Powrót do aktualności

Serwery łączą się 14 lutego & Ogłoszenie

Fora Dark Genesis Aktualności Serwery łączą się 14 lutego & Ogłoszenie

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  31245138 2 lat, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #54479

    ★ James ★
    Opiekun forum

    Bohaterowie!
    Jutro, 14 lutego, od 09:00 do 11:00 (GMT+2) Dark Genesis zostanie utrzymany na potrzeby łączenia serwerów. Prosimy o wcześniejsze wylogowanie się z gry i nie logowanie na kolejne serwery do czasu zakończenia prac konserwacyjnych.

    W ramach konserwacji połączymy następujące serwery:

    ➡ S40+S41+S42

    Postacie poniżej 25. poziomu, które nie zostały doładowane przynajmniej raz i są offline przez co najmniej 15 dni, zostaną usunięte jako nieaktywne. Każdy gracz otrzyma 500 diamentów i 10 Zwójow ultrawezwania pocztą w grze jako rekompensatę po zakończeniu konserwacji.

    Jeśli masz postacie na kilku serwerach z grupy scalającej, będziesz mógł z nich korzystać po scaleniu, tak jak poprzednio.

    PS:
    Chcielibyśmy również poinformować, że popularne wydarzenie „Polowanie w dżungli” zostanie przeniesione do kategorii wydarzeń na nowym serwerze (3-7 dni od otwarcia serwera) i będzie niedostępne na innych serwerach przez pewien okres czas. Ponieważ dzisiaj jest jego ostatnia runda (do 16 lutego), uprzejmie prosimy o wcześniejsze wydanie waluty wydarzenia.

    Wszystkiego najlepszego,
    Zespół Dark Genesis

    • This topic was modified 2 lat, 1 miesiąc temu by  ★ James ★.
    Last edited: 13.02.2022 16:39
    #54505

    27251807
    Uczestnik

    cóż za wspaniałe eventy i nagrody przygotowaliście na walentynki hehe jak zwykle olali wszystkich, ja już nie gram jakiś czas i nie żałuje, wydawałem 800 zł miesiecznie i nic to nie dawało , gra to lipa jest dużo więcej gier które dbają o graczy, smierdzą wam nasze pieniądze ? gra nie zdążyła się rozwinąć i już pada , mam nadzieje ,że nie pociągnie długo, szkoda nerwów i kasy

    #54565

    31245138
    Uczestnik

    gdzie jakieś kody, nagrody itp.?

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.