Powrót do aktualności

Problem z odbiorem dochodu w krainie

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Problem z odbiorem dochodu w krainie

Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  19584709 1 rok, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #62318

    Hyuna
    Uczestnik

    Witam. Problem dotyczy gracza Birus s.35. Po powrocie do gry po dłuższej przerwie nie ma możliwości odbioru dochodów z krainy. Kraina nie generuje dochodów. Po wejściu do zamku również brak jakichkolwiek kwot. W krainie obok przycisku odbierz również brak jakiejkolwiek liczby. Proszę o radę.

    • This topic was modified 1 rok, 8 miesięcy temu by  Hyuna.
    #62696

    21815432
    Uczestnik

    Ciałbym zgłosić po raz 50-ty problem z odbioru dochodu.Gracz Birus serwer-S35.Konkretne wskazówki dotyczace problemu są w zgłoszeniu wyżej lub w wcześniejszych zgłoszeniach. Z góry dziekuje za poraz kolejny nie rozwiazania mojego problemu, ktory ciągnie sie juz od przeszło roku.Na ta chwilę mój dochód jakby osiągnąl maksimum wynosi na dzień dzisiejszy 5040000 złota.Problem z tym dochodem pojawił sie po dluższej przerwie gdzie nie grałem 2 lata.Gdy zacząłem ponownie grać czyli w czerwcu 2021 zauważyłem ten problem czyli brak odbioru dochodu w złocie.Jeszcze raz proszę o naprawe tego i rekompensate w wysokosci 420 dni razy 5040000 złota co daje nam wynik
    2 116 800 000 w złocie .Brak podjęcia kroków z waszej strony zmusi mnie o zgłoszenie waszego nie udzielenia pomocy w odpowiednim miejscu.Nie po to wkładałemw taą gre nie małe pieniadze by teraz z wami sie urzerać i ciagle pisać bez jakiejkolwiek reakcji ze strony suportu.Czekam do najbliższej konserwacji która zaplanowana jest na środe 07.09.2022r.Po tej konserwacji zgłaszam proproblem z suportem gry w odpowiednie miejsce nalegając o ukaranie za olewanie ręki która was karmi. Ciau sz.p.Birus S35 serwerek.

    #62788

    21815432
    Uczestnik

    nawet nie ma jebanej odpowiedzi

    #63713

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Wiele razy odpowiadaliśmy w prywatnych wiadomościach graczom.
    Twórcy pracują nad naprawieniem tej sytuacji.

    #64153

    19584709
    Uczestnik

    Witam. Mam ten sam problem ale nic w tym temacie nie zrobiono.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.