Powrót do aktualności

co saie dzieje z gra

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne co saie dzieje z gra

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  24926400 1 rok, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #6069

    21335149
    Uczestnik

    W dniu dzisiejszym od rana gra ciezko chodzi przeladowujac strone albo jest ciemny obraz lub gra sie zawiesza
    Nadmieniam ze sprawdzilem wszystko co moze mi spowalniac gre i problem wystepuje po waszej stronie !!
    Gonzo s26

    #6656

    Ariks
    Uczestnik

    mam problem z gra mozecie go rozwiazac tnie mi gre i nie da sie odswiezyc

    #6677

    20030877
    Uczestnik

    ludzie graja a ciagle wyskakuje brak dostepu do serwera w trakcie gry jakies jaja tak wlasnie sie pozbywacie graczy

    #6831

    Sansara
    Opiekun forum
    #65110

    Ford-Kelly
    Uczestnik

    czy w tej grze jest support? nie dość że jest spam na chacie firmy to jeszcze nie potraficie dać bana permamętnego na adres IP, samoczynnie zmieniająca się rozdzielczość w grze , z rana można jeszcze jako tako pograć po południa to już tragedia gra z 5FSP ,usuniecie ikonek wydarzenia które już się skończyło to też problem dla was

    #65111

    25116065
    Uczestnik

    Obawiam sie, że support w tej grze nie działa. Tolerują łamanie regulaminu a zgłoszenia nie są otworzone( przeczytane) od 26. 12. 2022. Nie ma reakcji na spamera, który zagościł na serwerze od 5 dni. Skrzynkę pocztową mają zasypaną zgłoszeniami na pewno. Czy tu ktokolwiek wykonuje swoją pracę jak należy czy kpicie sobie z graczy???

    #65117

    24926400
    Uczestnik

    Ubliżanie, grożenie, spamowanie, zgłoszenia ze screenami wysyłane i 0 reakcji. Pozwalacie na wszystko patologii.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.