Powrót do aktualności

szukam Bazuki

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze szukam Bazuki

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  LEXI 1 rok, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #58453

    25964498
    Uczestnik

    Bazuka wiem ze ty jestes mi w stanie pomoc z tym problemem i licze na twoja pomoc.
    Mam pytanie co trzeba zrobic zeby wykonac cel męczennik,bo jest pare wersji,ale nikt tego na grze nie ma zrobionego,bardzo prosze cie o pomc,bo jedni pisza ze musisz byc zabity na 1 wojnie o godz 20 a inni twierdza ze to za rozwody lub porzucenia jakas ilosc,niestety ponoc ani jedna ani 2 wersja nie jest pewna i do tej pory nikt nie zaliczyl tego celu

    #58454

    20162008
    Uczestnik

    Rozwody to Poszukiwacz Prawdziwej Miłości- czyli rozwiedż się z partnerem 10x a Męczennika chyba nikt nie ma zaliczonego. Prawdopodobnie trzeba być zabitym 20 x na jednej wojnie ale nie wiadomo czy to prawda.

    #58456

    25964498
    Uczestnik

    zabic nie zalicza tez a nie chodzi mi tylko o rozwody tylko ze dana osoba musi zostac porzucona 20 razy i tego chyba jeszcze nikt nie wykonal

    #58457

    20162008
    Uczestnik

    Napewno nie chodzi w tym wypadku o męczennika jesli chodzi o porzucenie

    #58460

    25964498
    Uczestnik

    skoro napewno to pokaz scrreen ze masz zaliczone a nie przypuszczenia walisz i powiedz co jest napewno;p

    #58463

    Bazuka
    Opiekun forum

    To tak jezeli chodzi o cele 90% jest ukazane na forum w temacie cele od Kici jeżeli chodzi o męczenika nie ma na to dowodu ze ktoś to zrobił. 20x na polu bitwy 10 rozwodow oraz wiele innych zostalo ukazane na forum co do informacji 20x zabitym zostać na wojnie nie mam pojecia czy to prawda z racji ze zdarzało sie na poczatku serwerów ginac bardzo wiele razy ale cel nie zostal uzyskany. Wiec jeżeli ktoś ma uzyskany cel to udostępnione zostanie pewnie informacja na forum 😉

    #64600

    DonTito 1910
    Uczestnik

    musisz byc okradziony 10 razy w kopalni

    #65764

    LEXI
    Uczestnik

    Ja mam:) ale nie powiem bo nie zasłużyliscie na to,,,

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.