Powrót do aktualności

Pupile .

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  UpadlyKociak 4 lat, 9 miesięcy temu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #5876

    21190651
    Uczestnik

    Jak w temacie. Temat zwierzątko. Można w jakiś sposób, owe pupile wzmacniać ? Gdzie dostać innego pupila niż bastet. Kwestia zakładek w oknie pupile. Czy na wyższych lvl można rozwijać statystyki pupila ?

    #5877

    zibi715
    Uczestnik

    Pupile a także dusze pupili można zdobywać na herszcie międzyserwerowym po osiągnięciu 54 lvl. Herszt jest 2x dziennie o 16.30 i 21.30. Gdy herszt zostanie ubity zaczyna się licytacja gdzie za pomocą ametystów można nabywać różne itemy, w tym właśnie pupile i dusze pupili.
    Oczywiście każdego aktywowanego pupila można rozwijać, do wbijania etapu pupili potrzebujemy kolejnych pupilina etap 1-3 potrzebujemy po 1 pupilu na etap, na etap 4 i wyzej już potrzeba bedzie 2 pupili a z kolejnymi wbijanymi etapami liczba pupili potrzebnych na etap bedzie wzrastała.
    Jeżeli chodzi o statystyki to wzrastają one wraz z rozwojem etapów pupila. Możne je także wzmacniać duszami pupila, dostepnymi jak wspomniałam wczesniej na licytacjach na herszcie międzyserwerowym.

    Pozdrawiam

    #5897

    21190651
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo za odpowiedź 🙂
    Teraz jednak kwestia, czy można w inny sposób niż za zadania codzienne i bursztyny zdobyć ametysty ?

    #5900

    zibi715
    Uczestnik

    Tak, uczestnicząć w herszcie międzyserwerowym. Nawet jeżeli nic nie wylicytujemy to na poczte dostajemy zawsze trochę ametystów za samo to że było się na herszcie i zadało minimum 0,1% obrażeń. Innych sposóbów niestety nie ma.

    Pozdrawiam

    #10728

    21705097
    Uczestnik

    Witam
    Mam pytanie odnośnie pupila Artio , w opisie jest , że podnosi atak przeciwnika o 30% na 3 rundy?
    Czy to błąd w opisie ? i podnosi atak sojusznika o 30 %
    prosze o odp. z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂

    #10785

    UpadlyKociak
    Moderator

    Generalnie z informacji jakie otrzymałam (ja artio nie używam więc nie wiem) to buff artio wcale nie działa. Co do opisu, fakt , jest on trochę nielogiczny.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.