Powrót do aktualności

Walka bugi

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Walka bugi

Otagowano: 

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 11 miesięcy temu.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #25368

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Dobra oto co mi żyć nie daje:

    Próba skrzydeł: Jednostki czasem 1 ture nie uderzą tu mówię głównie o strozu piekiel ktory po ataku czarodziejki pustki jak ona wszystko zabije nie ruszy sie az do nastepnej tury pewnie to ma jakis zwiazek z tym ze atakuje 1szy jak ona ale mimo wszystko to chyba bug. Druga sprawa czasem atak ostatniej jednostki w szyku nastepuje dopiero po ataku potworka i nie jest to blad animacji ani nic bo ogluszeniem mozna dostac a w tym wypadku skowyt ktory u mnie jest ostatni powinien uderzyc i zabic w tej samej turze i przesunac o te 2 pietra wyzej czy o ile tam omija za zabicie w 1 turze tymczasem tak nie jest co jest niezwykle irytujace. Dodam ze jestem swiadomy ze uzywanie tych bufow jakos zmienia czasem tury bicia i mowie ze nieuzywajac ich tez tak sie dzieje. 3 Sprawa to to ze te bufy zmieniaja tury czy tam rundy i przez to bufy schodza tutaj niewiem czy to jest blad akurat.

    Nieskonczona próba i kampy: Bohater często nie może rzucić skila choć ma na niego szał dosłownie nie da sie nic kliknac oprocz pierwszego ataku do nastepnej tury. Dzieje sie tak najczesciej bo zejsciu debufa „ogluszenie”.

    M.Swiatynia i lochy osobiste : Po zginieciu bohatera smok/boss uderza 2 raz zabijajac jednostke ktora jeszcze zyje a ona tak jakby traci ture i nie uderzy nawet.

    Pvp i koronacja ; błąd animacji czasem coś nie żyje a pokazuje pełen pasek hp tu chodzi o ten gorny pasek dość irytujące.

    Dobra tyle pamietam mam nadzieje ze ktoś coś z tym zrobi serwer 81 jakby kto pytał. Pozdrawiam.

    #25373

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam
    zostanie to zgłoszone 🙂

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.