Powrót do aktualności

Spis błędów & Sugestie

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Spis błędów & Sugestie

Otagowano: 

Temat zawiera 18 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Beliar 5 lat, 7 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)
  • Autor
    Wpisy
  • #402

    lewqq
    Uczestnik

    1. Pakiet diamentów – Nie działa, nie można wysłać na czat pakietu, tak jakby wcale nie reagował.
    2. Wymiana ametystu – ponoć, że to się wymienia na coś z petami, ale u nas tego niema, albo jeszcze czegoś nie zrobiliśmy.
    3. Imperialne Nagrody – Q w Wydarzeniach. Odbieramy serce lawy, ale nigdzie niema wymiany.
    4. Blitz Nieskończonej Próby po przejściu wszystkich 20 pięter. Dziś po raz pierwszy udało nam się przejść cały i fajnie gdyby pojawiła się opcja blitz dla tych, którzy już ukończyli min. raz ową Próbę na danym poziomie. Obowiązków coraz więcej, a nic nie można skrócić, ciężko będzie wszystko jednego dnia ogarnąć, albo trzeba będzie zrezygnować z pracy 😉
    5. Kiedy zostaną odblokowane eventy klanowe ? Dużo fajnych eventów tam widać, ale szkoda, że tylko można na nazwy podziwiać 😉
    6. Dodanie opcji „Pomiń” w Koronacji, nawet od jakiegoś lvl VIP, walki są monotonne, a przebiegiem walki nie potrzebuje się wcale interesować, kiedy przeciwnik jest dwukrotnie słabszy.
    7. Możliwość w jakiś sposób zwiększenia ilości graczy w klanie, chyba, że to jest jakoś specjalnie zrobione w celu eventowym czy cuś, to nie było tematu.

    #403

    lewqq
    Uczestnik

    Kurde nie mogę edytować tematu.
    Tak. btw. Klient gry byłby super, w przeglądarce mocno się laguje i wszyscy się niepotrzebnie denerwują

    #433

    lewqq
    Uczestnik

    Aha i ostateczny poziom, wymaga lorda na 1 poziomie. O co z tym chodzi ?

    #437

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Bardzo dziękujemy za taki szczególny opis.
    Przekażemy uwagi odpowiednim osobom!

    Jeszcze raz bardzo dziękujemy

    Pozdrawiam,
    Zespół WS

    #1020

    Gwiazdeczkaa
    Uczestnik

    Pakiet złota – Nie działa, nie można wysłać na kanał frakcji

    #1023

    Naomi
    Uczestnik

    Lewqq żeby użyć ametysty trzeba zabić herszta miedzyserwerowego 😀 Pozdrawiam ^^

    #1025

    lewqq
    Uczestnik

    Wiem, wiem. Tylko teraz tyle chopa trzeba zwołać do bicia twardziela ;d
    Pozdrowienia z S1 do S2, odbjur ! 🙂

    #1032

    zibi715
    Uczestnik

    Pakiet złota – nie działa, pakiet diamentów – nie działa…zalegają w plecaku i modlą sie o naprawe bugu. Pasek reliktu nadal nie działa. Czarna lista to samo. Prace techniczne i aktualizacje gry nic nie zmieniają. Za to eventy na wydatki to są pilnowane jak najbardziej a ty graczu bądź krową dojną…płacz i płać 🙂

    #1140

    Ally
    Uczestnik

    Karczma- źle wyliczana esencja. Pojedyncze losowania ok, ale nie mnoży z przedmiotu i z bursztynu . Dla przykładu wylosowałam 5 razy 100 powinnam dostać 500 a dostałam tylko 100. Wysłałam wiadomość do administracji z dokładnym przykładem ze zdjęciem dla dowodu 😉 Odpisali żeby inni też zgłaszali taki problem, więc postanowiłam napisać tutaj na forum. Jeśli macie też taki sam problem to piszcie. Sporo osób nie zwraca na to uwagi.

    #1228

    19927381
    Uczestnik

    opiekun forum tylko dziękuje za zgłoszenia ale nie widziałem w ostatnich postach żeby coś zostało naprawione.

    bardzo prosze o informacje kiedy powyższe problemy zostaną naprawione

    #1326

    Gwiazdeczkaa
    Uczestnik

    nadal nic nie naprawione 🙁 czas najwyzszy przestac inwestowac w gre kase…

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 8 miesięcy temu przez  Gwiazdeczkaa.
    Last edited: 31.07.2018 19:55
    #1556

    Beliar
    Uczestnik

    Exp chyba sie troche nie zgadza na świete błogosławieństwo światła 🙂

    https://scr.hu/jnMJv1

    s10 beliar

    #1625

    Gwiazdeczkaa
    Uczestnik

    Witam. Kiedy zostanie cokolwiek naprawione? bo nic sie nie zmienia.. wrecz przeciwnie .

    #2198

    Misia
    Uczestnik

    Witam, chciałabym zaproponować wprowadzenie koła szczęścia i nagród online

    https://scr.hu/7O9Ow46
    https://scr.hu/djrja9n
    https://scr.hu/vJwJkNg

    #2208

    Beliar
    Uczestnik

    koło szcześcia jest , ale nagrod nie ma za czas pedzony w grze , naprawcie to , bo to podstawa ktora nie jest nowa w grze , u nas zwyczajnie nie dziala, prosze technikow o naprawe .

    pozdrowienia z s10 beliar

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.