Powrót do aktualności

Zastąp

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Koujou 4 lat, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #16663

    21727387
    Uczestnik

    Witam. Prosiłbym o wskazówki do zakładki „Zastąp”, ponieważ zupełnie nie wiem, co mam robić w dodatkowymi fantami, pochłanianie działa tylko do pewnego etapu, a co doalej, bo magazyn mi się zapycha, jak używać tworzenia, gdzie znaleźć uniknalne fanty? Obrazki mile widziane, jeżeli ktoś będzie łaskaw odpowiedzieć na mój post. Pozdrawiam.

    #16752

    Godfather
    Uczestnik

    Hey,
    jezeli masz pare dodatkowych ekwipunku z maksymalnym pochlonieciem, mozesz ich uzyc do tworzenia ekwipunku wyzszej klasy.

    #17019

    21727387
    Uczestnik

    Dzięki za wskazówkę, stworzyłem ewkipunek wyższej klasy i już graciarnia posprzątana.

    #17592

    21727387
    Uczestnik

    Witam, mam kolejne pytanie. Jak podnieść poziom klasy danej rangi, co na to wpływa? Obecnie mam 2 rangę mamut, niżej widze lev. 13, ale nie wiem, co to znaczy, a w tym okeinku z rangą widzę 12/20 i idzie mi to jak krew z nosą, nie mogę założyć lepszego ekwipunku. Jakieś porady?

    #17814

    Koujou
    Uczestnik

    Bijąc mobki na mapkach dostajesz coś takiego jak „doświadczenie klasy”, za bicie bossów w „M. świąt.” też i to własnie to jest odpowiedzialne za wbijanie lv w „Zastąp”. Polecam czytać, w większości zakładek przy „X” zamykającym okno jest po lewej stronie znak zapytania „?”, tam mniej lub bardziej, z naciskiem na bardziej, jest wszystko wytłumaczone.
    Pozdrawiam.

    #17821

    21727387
    Uczestnik

    Zdaję sobie sprawę, że część informacji znajduje się pod „?”, niestety opisana jest zazwyczaj pobieżnie, dlatego dobrze, że można jeszcze dopytać tutaj. Zakładam, że za bicie silniejszych mobów, wpadają lepsze dropy i ranga rośnie szybciej. Dziękuję mimo wszystko za odpowiedź. Pozdrawiam.

    #17825

    Koujou
    Uczestnik

    Z tego co ja wiem to bez różnicy jakie mobki, czy bijesz na pogórzu, czy katakumbach i tak dostajesz 10 expa, a za bossy ze świątyni 100 expa. Z tym „?” to no offence, napisałem bo może ktoś inny akurat przeczyta ten temat, a nie wiedział o tej opcji.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.