Powrót do aktualności

NIE MOGĘ ODPALIĆ GRĘ!!!! CO ROBIĆ?

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze NIE MOGĘ ODPALIĆ GRĘ!!!! CO ROBIĆ?

Otagowano: 

Temat zawiera 10 odpowiedzi, i ma 9 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  boksowany 3 lat, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #562

    Sansara
    Opiekun forum

    Jeżeli gra nie ładuje się, zawiesza się, ładowanie zatrzymuje się na pewnym etapie, widzisz czarny ekran . Również nie działa częściowo , na przykład, nie zostaje wciśnięty przycisk lub po jego naciśnięciu nic się nie dzieje, prosimy postępować zgodnie z poniższymi zaleceniami.

    1. Wyczyść pamięć podręczną i ciasteczka (cookies) przeglądarki – podczas czyszczenia należy wybrać okres „cały czas”.

    2. Wyczyść pamięć podręczną DNS.

    3. Zainstaluj flash player, lub zaktualizuj jego wersji. Po czym uruchom ponownie przeglądarkę.

    4. Wyłącz wszystkie dodatki i rozszerzenia przeglądarki. Po ich wyłączeniu przeglądarkę również należy ponownie uruchomić.

    5. Jeśli nie udało się rozwiązać problemu, przejdź do gry w innej przeglądarce: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera i inne.

    6. Wyłącz na czas gry wszystkie zewnętrzne okna i karty.

    7. W przypadku, gdy prędkość twojego internetu za mała,  pomóc może wyłączenie programów komunikacji, takich jak Skype oraz e-agentów.

    8. W odpowiednim czasie należy wykonywać skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów i leczyć je w przypadku, gdy wirus udało się wykryć.

    9. W przypadku, jeśli użytkownik korzysta z proxy połączenia gry mogą nie działać. W tym przypadku serwer proxy, należy wyłączyć.

    #16795

    22896512
    Uczestnik

    od rana próbuje wejsc na gre za długi czas oczekiwania serwera ludzie ochani jest weekend co zrobic server 56 nick marco

    #16798

    23683790
    Uczestnik

    idz spac i tak nie dziala gra

    #16800

    24169272
    Uczestnik

    Sansara może jakieś info kiedy ruszą polskie serwery?

    #16803

    19687486
    Uczestnik

    wszystk zrobilem i nie dziala

    #16804

    19687486
    Uczestnik

    sansara czego sie nie przyznacie ze wina jest po waszej stronie tylko piszesz glupoty

    #16806

    .
    Uczestnik

    Jeżeli nikomu nie działa gra to raczej to nie wina przeglądarek… Oraz jak już zgłaszałam te czynności były wykonane i nadal kicha. Info tez brak kiedy naprawa co jest mega słabe.

    #17037

    21062477
    Uczestnik

    Ludzie patrzcie na date napisania tego postu sansary… 2018 rok

    #35344

    boksowany
    Uczestnik

    wazne pytanie. a co z uruchomieniem gry w 2021 roku ? bo przeciez konczy sie flash player. macie jakies rozwiązanie ?

    #35350

    23984371
    Uczestnik

    Klient jest tylko trzeba wejść na język rosyjski (RU). Jedyna wada to loguje on na jedno konto. Mam dwa o różnych e-mail i na różnych serwerach i nie mogę grać przez klienta na obu.

    #35353

    boksowany
    Uczestnik

    SPRAWDZAŁEM I POTWIERDZAM, IŻ KLIENT DO GRY JEST. PRZEŁĄCZCIE NA WERSJE RUS A NAZYWA SIĘ „ESPRIT GAME CENTER”

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.