Powrót do aktualności

rekawica zemsty za esensje

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne rekawica zemsty za esensje

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 11 miesięcy temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #24685

    AniołZemsty
    Uczestnik

    witam mam pytanie o ten relikt wydaje sie nie wlaczac wogole odkad go zalozylem zaden nowy buff sie nie pojawil ktory moglby byc tym z rekawicy;/

    #24705

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam
    na niego jest 10% szans wiec może się bardzo rzadko pokazywać ale przekaże technikom żeby się temu przyjrzeli

    #24721

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Nom ja wiem ale 1/10 szansa to sie powinno to pokazac chociaz z raz a nic nie widac;/

    #24723

    Bazuka
    Opiekun forum

    Wiem wiem zgłoszone to jest i to już technicy się tym zajmą bo ewidentnie on nie działa sam go też dziś testowałem z parę dobrych godzin 😛

    #24844

    24169272
    Uczestnik

    Witam mam podobną sytuację. Używałam rękawicy przez 2 dni, ani razu buff się nie pojawił

    #24849

    Bazuka
    Opiekun forum

    Sprawa jest zgłoszona ma zostać naprawiona 🙂

    #25806

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Niby zgloszone a dali ja znowu w wymiana za esensje po co dawac relikt ktory nie dziala:D

    #25817

    Bazuka
    Opiekun forum

    Poldek niestety na to pytanie nie znam odpowiedzi.Wiem tylko tyle że jest to zgłoszone i ma to być naprawione ale dokładnej daty i czasu nie znam ;/

    #25819

    20114831
    Uczestnik

    A co z serwerem Świt Aniołów ruszy czy to koniec gry? Bo jak jeden serwer pada – padną i wszystkie.

    #25823

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam co do świtu aniołów są wyznaczeni moderatorzy którzy za to odpowiadają oraz niestety nie posiadam informacji na ten temat z tego co myślę pewnie dalej będą wprowadzane aktualizacje oraz poprawki dotyczące gry lecz niestety więcej na ten temat nie posiadam informacji z racji że głownie zajmuje się władca smoków,wiec do innych gier zbytnio informacji nie posiadam ani kto za co odpowiada.Co do padania serwerów nie wiem czy tam jest jak na ws ale pewnie jeżeli mało graczy będzie to i na takie coś osoby tym się zajmujące znajda rozwiązanie by poprawić sytuacje na grze Swit Aniołów

    Pozdrawiam

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.