do supportu i maja nas, graczy w głębokim poważaniu czyli w doooop. Nie wspomnę o tym że złodzieje pokradli dożywotki. Jeden wielki burdel i złodziejstwo. Jeśli Ci co są odpowiedzialni za działanie gry nie nadają się do tego to może powinni zająć się pasaniem gęsi….chociaż pewnie i gęsi szkoda dla nich.

    #67732

    24798674
    Uczestnik

    Czy wy potraficie coś zrobić dobrze ? Może w końcu łaskawie naprawicie ten syf który narobiliście ?!

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 121)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.