Powrót do aktualności

Wsparcie techniczne

Fora Game of Thrones Wsparcie techniczne Wsparcie techniczne

Otagowano: 

Temat zawiera 13 odpowiedzi, i ma 8 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  22261869 1 rok, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
  • Autor
    Wpisy
  • #25697

    25522727
    Uczestnik

    Zakładka Support bardzo niewygodna,
    – ręczne wpisywane danych konta których nie widać na podglądzie wysyłania wiadomości, (nick ,serwer data założenia konta – niemożna z automatu?)
    – nie można wysłać wiadomości bez załączonego zrzutu z ekranu
    – totalny drak balansu w grze + sporo niedoróbek
    – błędy w tłumaczeniu
    – brak opisów lub błędnie podpięte
    – czemu niema możliwości całkowitego usunięcia konta????

    #25715

    25522727
    Uczestnik

    nadal niemożna wysłać zgłoszenia do suportu bez załączonego zrzutu z ekranu, żeby było śmieszniej istnieje w grze ikonka do robienia zrzutów ale po wciśnięciu wyskakuje komunikat że nie działa 🙂
    pytanie retoryczne – dlaczego niemożna na forum edytować swoich własnych wpisów?? (czyżby to również przerastało możliwości moderatorów – może zatrudnijcie jakiś zdolnych informatyków z podstawówki to mniej więcej ten poziom jeśli chodzi o wykorzystanie gotowych skryptów)
    Ps
    Na placu ćwiczebnym wyświetla tylko przeciwników niższych rangą od gracza.

    #25861

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Zrzuty są niezbędne dlatego żeby mieć możliwość pomoc graczom os razu.
    Na zrzucie możemy od razu zobaczy problem o którym gracz mówi i uniknąć niepotrzebnych pytań.
    Wszystkie błędy, niedoróbki można również wysyłać przez support-będziemy poprawiać.
    Pozdrawiam,
    Zespół EG

    #25912

    25415734
    Uczestnik

    to bzdury mowicie ,jesli ktos nie moze wyslac zalacznika a opisuje jak malemu dziecku co sie dzieje,ze gra podczas wczytywania zatrzymuje sie na 27 %,a chyba wszyscy to maja tzn ze problem jest szerszy i nie dotyczy 1 czy 3 osob.Trzeba sie przyznac ze support jest kiepski i ze jest problem techniczny i trzeba sie uzbroic w cierpliwosc a nie wypisywac glupoty

    #25971

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Czy aktualnie udaje się zalogowac?
    Pozdrawiam,
    Zespół EG

    #34579

    MadMax
    Uczestnik

    Czy ktos ma jeszcze problem z odpaleniem gry w Chrome? Mi po kilku minutach gry ekran robi sie czarny, a po odswiezeniu przegladarki wyskakuje komunikat, ze moja przegladarka nie jest wspierana i zeby sciagnac Chrome itd. Kiedy wlasnie gra jest juz otwarta w Chrome… Nie pozwala grac niestety.

    #43495

    28007992
    Uczestnik

    mam problem z uzyskaniem hasła do gry gdy resetowałem hasło utwożyło mi nowe konto jak mam odzyskać hasło

    #46248

    26739490
    Uczestnik

    Hej nie mogę wejść na wydarzenia

    #46252

    26846794
    Uczestnik

    jak wyżej nie moge wejsć na wydarzenia czarny ekran

    #46266

    26739490
    Uczestnik

    Cały czas trace wydarzenia – nie mogę ich otworzyć pojawia się srebny pies a potem puste jakby niebyło żadnych wydarzeń a jest lord nad lordami i nie wiem jak grać

    #46276

    26846794
    Uczestnik

    drugi dzień jest czarny ekran na wydarzeniach nic nie idzie zrobić zero odpowiedzi i nie usuniety błąd nie mówie nawet o rekompensacje

    #48555

    26739490
    Uczestnik

    znowu brak dostępu do wydarzeń nic się nie pojawia

    #61025

    26739490
    Uczestnik

    znowu brak dostępu do wydarzeń

    #65926

    22261869
    Uczestnik

    po aktualizacji nie mogę wejść do gry wysyła mnie do czarodrzewa a tam pokazuje bitwę i już nie można stamtąd wyjść

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.