Powrót do aktualności

zaproszenia

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne zaproszenia

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 11 miesięcy temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #26379

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Widzac zaproszenie do grona znajomych jak klikne dodaj to pisze ze gracz zignorowal twoja prosbe ciekawe jak skoro sam mnie dodal? Kazalem ciastka wyczyscic bo to resetuje ustawienia ale nic to graczowi nie pomoglo wiec w czym tu moze byc problem ze go dodac niemoge? Ustawienia niby na dodawanie ma ustawione dobrze, tez usunelismy po 1 znajomym wiec tez nie ma pelnej listy na czarnej raczej nie jestesmy bo mozemy ze soba pisac kapke dziwne co tu jeszcze zrobic mam?

    #26382

    Bazuka
    Opiekun forum

    Jeżeli pokazuje że gracz ignoruje to pierw się wchodzi w ustawienia zaznacza opcje zaproszenia do znajomych by się świeciły następnie wysyłasz zaproszenie do znajomych i ci pokaże się odrazu normalnie zaproszenia – to są na lochy

    #26387

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Myślałem że jasno powiedziałem że to wszystko jest zaznaczone i dalej to nie działa ehh chyba to zglosic trzeba;/

    #26388

    Bazuka
    Opiekun forum

    W takim wypadku tak zostaje wam wymienić się zrzutami jak macie oboje ustawienia i to zgłosić na support

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.