Powrót do aktualności

Pytania

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Pytania

Otagowano: 

Temat zawiera 17 odpowiedzi, i ma 12 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  UpadlyKociak 4 lat, 6 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)
  • Autor
    Wpisy
  • #3877

    20181209
    Uczestnik

    Moje pytanie dotyczy wytrzymałości, na co wpływa

    #4007

    20181209
    Uczestnik

    Wszędzie są limity, tych możesz zabić 5, tego możesz zdobyć 10, masz za niski level żeby wejść do lochu……Pytam dlaczego nie ma ograniczeń przy zabijaniu na polu bitwy, wchodzisz i bez przerwy glebę zaliczasz, często jeden gracz bez przerwy, atakują z RB razy 4 a nawet 5. Wyszukiwarka na multi arenie tez kojarzy na zasadzie albo razy 4 albo strażnicy areny(rzadko).Przy plądrowaniu krain też, po co mi ktoś do plądrowania z RB 2 mln?

    #5783

    21289098
    Uczestnik

    kody aktywacyjne skad je brac?

    #5791

    dadi423
    Uczestnik

    witam mam takie pytanko dotarłem do ostatniego pietra smoczych katakumb cz można jakoś dalej tam działać ??

    #5792

    zibi715
    Uczestnik

    Musisz wyzerować i zaczynasz na nowo od 1 piętra

    #6351

    21601963
    Uczestnik

    Hej, gram od kilku dni i interesuje mnie górnictwo. Do tej pory myslalam ze sie kopie tylko po to aby wpadl exp a dzis wpadla mi tajemnicza diamentowa skrzynia – czy to oznacza ze im dluzej kopie tym szansa na lepsze nagrody?

    #6352

    zibi715
    Uczestnik

    Nie do końca, im dłużej kopiesz tym więcej masz złota i expa a także pudełek wykuwania. Czasami, ale to raczej nie za często może wpaść własnie tajemnicza diamentowa skrzynia lub karmazynowy spinel.

    Pozdrawiam

    #6355

    21601963
    Uczestnik

    Czesc, rozchodzi mi sie o bohaterow – jesli zaczynamy gre i ich ulepszamy to ulepszac po kolei czy pakowac na paczatek w jednego aby wzmocnic pomoc? no i to samo sie tyczy werbowania – werbowac po kolei czy trzymac esencje na konkretnego? dzieki z gory za pomoc

    #6969

    Routang
    Uczestnik

    Czy jest jakaś alternatywna możliwość zdobycia bursztynu?

    #6970

    Klio
    Uczestnik

    Witam . Mam w plecaku smoczą krew , czy ktoś mi powie jak mam jej użyć ? I co to są żylne lochy ? bo nigdzie wzmianki o nich nie widzę

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 2 miesięcy temu przez  Klio.
    Last edited: 09.02.2019 10:59
    #6972

    Klio
    Uczestnik

    nie

    Last edited: 09.02.2019 11:03
    #12853

    20098567
    Uczestnik

    A moje pytanie dotyczy pytań na które odpowiada gracz w misji – iluzja- dzisiaj 8 październik pytanie które dostałam : gdzie biegnie rzeka amazonka : i odpowiedzi min. Brazylia i Preu i bądź tu mądry którą odpowiedź wybrać jak Amazonka biegnie zarówno przez Brazylię i Peru . Oskara dla admina który redaguje te pytania.

    #12898

    kano
    Uczestnik

    mam pytanie dlaczego zabrano sklepik z punktami z wymian za fragmenty i co jeżeli ktoś miał odłożoną pewną ilość punktów ?

    #13042

    22285368
    Uczestnik

    witam mam pytanie gram na serwie 44 w tej chwili posiadam 238 mil expa a level nowy nie wskakujewiec ile trzeba miec by isc dalej?

    #13106

    UpadlyKociak
    Moderator

    Po wbiciu lvl 70 żeby wbić lvl ostateczny 1 i następne należy rozwijać talenty + potrzebne są do tego kamienie Kryształ awansu. 1 poziom ostateczny = 10 talentów + wymagana liczba kryształów awansu. I poziomy te odblokowywuje się wchodząc w ikonę Poziom ostateczny w lewym górnym miejscu ekranu. Pozdrawiam.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.