Powrót do aktualności

Wejśćie do gry

Fora World of Chaos Wsparcie techniczne Wejśćie do gry

Otagowano: 

Temat zawiera 11 odpowiedzi, i ma 9 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  37778267 3 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #58560

    Mustang
    Uczestnik

    Witam,nie mogę wejśc do gry.Po paru godzinach brak połączenia na wszystkie serwery.Założyłam gildię i będę bardzo stratna na 22,włożyłam w tą grę własne pieniądze.

    #58563

    31641604
    Uczestnik

    To pewnie tak jak większość użytkowników, która chce więcej jak 3 poziom uprzywilejowania, zdechło o 1-2 w nocy – i cisza – pewnie atak hakerski – właściwie nic dziwnego, kiedy większość gry wyświetla się po rusku i nawet chwilami kieruje na ruską stronę (espiritgames.ru). Ale dotyczy też innych gier – bo próbowałem – wszędzie ten sam komunikat na wstępie.

    #58565

    Mustang
    Uczestnik

    Dzięki że ktoś się odezwał.Wiem przynajmniej że nie tylko ja mam problem z wejściem.Pozdrawiam

    #58569

    Chemos
    Uczestnik

    Napisałem do support ale to pewnie tyle da co kot napłakał.

    #58572

    Solista
    Uczestnik

    Support nie wiem czy coś da, ja w swojej sprawie czekałem ponad 2 tygodnie to zgłosiłem sprawę dodatkowo na FB z problemem to załatwili sprawę w ciągu 1 dnia i obiecali, że przyjrzą się sprawie naszego supportu to może teraz będzie lepiej pracował. Dodatkowo nie naprawili całego tłumaczenia wtedy tylko to co miałem zgłoszone na zdjęciach czyli np. tłumaczenie rzeczy w plecaku.

    #58573

    31641604
    Uczestnik

    Najbardziej ciekawe jest to, że serwer działa – no bo pisać możemy do woli, – pewnie dlatego, że to groch o ścianę. Tylko WSZYSTKIE GRY SĄ ZABLOKOWANE. Przynajmniej nie dostaną więcej kasy i…. nikt tego kasyna do sądu nie poda – a powinna być jakaś droga

    #58574

    Solista
    Uczestnik

    Nie wszystkie są zablokowane, nie wiem jak inne ale testowałem idle glory to działa.

    #58575

    20211633
    Uczestnik

    gra o tron działa

    #58579

    Rolff
    Uczestnik

    wartime dziala

    #58598

    xxxpawelxxx
    Uczestnik

    ja próbowałem kilka razy od 15 godz. i nic może jutro zobaczymy

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok, 11 miesięcy temu przez  xxxpawelxxx.
    Last edited: 13.05.2022 18:56
    #58599

    23380040
    Uczestnik

    děláte si prdel to nejste schopni oznámit co je serverem a kdy a jesli vůbec to spustíte no jo profesionálové to se pozná

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.