Powrót do aktualności

Pytanie dotyczace ustawien bohatera

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze Pytanie dotyczace ustawien bohatera

Otagowano: 

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 2 lat, 10 miesięcy temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #29859

    21335149
    Uczestnik

    Mam pytanie pytam tutaj bo pisanie do supportu to jak szukanie obcych w kosmosie tylko CISZA !!!!
    Wie chodzim i o karte wybuchu na przyklda przy perwszym uderzenieu cieciu jest ten wybuch mam ja w zaklinaniu juz na 11 poziom i nadal nie dizla mi tak ten wybuch jak u innych i wiele slabszych wiem bo widze ze jak bija to zakazdym razem prawie natepuje wybuch u mnie nic od czego to zalezy mam juz zawodnika na ostateczny lv 13 krtytyczne ,przebicie ,atak punkty przebudzeni tez nie sa male wiec dlaczego u mnie ten wybuch prawie nie dziala karty w zaklinaniu to piekielny kolos czyli ta co daje szanse na wybuch poziom 11 ,blyskawica 11 i mroczny czort i druga sprawa tez to opisalem do supportu i cisza ze przebudzenie u mnie tez nie dziala chyba dobrze co prawda nie mam ksiazki artefakt mordercza bron ale inne mocne artefakty wlozone na gluwnej postaci sa wszytskie czyli 8 szt i przebudzenie potrafi mi ubic tylko max 30 hp co mam nie tak moze doradzicie cos

    #29916

    Bazuka
    Opiekun forum

    Ogolnie na wybuch jest relikt Ognisty młot i to on jest odpowiedzialny za wybuch co do kart zaklinania hmm powiem ci nie wiem czy ona wgl działa

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 8 miesięcy temu przez  Bazuka.
    Last edited: 07.08.2020 14:08
    #29918

    21335149
    Uczestnik

    Bazuka jezeli mowisz jak piszesz to mam problem onistymlot rowiniecie na etapie 3 runy na 10 poziomie zalozony na glowna postac i nic wiec nie dziala i co mam zrobic suppor milczy szkoda slow na niego moze ty jako opiekun forum dasz inny kontak bo mam wielka chce wkroczyc na droge sadawa z nimi warunki i mozliwosci mam u nas w Italy sa odpowienie kancelarie prawne ktore ty sie zajmuja wiec podaj mi inny kontak do nich bo to co tutaj sie dziej to juz kpina

    #29919

    21335149
    Uczestnik

    Bazuka jakie tez sa najlepsze artefakty ktore powinny byc zalozone na glownej postaci bo ciezki wyboar az 8 sztuk tych optymalnie dobrych dla glownej postaci

    #29925

    Bazuka
    Opiekun forum

    Co do najlepszych reliktów na głowna postać powiem ci tak nie wiem bo każdy posiada inaczej oraz wiadomo raz coś działa raz coś nie działa ale moim zdaniem :
    -mordercza bron (Atak + zbroja)
    -pancerz ateny (atak + leczenie zdrowia)
    -pierscien wiecznosci (regenracja zdrowia )
    -mlot grzmotow (atak)
    -ognisty mlot (krytyk + zwiekszenie ataku)
    -lsniaca zbroja (pz oraz pochlananie obrazen)
    -wrota piekiel ( regenracja pz oraz atak )
    -glowa smoka (zwieksza obrazenia)

    Co do uzycia Q od obrazen tego zaleza 2 rzeczy punkty przebudzenia oraz poziom zbroi no wiadomo mordercza bron zwieksza obrazenia kolosalnie wiec bez tego ani rusz

    Jeżeli nie pokazuje ci wybuchu to znaczy ze coś jest nie tak prawdopodobnie na koncie albo problem z reliktem ja takiego problemu nie posiadam ;/ Co do kontaktu niestety sam nie posiadam innej formy kontaktu jak suport oraz facebook

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 8 miesięcy temu przez  Bazuka.
    Last edited: 08.08.2020 13:26
    #42659

    21377966
    Uczestnik

    na czym polega męczennik?

    #43100

    Bazuka
    Opiekun forum

    Jeszcze nikt tego nie zrobił nawet ja sam wiec niestety nie wiem

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.