Powrót do aktualności

DZIEDZICZENIE U BOHATERÓW

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze DZIEDZICZENIE U BOHATERÓW

Temat zawiera 24 odpowiedzi, i ma 13 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  ????????? 3 lat, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 10 wpisów - 16 z 25 (wszystkich: 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #30688

    21335149
    Uczestnik

    nir do konca tak jest jak pamietam swietlista to obronca mroczny to strzelec wiec i reszte parametrow jak ekwipunek udoskonalenie i uszlachatnianie szczegulnie przekuwanie musisz ustawic pod danego bohatera to duzo daje i reszte sam wiesz jak w tej grze jest tutaj wiele nie dziala jak potrzeba

    #30689

    21335149
    Uczestnik

    a i chociaz 1 raz zrob mu gwiezdna siec wroci z nawiazka zobaczysz

    #30690

    25964498
    Uczestnik

    ja jestem na dorobku dopiero -teraz kupilem ostatniego bochatera 4 gwiazdki do druzyny by arefakty rozwijac-dziwi mnie skad niektorzy maja 5 gwiazdkowych i jeden nawet ma 6-to musi byc kasa niema innej opcji bo przeciez esencje sie nie rodza i niestac mnie na bochaterow za 20000 esencji -wiec skad maja?

    #30693

    Bazuka
    Opiekun forum

    5 gwiazdkowych mozesz łatwo zdobyc z turnieju rozwijania (wzniesienie) wystarczy posiadać min 7 do 10 tyś materiałów i masz szanse wylosowania kawałków bohatera min za 10tys masz okolice 60kawałkow bohatera z roznych eventów no ale to wiadomo musisz posiadać spore zasoby materiałów jeżeli chodzi o 6 gwiazdkowych no to wiadomo kawałki ale to już za bursztyny

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 8 miesięcy temu przez  Bazuka.
    Last edited: 24.08.2020 20:05
    #30696

    21335149
    Uczestnik

    kolego dobrze radzi tobie bazuka na 6 gwiazdkowego tylko chorzy ludzie wydaja fortune w martwe piksele lepiej zwiedz sobie swiat za ta kase co bys mial wydac na 6 gwiazdek i martwe pixele czlowiek co na takie cos wydaje fortune nie ma szxacunku dla ciezko zarobionej kasy i innych ludzi pamietaj jedno wiesz dlaczego miliarderzy typu bill geist i inni nie graja i marnuja kasy na takie gry domysl sie tu trwonia kase tylko ludzkie pozery co chca sie pokazac ze cos maja a wiesz czasem jakim kosztem lepiej abys nie wiedzial wiec zbieraj materialy na wzniesienia ,magnata itp i uzbierasz na 5 gwiazdek jak naprzyklad ja stac cie doladuj abys mial vipa utrzymuj go czasem doladuj sobie ja sa ciekawe eventy w granicach rozsadku i graj dla przyjemnosci nie aby zostac kolejnym pozerem a w zyciu prywatnym na kredytach jechac aby na gre bylo itp

    #30697

    Bazuka
    Opiekun forum

    Ja no 21335149. Ogólnie mówiąc tak nikomu w portfele się nie patrzy oraz nie powinno się o tym mówić bo to sprawy są osobiste i to własne decyzje co się robi z własna kasą robi kto chce ładuje każdy ma własne zdanie o tym i co o tym uważa.Popieram twoje zdanie że kupienie 6 gwiazdkowego bohatera to są kwoty licząc na złotówki ponad 3tyś złoty może wiecej więc interes nie warty uwagi bo można mieć dobre auto za to 😛 . Ale niestety taki to jest system w tej grze ze potem musisz rozwazyc zakup owych bohaterow albo sie na nich skupic bo roznica miedzy 5 a 6 to jest przepasc

    #30698

    25964498
    Uczestnik

    tak zrobie vip i drobne doladwania-niepokoi mnie tylko masaproblemow w tej grze i brak wsparcia technicznego by pomagal takim graczom jak ja czyli swierzym i kierowanie mnie na forum bym zasiegal informacje jest dowodem na to ze trzeba chyba wybory przeprowadzic by ludzie bardziej kompetentni zasiadali na stołkach a nie łapanka z ulicy ktora nie ma pojecia o tej grze-tak nie moze byc i to trzeba zmienic i mysle ze wy starzy gracze powinniscie sie za to zabrac-gralem w inna gre 12 lat i jak byl jakis niekompetentny mod to zesmy go sciagali-tu musi byc wiedza a nie gdybania-wiec prosze wescie sie za to,bo kto jak nie wy-starzy wyjadacze tej gry-skora ja moglem z kumplami w innej grze to wy tez

    #30699

    Bazuka
    Opiekun forum

    No niestety ja zrezygnowalem z funkcji pomocy na forum oraz w grze z powodow osobistych jak mam czas to od czasu do czasu pomagam z dobrej woli co do supportu hmmm kazdy ma na ten temat wlasne zdanie oraz kazdy juz ma podejscie jak slysze support to dostaje kurw*icy na miejscu.Co do bledow ile moglem jak sie tym zajmowalem staralem sie wysylac informacje do naprawy oraz by zostaly naprawione ale wiadomo co nowy system to zawsze cos dochodzi a wszystko trzeba na support zglaszac wiec naprawy i reakcje sporo trwaja

    Last edited: 24.08.2020 20:46
    #30700

    25964498
    Uczestnik

    sluchaj jak pisze do supportu o pomoc i z zapytaniem to oczekuje wyczerpujacej odpowiedzi a nie odsylania mnie na forum bym pytal innych-to jest kpina z takich jak ja co nie maja starzu w tej grze i nie maja jak sie dowiedziec-wiec takich informacji powinien udzielac support a ja i tak co moge to sie pytam innych-robie lochy z koksami tez sie pytam,ale nieraz nie mam mozliwosci i nie jestem pewny czy taki gracz mowi prawde-wiec od tego jest support by mi odpowiedzial to wtedy wiem ze powinienem uzyskac szczera odpowiedz

    #38946

    ?????????
    Uczestnik

    Ta zaś nowy serw naprawcie pierw te co macie bo zjebać gre potraficie ale naprawić już nie i tylko serwy otwieracie w tym to macie mistrzostwo

Oglądasz 10 wpisów - 16 z 25 (wszystkich: 25)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.