Powrót do aktualności

PRZEKLEŃSTWA. NIEKULTURALNE ZACHOWANIE GRACZY

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne PRZEKLEŃSTWA. NIEKULTURALNE ZACHOWANIE GRACZY

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 8 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  21965283 4 lat, 8 miesięcy temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #5315

    Sansara
    Opiekun forum

    Drodzy przyjaciele , od nas samych zależy to, jaką atmosferę stworzymy na serwerze. Prosimy szanować siebie nawzajem, i nie używać obraźliwych określeń w stosunku do innych graczy.

    Pamiętaj, jesteś tym, co wnosisz  w otaczający ciebie świat.

    Zgłoszenia z prośbą o zbanowanie gracza, będą przetwarzane tylko przy dołączeniu minimum 2 – 3 rzutów z ekranu, i z dokładnym opisem sytuacji..

      Jeśli gracze nawzajem  będą się skarżyć  , bana otrzymają obydwoje, bez wyjaśnienia przyczyn.

    Dlatego, przed tym, jak poprosić kogoś zbanować , pomyśl, może gracz po drugiej strony ekranu, również zdążył zrobić screen, jak przeklinasz i wyzywasz go.

    #8135

    20127349
    Uczestnik

    Witam.Mam pytanie czy zrobicie cos z tym bezsensownym plądrowaniem?Najlepiej usuncie tą mozliwosc plądrowania poniewaz sa ludzie ktorzy specjalnie pladruja tylko po to by innym nie dac talentu zrobic.To juz nie jest zabawne byc pladrowanym po 20 razy dziennie

    #8136

    UpadlyKociak
    Moderator

    Wątpię żeby to zostało usunięte, ograniczyłoby to mocno możliwość codziennego zdobywania złota. Ale fakt takie notoryczne plądrowanie podchodzi już pod nękanie i utrudnianie gry. Spróbuj może robić screeny i zgłosić sprawę bezpośrednio do gm przez zakładkę Support.

    Pozdrawiam.

    #8148

    20127349
    Uczestnik

    Witam.A moze warto pomyslec o limicie ataków-pladrowania na jedna osobe dziennie?poniewaz jak rozwijac postac?nie robicą talentu a co za tym idzie nie wbijąc poziomów ,po co komu postac np.na poziomie 1?skoro nie moze talentu zrobic bo jest pladrowany dziennie kilka razy.A kupujac worki złota to zajmie bardzo duzo czasu zeby cos zrobic.Ludzie inewstuja pieniadze ,kupujac bursztyny,Vip-a a mimo to nie sa w stanie rozwijac postaci tak jak sie to powinno robic bo zawsze brak złota a powód jeden PLĄDROWANIE.Wiec pytam,jak sie maja ludzie dobrze bawic i przyjemnie spedzac czas skoro sa nękani i nie tylko samym plądrowaniem ale tez zwalaniem z map.Niestety brak kultury jest bardzo widoczny. Bo nie wazne jakie sa mozliwosc czy pladrowanie czy nie wypuszczanie z respa na polu bitwy a wystarczy odrobina kultury i mozna bawic sie wysmienicie miedzy soba bo o to kama tutaj o zabawe z usmiecem na twarzy.Pozdrawiam

    #8682

    22093056
    Uczestnik

    no wlasnie ja tez w tej sprawie. dostalem za to nawet bana ,bo sie poskarzyla ze ja obrazam,nie mozna ubic zadnego smoka bo ona ma 3 razy tyle walecznosci co inni

    #8684

    21775949
    Uczestnik

    Loch mi się zawiesił na
    59 proszę o pomoc

    #8927

    co do nenkania przez plondrowaniw to uwazam ze z limitem czy bez to nie ma roznicy poprostu motywoje do czeszczego zagladania do swojej krajny a nie ktorzy to nawet nie racza dbac o swoje hodowle to z czym do ludzi

    #8947

    22057985
    Uczestnik

    dzień Dobry ten Gonzo wyzywa graza Artu gorbi i jak napisze coś na mnie prosze nie brac tego pod uwage heheh

    #9227

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    1. Proszę wysłać zrzut ekranu do Supportu.
    2. Poinformować gracza że został zgłoszony.
    3. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, ponownie wysłać zrzut do Supportu.
    4. Gracz dostanie ban-czat.
    Pozdrawiam,
    Zespół WS

    #11802

    21965283
    Uczestnik

    witam,troche mnie juz meczy ze ludzie oddrazaja mi sie banem za ataki na kopalni,skoro gra ma mozliwosc atakowania graczy od godzin 8 rano do 22 bo potem jest ochrona,to gdzie ja lamie zasady gry,nikogo nie obrazam a ze korzystam z tego co mi gra pozwala to o co tak naprawde jest halo to po pierwsze,po drugie czemu ja bezposrednio nie moge pisac do suportu ,bo nie spelniam jakis warunkow,co ja musze spelniac by pisac do nich

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.