Powrót do aktualności

VIP 5 świetliste pisklę, gwiazdki serdeczności oraz urok

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze VIP 5 świetliste pisklę, gwiazdki serdeczności oraz urok

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  20517110 5 lat, 7 miesięcy temu.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #4005

    20517110
    Uczestnik

    Kochani, czy ktoś przybliży choć część z tych pojęć z tego serialu portugalsko-szwedzko-tajlandzkiego? Dramat.
    Mam poziom VIP5 aktywowano świetliste pisklę, ale ja nie mam pojęcia co to, gdzie to, ani co gorsza jak to wygląda.

    Przed chwilą okno powiadomień wyrzuciło, że ktoś otrzymał 50 gwiazdek serdeczności? Jak się je zdobywa, za co? Chętnie się dowiem. Mimo wielu samodzielnych odkryć, tego nie udało mi się zgłębić.

    Ostatnia sprawa odkryłem ranking uroku. Cudnie, nawet zająłem 36 miejsce. Za Chiny Ludowe nie wiem jak? A jeśli już taki ranking istnieje, to może poprawię sobie jego statystki, tylko w jaki sposób to cudo podwyższyć. Zapewniam, że chodzi tylko o grę, bo niestety urodą to grzeszę i to bardzo.

    Pozdrawiam, dzięki z góry za odpowiedzi.

    #4006

    zibi715
    Uczestnik

    Więc tak, świetliste piskle to garona i aktywujesz je sobie tam gdzie masz wszystkie inne smoki (pod ikoną oka na dolnym pasku)

    Z tą serdecznością to mam problem…nie chodzi przypadkiem o gwiazdy szlachetności? I to wtedy zdobywa się poprzez uszlachetnianie wyposażenia w kuźni w zakładce uszlachetnienie. Kamienie uszlachetniania wyposażenia zdobywa się na lochach wielu graczy na poziomach wysokich i koszmar a także poprzez rozkładanie zbędnego ekwipunku który wypada nam z lochów wielu graczy ( kuźnia -> zakładka odnów).

    Natomiast ranking uroku to nic innego jak ranking za róże które otrzymujemy od innych graczy. Jedna otrzymana różyczka daje nam jeden punkt do rankingu.

    Serdecznie pozdrawiam – UpadlyKociak s2

    Last edited: 26.12.2018 10:17
    #4017

    20517110
    Uczestnik

    Jesteś WIELKA!Dziękuję

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.