Powrót do aktualności

Zbiory z pola znajomego

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze Zbiory z pola znajomego

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  @25719847 3 lat, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #8471

    21478292
    Uczestnik

    Witam , czy dokonując zbiorów z pól osób które mam na liście znajomych , okradam ich ?
    Już kilka osób mi pisało że je okradam. Dla mnie jest to nielogiczne , nigdy nie miałam żadnego komunikatu żeby mi ktoś coś ukradł , bardziej sądziłabym , że jest to forma jakiegoś bonusa .

    #8472

    CASTORIA
    Uczestnik

    tak okradasz ich jak zbierasz im np kasę lub punkty doświadczenia , jak jest taka łapka to możesz zebrać a w tedy to jest kradzież

    #8559

    UpadlyKociak
    Moderator

    Jednak mimo wszystko jest to element gry, gdyby było to niedozwolone nie było by takiej możliwości. Ja wychodzę z założenia że jeżeli to komuś nie odpowiada może mnie usunąć ze znajomych 🙂

    #11866

    21602391
    Uczestnik

    co zrobicgdy niepokazuje kto mnie okrada

    #11880

    UpadlyKociak
    Moderator

    Jak wejdziesz w gospodarstwo to pod listą znajomych masz opcję Zaloguj, tam wyświeltla wszystkie czynności jakie Twoi znajomi w ciągu danego dnia robili w Twoim ogródku: pielenie, ożywianie i okradanie.

    Pozdrawiam 🙂

    Last edited: 02.09.2019 14:48
    #16626

    23960336
    Uczestnik

    Z tego co sprawdziłem, to zbieranie zasobów z pola znajomego nie jest kradzieżą. Zbierający dostaje określony procent zasobów ale właściciel nic na tym nie traci. Znajomy zebrał u mnie zasoby, a potem ja zebrałem 100% plonów. Moim zdaniem możliwość zbierania to po prostu jeden z profitów posiadania znajomych.
    Pozdrawiam

    #34668

    @25719847
    Uczestnik

    Jeśli zbierasz plony znajomych to, to nie jest kradzież. Jeżeli Twój znajomy zbierze Twoje plony to nic na tym nie tracisz ani nie ma żadnego komunikatu w logowaniu aczkolwiek jest jakiś limit zbiorów od znajomych. 🙂

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.