Powrót do aktualności

vip i rozgrywka

Fora Świt Aniołów Wsparcie techniczne vip i rozgrywka

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  23036365 4 lat, 8 miesięcy temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #11549

    snakeshit
    Uczestnik

    witam sardecznie chciałbym sie szczerze zapytac na temat zasilania diaamentów w tej grze czy to ma sens? a mianowicie sprawa dotyczy sie tego iz w tej grze wystarczy doładować max vip 1 to jest wydatek 25zł i mozna wbic walecznosc taka sam jak ten co posiada vip 5/6/7 i wykupione wszystkie karty vip sprawa jest taka ze doładowywanie jakiekolwiek mija sie z celem moim zdaniem twórcy gry nieprzemysleli tego do konca jak mozna dawac takie same boginie za logowanie bez doładowania przy zakupie i lvl,owaniu vip to mija sie z celem w czym ma pomoc owy vip i jego lvl,owanie czy niepowinno byc za vip i jego lvl,owanie jakis set epicki który by słóżył do 170 lvl.a taki który inaczej nie mozna zdobyc jak przez zasilanie i wbijanie poziomu vip w tym momenie wbijanie vip niema sensu sam mam vip 5 juz prawie vip 6 i gram od rana do wieczora i szlak mnie trafia jak ludzie z vip 1 maja prawie tyle samo walecznosci jaki cel mieli twórcy? aby bez doładowania byc tak mocnym jak ten co doładowywuje? druga sprawa areny jak mozna było dopusci do tego by z róznica 400 tys walecznosci mozna zbijac innych graczy z pozycji? kto to wymyslił pierwszy raz sie z tym spotkałem aby miec taka róznice walecznosci i bez problrmu sobie zbijac graczy naprawde zróbcie z tym pożadek bo w takim bądz razie doładowywanie jakich kolwiek diamentów mija sie z celem i wogóle granie w tą gre gdyz gracz który wydaje realne pieniądze tak naprawde nieotrzymuje adekwatnych nagród za doładowanie to jest poprostu smieszne gracze z vip 1 maja to co gracze z vip 6 i wyżej dziekuje z powazaniem zdegustowany gracz

    #11626

    Lisitsa
    Opiekun forum

    Dzięki za opinie.
    Przekazaliśmy te informacje programistom.

    #11644

    snakeshit
    Uczestnik

    no super ze będzie przekazane ale czy coś to zmieni? ludzie z s3 co doładowali do vip 4/5/6 już przestają grać a dlaczego bo tak naprawdę doładowanie nic nie pomogło znam ludzi co doładowali raptem 25 zł 50 zł i maja więcej waleczność i niż ci co władowali 1k zł to jest nienormalne jeżeli to tak ma wyglądać ta gra że za 50 zł możesz mieć waleczność taką jak ten co doładuje 1000zł to naprawdę ja i już niestety wielu graczy podziękowało tej grze ponieważ takie coś mija się z celem ładuję w grę po to by być lepszy i mieć lepsze rzeczy nie po to by mieć tylko lvl vip większy i to samo co inni niedoładowujący nic a nic kompletna klapa moim zdaniem z poważaniem zawiedziony gracz powodzenia w dalszym rozwoju gry może twórcy coś dla nowych graczy przygotują lepszego ja dziękuję i życzę miłej gry jak dla mnie to kompletna klapa

    #11655

    23260660
    Uczestnik

    Po prostu nie potraficie grać i tyle 🙂
    Vip daje o wiele więcej expa co przekłada się na szybszy poziom a co dalej przekłada się na odblokowanie wszystkiego szybciej i samotne bicie no a w tym zgarnianie full nagród.
    Tak powinien wyglądać vip czyli daje on ułatwienia w grze ale nie pozwala uciec innym gracza na taki dystans aby gra straciła sens.
    Odemnie system vip jest na duży +.
    Vip i tak ma dodatkowa waleczność z niektórych rzeczy jak tytuły czy stroje nie dostępne dla graczy bez.
    Jeśli potrafisz grać i kalkulować nie powinieneś mieć problemu ale w sumie o czym my rozmawiamy jak gracze na S4 już doganiaja tych z S3 mimo że róznica trwania serwera jest spora.

    #11658

    21503069
    Uczestnik

    pierdolisz głupoty vip owszem daje szybsze PD ale nic poz atym jak ktoś kto wyebał w gre 1k zł nie może ucieć przy robieniu all jak należy graniu od rana do wieczora temu co zasilił 50 zł gdzie tu logika? jak mozna za lvl vip co wiąże sie z wydawanie zł dac takie same boginie co za logowanie za free? w czym innym ci pomaga owy vip pierdolenie i godzienie sie z tym co gra daje lub nie daje wielki gracz sie znalazł co wszystko wie ogarnia w dupie byłes i gówno widziałes wiec niewypowiadaj sie na temat który sam nieogarniasz system vip na duży + brednie chyba niegrałes w inne gry i nigdy nie widziałes co daje system vip pomyśl logicznie ktos kto doładował 50 zł ma prawie tyle samo waleczności co ten co dał na vip 5/6 zajrzyj na inne gry a potem sie wypowiadaj zapewne wiem z kim pisze i masz vip 6 ale uwazasz sie za mega gracza przy wydaniu 1500zł twoja waleczność tego niestety nie pokazuje CYTAT DZBANA Z RANA SYSTEM VIP NA + ŻAŁOSNE zrozum ligike pay2win ładujesz wymagasz i musisz byc lepszy jezeli nie to po co ładowac zł

    #11659

    22299695
    Uczestnik

    Jeśli się za coś płaci to i się wymaga żeby gra działała poprawnie ale czytając ten dział widzę jak ludzie tylko zgłaszają problemy ze to czy skill nie działa poprawnie i nie jest to naprawiane więc jaki jest sens kupować VIPA na zbugowaną grę.
    Przestancie wydawać pieniądze może wydawca zrozumie że błędy trzeba naprawiac lub zamknie grę.
    W VIPA inwestuje się tylko w dobrą bez błędów grę wtedy różnice miedzy graczami byłyby widoczne tych z vipami i bez bo teraz dzieki tym błędom co są wszyscy są równi i jest bezsens kupować VIPA.

    Takie jest moje zdanie i do czasu aż błędy nie zostaną naprawione nie wydawać pieniedzy na grę bo to jest bez sensu.SZKODA KASY.
    Sam zamierzałem kupic vipa ale się powstrzymałam do czasu naprawienia podstawowych błędów takie jak skile w boginiach i inne rzeczy.Jeśli nie zostaną naprawione są inne gry gdzie chętnie wydam swoje pieniadze na vipy.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, 8 miesięcy temu przez  22299695.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, 8 miesięcy temu przez  22299695.
    Last edited: 27.08.2019 07:19
    #11696

    21503069
    Uczestnik

    tu masz racje gra jest niedopracowana coraz mniej ludzi w to gra już poodchodzili jak i ja co doładowali cokolwiek gra coraz mniej ludzi brawo dla twórców gry to jest po prostu parodia nie gra

    #11705

    23072449
    Uczestnik

    Kamień rozwoju epicki powinien być dla vipów. kto póżniej zaczął grać nie dogoni nawet z vipem koksów. mam vipa 6 i gucio mi to daje, szkoda było tylko kasy

    #11706

    21503069
    Uczestnik

    w zasadzie popełniliśmy błąd zaczynając grać w tą grę ponieważ ona jest w powijakach pierwsze serwery są serwerami testowymi vip ogólnie daje jakies tam ciuchy PD wiecej z czym sie to wiąze z szybszym biciem lvl,a nie daje to miażdżącej przewagi pay2win w tej chwili niedziała jak należy gracze którzy graja dzień i noc z vip 1 praktycznie są silniejsi niz ci co mają vip 6 i wyżej ponieważ dopuscili do tego ze nie ma motywacji jak w innych grach z wbijaniem poziomu vip dali te same boginie co za darmowe codzienne logowanie być moze jak gra przetrwa inne serwry będą miały lepiej mi jak i wiekszości graczy pisze tu o S 3 z vipem 4/5/6/7 już przestaliśmy grać bo to mija sie z celem mam nadziej ze Świt Aniołów nie tworzyła ta sama ekipa co władców smoków bo tam gra sie przyjemniej i system vip oraz jego lvl,owanie daje duże korzyści z tą grą niestety jak większośc trzeba sie przeprosić są owiele lepsze gry gdzie płacisz wymagasz i masz a tu niestety wystarczy być online 24h na dobę doładowac max vip 1 50 zł i masz waleczności nawet wiecej niż vip 7 a była taka sytuacja na s3 pozdro dla twórców tak trzymajcie a zamkniecie te serwery szybciej niż otwieracie

    #11712

    23036365
    Uczestnik

    Nic nowego nie dodają gra się robi monotonna szybko się nudzi 🙂

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.