Powrót do aktualności

DZIEDZICZENIE U BOHATERÓW

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze DZIEDZICZENIE U BOHATERÓW

Temat zawiera 24 odpowiedzi, i ma 13 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  ????????? 3 lat temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #4685

    zibi715
    Uczestnik

    Podczas gry kilkukrotnie już zauważyłam że gracze nie korzystają z opcji dziedziczenia u bohaterów, możliwe że z niewiedzy co to i na co to. Spróbuję więc trochę tą opcję przybliżyć.

    Jedną z opcji u bohaterów jest opcja dziedziczenia. Gdy zwerbujemy nowego, lepszego od obecnie posiadanego nie potrzebujemy rozwijać go od zera, możliwe jest „przerzucenie” statystyk z tego bohatera którego chcemy wymienić. Dziedziczeniu podlegają : poziom, ulepszenie, rozwój, dusza, herb , poziom artefaktu , relikt i astrologia. Dziedziczeniu NIE podlega gwiezdna sieć.

    Przed rozpoczęciem dziedziczenia upewniamy się że dany bohater nie bierze udziału w misji w krainie. Musimy również przy dziedziczeniu u bohaterów z 4 i więcej gwiazdkami które mają założony ekwipunek, należy ten ekwipunek samemu zdjąć i przełożyć na nowego bohatera

    Jak zrobić samo dziedziczenie. Wchodzimy w ikonę bohatera na dolnym pasku i w zakładkę odziedzicz. W pierwszym oknie ustawiamy obecnego bohatera a w drugim tego na którego chcemy przenieść statystyki i klikamy opcję Odziedzicz. I gotowe. Teraz jedyne co nam zostaje to podmienić bohaterów w naszym szyku i dodać mu smoka w zawładnięciu.

    Pozdrawiam – Sukkub s2

    Last edited: 29.05.2019 19:44
    #6820

    21746261
    Uczestnik

    cos nie tak bo jest zupełnie odwrotnie

    #6887

    zibi715
    Uczestnik

    Co jest odwrotnie. Może szczegóły? Bo dziedziczenie robiłam nie raz i nie dwa i zawsze tak jak to opisałam.

    #8634

    20976437
    Uczestnik

    Szkoda, że nie wspomniałaś o tym, że RB będzie o wiele niższe niż poprzednio.

    #9050

    UpadlyKociak
    Moderator

    Jezeli na bohaterze była zrobiona gwiezdna sieć to jak juz pisałam, ona nie podlega dziedziczeniu, wiec logiczne jest że wtedy nasze rb po zrobieniu dziedziczenia zmniejsza się

    #10278

    22170883
    Uczestnik

    robię jak piszesz i mi ucieka 80kk RB a bohaterowie mają tyle samo gwiazdek

    #25744

    WonOver
    Uczestnik

    bez gwiezdnej sieci, ekwipunek przelozony i znika 800k RB

    #25966

    Biro
    Uczestnik

    siemka , czy ktos mi moze wytłumaczyc zmieniłem skowyt na lawowy czort , i po zmianie mam 420k rb mniej . Wiadomo gwiezdna siec sie nie wlicza logiczne , ale skad az taki spadek rb? ?

    #26535

    25437868
    Uczestnik

    Spadek RB 1kk
    nie mam gwiezdnej sieci na bohaterze

    ogólnie mam 10 kk RB po zrobieniu dziedziczenia na bohaterze spada mi 1 kk

    nowy bohater(duch burzy) ma 1292316 RB a Stary (królowa flory) miała 1692913 RB

    #26536

    Bazuka
    Opiekun forum

    Ogólnie rzecz ujmując tak spadki się zawsze pojawia bo różne czyniki na to wskazują sieć bohatera krew bohatera ocena sezonowa spadki są w graniach +- 100tyś może więcej nie jestem pewien spadki powyżej 1kk wracają po odświeżeniu gry albo jak jedna osoba miała po 24h jeżeli po tym czasie nie wróci poziom rb proszę to zgłosić na support zakładka inne

    #30681

    25964498
    Uczestnik

    napisalem do supportu-zrbilem dziedziczenie bochatera i strasznie spadlo mi BR prawie 200 tys-o tyle jest to dziwne ze dziedziczenie robilem ze swietlistej przywolywaczki ktora ma 3 gwiazdki na mroczny lowca ktory ma 4 gwiazdki-bardzo prosze o pomoc i wyjasnienie
    dostalem odpowiedz-Sansara
    Sierpień 24, 2020 5:19 pm
    Witam!

    Zapraszam na Forum temat Dziedziczenie .

    Można tam również zadać interesujące pytania.

    Pozdrawiam,
    czy jest tu w tej grze ktos madry bo support sie niezna?

    #30684

    xxxxx
    Uczestnik

    jak zrekrutowałeś nowego bohatera to on ma początkowo mniej RB, do 24h powinno się wyrównać. Sprawdź też ocenę bohaterów tam mogło troszke RB ulecieć

    #30685

    25964498
    Uczestnik

    po odswierzeniu zwrocilo mi czesc BR ale i tak jestem w plecy okolo 50tys i nie uwazam by bylo to normalne tym bardziej ze wymienilem na lepszego bochatera

    #30686

    21335149
    Uczestnik

    Powiem tak zrobiles dziedziczenie a w gwiezdnej sieci masz nowego bohatera na tym samym poziomie co poprzedni bo jezeli nie tu jest duza strata sprawdz to a co do sansary nie oczekuj logicznej odpowiedzi odpowida jak automat wyczysc przegladarke itp co tylko swiadczy o jej niewiedzy ma jakas tam funcje cos za to dostaje od nich ale wiedzy totalne zero wiec sprawdz to o czym pisalem i daj znac a i artefakty spradz czy nowy bohater ma na ty samym poziomie co stary

    #30687

    25964498
    Uczestnik

    gwiezdnej sieci nie robilem na swietklistej przywolywaczce a zauwazylem ze czesc RB jakies 20 tys stracilem na ocenie bochatera-sekcja szkolenie bochatera ,ale gdzie reszta to niewiem a wydaje mi sie do tego ze na mocniejszym bochaterze powinienem zyskac a nie stracic-to chyba normalne

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 25)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.