Powrót do aktualności

zaklinanie

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze zaklinanie

Otagowano: 

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  UpadlyKociak 4 lat, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #8259

    CASTORIA
    Uczestnik

    witam mam pytanie czy może ktoś mi udzielić informacji gdzie leci karta Cyklop i jak odblokować 3 wejście na karty w dodatkach jak np pierścionek czy amulet , czy też wisiorek bo pokazuje 3 ale nie rozumiem czego 3

    #8261

    UpadlyKociak
    Moderator

    Witam. Cyklop leci na Rozlewisku Śmierci. Natomiast 3 wejście odblokuje się po wbiciu 3 lvl ostatecznego, czy w przypadku broni 7 lvl ostatecznego. Lvl ostateczne wbija się po osiągnieciu lvl 70 postaci. Pozdrawiam – UpadlyKociak s3

    #13773

    23308420
    Uczestnik

    Witam,
    Kiedy aktywuje się fuzja zaklinania?

    #13783

    20517110
    Uczestnik

    Fuzja zaklinania aktywuje się od 11 poziomu kart. Najpierw trzeba je wszystkie „wyświęcić” do poziomu 10. Zakupić trzy kamienie zaklinania w trakcie jakiegoś eventu, kiedy akurat będą sprzedawane (każdy kosztuje 1000 bursztynów) i podnieść te trzy karty które leżą w gniazdach danego elementu zbroi [do 11 poziomu]. Jeśli wszystkie trzy zostaną aktywowane na poziom 11 otrzymasz premię w postaci fuzji. Elementy zbroi mogą dawać różne premie np. do ataku, do obrony, do wytrwałości itp.

    #13948

    Ewa
    Uczestnik

    może dobrym pomysłem byłoby wprowadzić kamienie na ogólne eventy do losowania np. na kole fortuny lub w piramidzie?

    #13974

    UpadlyKociak
    Moderator

    Pomysł bardzo dobry, ale czy go zrealizują to już inna bajka

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.