Powrót do aktualności

Znów się zaczyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Znów się zaczyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 2 lat, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #54387

    21775431
    Uczestnik

    Czy wy naprawdę zarządzacie grą czy tylko jak niezłomne i nieudolne dzieci Nemo macie wiele do napisania jako administracja na forum? Tyle miesięcy było spokoju a znów nie można wejść na gre bo się coś wam ZJE- o. Polecam nauczcie się szanować graczy bo to oni was utrzymują a nie odwrotnie. Czas nauczyć się szacunku i zadbać o nich, Ale wy tego nie potraficie co jest przykładem Olewania ich.

    #54392

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam
    W czym jest problem znowu czarny ekran ? ?

    #54465

    21775431
    Uczestnik

    Bazuka ty grasz w tą gre czy jesteś z pierwszej łapanki? Jesteś bardzo miły odpowiadasz kulturalnie zachowujesz dystans bo zanim usiądziesz do klawiszy pijesz melise czy zżerasz relanium? Weś posadz przed monitorem twórce gry i wręcz mu odemnie gumowy młotek tak samo wasi technicy nie wiedzą co maja robić to niech sadzą ziemniaki na polu za taką kase co zarabiają tam bedzie przynajmniej widoczny efekt bo tu na tej grze to wasi technicy nie ogarniają i to dosłownie.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 2 miesięcy temu przez  21775431.
    Last edited: 12.02.2022 14:41
    #54467

    Bazuka
    Opiekun forum

    Wiem doszły mnie już słuchy że błędy się powtarzają że problemy z logowaniem czarne ekrany itd i że jest to dramat no i temat techników to apogeum… Tak gram w te grę od początku serwera s9 więc mnie to nie dziwi no ale na chwile obecną to decyzje idą z góry nie odemnie .. ja tylko zgłaszam o problemach a relanium melise itd nie biorę tylko chyba to juz zwykłe przyzwyczajenie ze w tej grze błąd na błędzie jest jak się jedno zrobi to się inne sp….

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lat, 2 miesięcy temu przez  Bazuka.
    Last edited: 12.02.2022 14:47
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.