Powrót do aktualności

wzniesienie

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne wzniesienie

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Ford-Kelly 1 rok temu.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #52451

    22993400
    Uczestnik

    Mam pytanie….dlaczego ,pomimo zajęcia 11 miejsca w ostatnim wzniesieniu nie otrzymałam nagród ?? Niby niewiele ale była „książka” no i kamyki zużyte na darmo .Proszę o sprawdzenie i wysłanie należnych nagród.

    s54 nick Taylor Reese

    #53278

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam wyślij zrzut ekranu jeżeli posiadasz na suport jako dowód zajęcia 11 miejsca i braku nagrody

    #63129

    Ford-Kelly
    Uczestnik

    Gdzie podziały się skrzyneczki z wzniesienia część graczy miała a część nie w dniu dzisiejszym 30.09.2022

    #63142

    23026169
    Uczestnik

    No i kolejny popis co to ma być?
    https://prnt.sc/ghT_9AE5dTrh
    czy ktos mi odda kamienie które zużyłem,ludzie zacznijcie panować nad tą grą pieniążki to od nas chętnie bierzecie jedyne co tu nigdy nie nawala to są doładowania….. to takie żałosne że aż geać się nie chce

    #63148

    Psychopatka
    Uczestnik

    U mnie też nie widać skrzynek ze wzniesienia. S.151: Tygrys ostrzy Nick: سشاهقش Wydałam kamienie i nic z tego nie mam. Czy ktoś naprawi ten błąd? Będą jakieś rekompensaty? Wysłałam też zgłoszenie do supportu i mam nadzieję, że ktoś coś z tym zrobi.

    #63165

    21770026
    Uczestnik

    witam
    kolejne wzniesienie bez nagród
    s57 WrednaJedza

    #63168

    21270817
    Uczestnik

    Żenada!!!!!
    Wzniesienie u jednych działa u innych nie. Oczywiście bez żadnego odzewu na zgłoszenie.

    #67118

    Ford-Kelly
    Uczestnik

    Dlaczego część graczy nie może odebrać nagród z wzniesienia ? Czyżby dzielicie graczy na tych z duża ilościa RB i tch co mają mniej co wiąże się z ilościa kasy jaką się ładuje w grę?W takim wypadku choć daję mało kasy to zaprzestanę kupowania Vip to już kolejny raz pozbawiacie mnie skrzyneczek

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok temu przez  Ford-Kelly.
    Last edited: 29.03.2023 10:49
Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.