Powrót do aktualności

Zasady Gry

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Zasady Gry

Otagowano: 

Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bea Blue 2 lat, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #18446

    23829683
    Uczestnik

    Chciałabym prosić o udostępnienie linku do Zasad Gry. W Regulaminie Gry jest napisane:

    „1.12. Zasady Gry (zwane dalej Zasadami) oznaczają Załączniki do niniejszej Umowy, dostępne w Internecie na stronie espritgames.com, które regulują użytkowanie Gry przez Licencjobiorcę oraz zachowanie podczas prowadzenia rozgrywki w Grze, ustalają ograniczenia na działania Licencjobiorcy w Grze, oraz nakładają na Licencjobiorcę odpowiedzialność za złamanie Zasad i ograniczeń, udzielają Licencjodawcy prawo do nakładania sankcji na Licencjobiorcę, zgodnie z niniejszą Umową, oraz określają warunki ich nakładania. Licencjodawca może w dowolnym momencie i bez konieczności powiadomienia Licencjobiorcy wprowadzić zmiany do Zasad Gry. Licencjodawca poinformuje Licencjobiorcę o zmianach poprzez umieszczenie stosownej informacji na Stronie Internetowej Gry. Dalsze uczestnictwo w Grze po zmianie Zasad Gry oznacza ich akceptację przez Licencjobiorcę.”

    Pomimo informacji, że owe Zasady są podane na stronie, niestety nie znalazłam ich albo zwyczajnie nie wiem, gdzie szukać. Dla mnie to dość istotna sprawa, ponieważ chciałabym znać swoje prawa i obowiązki dotyczące bezpośrednio zachowań w grze.
    Będę bardzo wdzięczna za udostępnienie linku i danie możliwości zapoznania się z takowymi Zasadami.

    Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam 🙂

    #22044

    20098567
    Uczestnik

    ja również jestem zainteresowana zasadami gry w tym zasady korzystania z czatu podczas gry – bo niejednokrotnie z rana są normalnie telenowele wypisywane . Chciałabym wiedzieć czy czat świat może służyć do długotrwałej konwersacji prywatnej polegającej na przedstawianiu swoich racji w jakieś tam prywatnej sprawie i tak bez końca .

    #22206

    Koujou
    Uczestnik

    A ja chciałbym się zapytać, czy rozumiesz słowo czat? Jeśli nie, to polecam definicję nawet z wikipedii :). Poza tym, nawet jeśli dwie osoby tak jak to ładnie ujęłaś „prowadzą długotrwałą konwersację prywatną”, to po pierwsze nie wierzę, że robią to tylko dwie osoby, bo ktoś się zawsze wtrąci, a jeśli nie to zawsze możesz wtrącić się Ty. Oczywiście zakładając, że robią to dosyć kulturalnie, a nie tylko na siebie bluzgają i rzucają urwami na prawo i lewo, w innym przypadku rób screeny, zgłaszaj do supportu i tyle.
    Pozdrawiam.

    #22207

    Bazuka
    Opiekun forum

    Nie chce wprowadzic w bład ale gdzieś widziałem nie pamietam teraz dokładnie gdzie był gdzieś punkt albo odniesienie ze atmosfere na grze gracze sami sobie stwarzaja i za nia odpowiadaja Jezeli uda mi sie to znalesc to Podesle zrzut . chyba ze sa tak jak koujo mowił bluzgi na lewo i prawo to wtedy zgłasza się takie sytuacje za pomoca screnna badz zdjecia na support badz na facebooku
    Pozdrawiam

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, 1 miesiąc temu przez  Bazuka.
    Last edited: 12.03.2020 08:21
    #54716

    Bea Blue
    Uczestnik

    Witam. Proszę o podanie konkretów w temacie „zasady gry”. Gdzie to można znaleźć, bo na podanej stronie nie ma… A jeśli nie, to pytam, czy te zasady są wszędzie takie same, bo skoro na pl. się nie da znaleźć to może znajdzie się na stronie innojęzycznej… A może mamy pytać gdzieś indziej? Żeby wszyscy wiedzieli jaki u nas b… bałagan? Konkrety proszę… Mam dosyć śmiesznego „bla bla bla” lub braku jakiejkolwiek reakcji. Szkoda, że Bazuka najczęściej skupiasz się na ostatnim wpisie, zamiast na całości. Pozdrawiam.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.