Powrót do aktualności

zmiany w grze

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze zmiany w grze

Temat zawiera 15 odpowiedzi, i ma 12 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  23558217 4 lat, 4 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 15)
  • Autor
    Wpisy
  • #13863

    23749783
    Uczestnik

    Kto wymyślił, żeby zamiast wydarzenia, dostępnego dla wszystkich graczy, wcisnąć jakiś dla wybrańców. Czy każda aktualizacja musi coś spieprzyć? Powinno się otwierać grę dla graczy, a nie ją zamykać…

    #13976

    UpadlyKociak
    Moderator

    Jakie wydarzenie masz na myśli?

    #16194

    20236677
    Uczestnik

    Dzien dobry,mam pytanko,16,12 o godz 10 zakupiłam bursztyny na kwote 198zł i 99zł do dzisiaj ich nie otrzymałam,czy łaskawie mozecie mi odpowiedziec co sie z nimi stało?i prosze oddajcie mi

    #16252

    Koujou
    Uczestnik

    Ale po jaką cholerę piszesz o bursztynach w tym temacie, co to ma w ogóle z nimi wspólnego? Łaskawie to napisz podanie do supportu, albo załóż nowy temat, w odpowiednim dziale, a nie śmiecisz w losowym temacie. Znając życie to nie pobrało ci pieniędzy z konta i nie doszło do transakcji.
    Nie pozdrawiam.

    #16304

    kiedy bendzi połoncznie serverów

    #16952

    KUMOL197
    Uczestnik

    co jest z tą grą ? do cholery

    #16965

    Koujou
    Uczestnik

    I następni imbecyle, macie kurwa odpowiedni temat w innym dziale, to nie, lepiej napierdalać posty w losowym temacie i śmiecić. Przepraszać za słowa nie mam zamiaru, od razu z góry zaznaczam.

    #16969

    Godfather
    Uczestnik

    Koju co Ty sie tak spinasz 😀 chill out ^^

    #16976

    Koujou
    Uczestnik

    Bo mnie to zwyczajnie delikatnie mówiąc denerwuje, jako jeden z niewielu czytam i udzielam się na forum częściej niż tylko wtedy jak coś nie działa, a ludzie robią z niego śmietnik. Piszą o jakiś problemach gdziekolwiek, bo po co w odpowiednim dziale/temacie, później nawet jak chcesz coś znaleźć, to czytasz zamiast o problemie to o tym, że komuś nie doładowało bursztynów, albo umarła babcia Jadzia, a temat dotyczył koła fortuny(oczywiście przykład, dla pokazania o co mi chodzi). Ludzie potrafią tylko pisać, że im coś nie działa, nie gra, jest źle, ale pomóc komuś, czy odpisać na tym forum to jakoś zaangażowania nie widzę, tylko wieczny płacz, plucie jadem, wszystko jest be, źle i idźcie się utopcie. Większość z tych co już od święta coś tu napiszą, to słownik widzieli ostatnio w podstawówce, w bibliotece, albo w ogóle, czasem aż oczy bolą jak się coś czyta. Nie bronię administracji, ani nikogo bo też mam na ich temat własne zdanie, post wcześniej może za ostro napisałem, ale zauważyłem ,że jak się prosi, czy kulturalnie tłumaczy to jak grochem o ścianę, a jak napiszesz w prostych słowach, z przekleństwem w gratisie, to jakoś tak lepiej. Poza tym zarówno moje jak i poprzednie posty powinny być dawno usunięte przez moderatora forum, bo z tego co wiem, to taki tu jest, jednak jakoś obecności nie dostrzegam. No, rozpisałem się trochę :D, przepraszam za offtop, ale w sumie tu i tak to nikogo nie obchodzi.

    PS. SPAMUJCIE DALEJ, NA 100% TO POMOŻE

    #16979

    Godfather
    Uczestnik

    Gra nie dziala, czemu ? xDDD Dlaczego nie dziala graaaaaaaaaaa 😀 moderatorzy w Rosji koncza flaszke z administracja 😀

    #16988

    co jest kurwa z tom grom nie tak wyłaniacie grę na cały dzień nie informujecie ludzi i macie to w dupie możne przynajmniej byś cie coś napisali na forum a nie siedzicie cicho jak mysz pod miotłom

    #16989

    Artem
    Uczestnik

    10h a słyszałem ze od 2:00 nie działają serwery gier to by było 14h no bez przesady włączcie w końcu ta grę 😛

    #16990

    21062477
    Uczestnik

    słowniczek się kłania 😊

    #16995

    23759718
    Uczestnik

    Ja mam nadzieje że jak to już ruszy to ruszy od ostatniego zapisanego stanu gry to jedyne sensowne rozwiązanie

    #17219

    23558217
    Uczestnik

    ale z tymi choinkami za multi arene przesadzili chyba ktos sie pomylil bo to do starego eventu teraz fajerwerki powinno sie sadzic a nie choinki

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 15)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.