Powrót do aktualności

Prace Techniczne a mianowicie demoniczne smoki

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Prace Techniczne a mianowicie demoniczne smoki

Temat zawiera 13 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Levi 3 lat, 9 miesięcy temu.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
  • Autor
    Wpisy
  • #26816

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam
    pod tym postem proszę o wszystkie błędy które zauważyliście w grze po dodaniu demonicznych smoków by je poprostu naprawić

    Czego oczekuje :
    co się dzieje i na jakim serwerze mile widziane skrenny oraz filmiki

    O czym wiem :

    Problem z koronacja i brakiem widoczności przeciwników
    Problem z lochami nie klikaj tak szybko
    Problem że nie działaja zaproszenia
    Problem z „lagami”
    Problem z eventami min koło bursztynów naprawione
    Problem z rękawica zemsty że nie działa
    Problem z automatycznym łapaniem smokowców/szafirów

    Dziękuje 🙂

    Last edited: 13.06.2020 16:28
    #26823

    Rozpacz
    Uczestnik

    Dobry
    po wojnie mam czarny ekran trzeba zresetować grę, żeby gra wróciła do normy i od jakiegoś czasu w Smoczych katakumbach strasznie muli po przejściu jednego piętra serwer S 32

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 10 miesięcy temu przez  Rozpacz.
    Last edited: 13.06.2020 20:21
    #26827

    AniołZemsty
    Uczestnik

    mnie na herszcie ms trzymalo wczoraj 13 minut na walce relog nic nie dawal pomimo ze herszt dawno nie zyl ale niewiem czy to ma zwiazek. Wczoraj tez niektore walki trwaly strasznie dlugo w koronacji czy wojnie wiekuistej bardzo malo damage przeciwnicy dostawali kara boska co powinna ich normalnie zabijac malo im robila. Co do demonicznych smokow to mogly by troche pylu dawac:)

    #26832

    Bazuka
    Opiekun forum

    Poldek – akurat herszt też może w to być wliczany bo też zauważyłem lagi na nim a już takie sytuacje się działy.Co do wojny to jest osobny temat ale też już to zgłosiłem bo wszystkie miedzyserwerowe wojny niestety maja straszne „Lagi”

    #26879

    23984371
    Uczestnik

    Podczas strzeżenia bogini w momencie gdy pojawia się nowa fala gra się przycina. Czasem przez chwilę nie da się żadnego stwora zaatakować.

    #26880

    Bazuka
    Opiekun forum

    oki dzieki 🙂

    #27163

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Eeee nie widze zeby ktos to tu zglaszal to napisze autowalka po skonczeniu wytrzymalosci dalej bije niewiem ilu ludzi to ma ale z tego co pisalo to pare sie znajdzie.

    #27164

    Bazuka
    Opiekun forum

    hej też to już zgłaszałem na chwile obecna czekam na jaka kolwiek odpowiedz

    #27208

    21335149
    Uczestnik

    Pytanie ?
    Dlaczego po kazdych pracach technicznych nie ma zadnej rekompensaty za na przyklad utracone nagrody z Inwazji i innych zadan znam wiel gier gdzie daja rekompensaty a wy nic !!!
    Kolejne wzmocnijcie smoki w inwazji bo tylko najmocniejsi moga cos ugrac z nich a zatem gra staje sie gra tylko dla bogatych ciekawe tylko na ile ci bogaci gdy juz wszytsko osuagna beda chcieli dalej inwestowac kase w was bo biedniejsi gracze odejda z gry ba juz odchodza a z samych bobaczy dlugo nie pociagniecie robiac gre ktora jawnie wprowadza dyskryminacje graczy na bogatych i biednych !!!
    Wzmocnijcie bossa swiatowego w swiatyni parwie nie wypadaja czesci do korony to tez przypadek polowa artefaktow nie dziala jak potrzeba i ten wielce DYSKRYMINUJACY NOWY EVEN CZY ZADANIE ODA DO BOGA dzie mozna zdobyc odyna co to jest jak normalny gracz ma go zdobyc to czysta dysktuminacja segregacja na graczy bogatych i biednych wiem ze macie to w naturze wyniesionej z zycia codziennego gdy w waszym kraju rozni sie ludzi a lepszych i gorszych ale zeby tutaj nawet do gry wprowadzalicie takie cos !!
    Zrobcie jaks kampe gdzie bedzie mozna zdobywac czesci do lepszych bohaterow niech od czasu do czasu beda w jakim trial lub wzniesieniu takie wlasnie dzialania zacheca mniej zamoznych graczy a nie ciagla dyskryminacja bo powtorze jak dlugo gracz gdy juz osiagnie prawie max zechce was finansowac bedzie bazowal na tym co ma bo wie ze w kazym evencie zadaniu i tak bedzie bral prawie wszystko !!
    Ajezeli nie potraficie zachecic biedniejszych graczy to zrobcie sobie abonament dla bogaczy na ta gre zakodujcie ja i niech graja tylko ci co posiadaja platynowe karty zobaczymy jak dlugo pociagniecie inni ktorzy odejda maja w czym wybierac sa na szczescie jeszcze platwormy z grami gdzie nie robi sie takiej dyskryminacji!!

    #27296

    21335149
    Uczestnik

    Witam Bazuka mam pytanie
    Czy w supporcie ktos tam zyje juz 5 zgloszenie i zadnej odpowiedzi a moze nie czytaja wogule naszych zgloszen !!!!

    #27297

    Bazuka
    Opiekun forum

    Hej
    Nie mam pojecia czemu taka cisza z strony supportu

    #27309

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Coś te demon smoki ostatnio albo mocniejsze albo moja odp przestala dzialac bo za szybko cos padam a dłużej stałem na nich mam każde bóstwo na 10 odp zrobioną minimalnie więc chyba nie powinienem od nich tak obrywać no i tak jak ostatnio powtarzam że mogłyby jakiś pył dawać trochę.

    #28129

    Levi
    Uczestnik

    Na demonicznych smokach „jaszczurach” są okropne lagi, aż się grać odecheciewa.

    Do tego dochodzi w losowych odstępach „Połączenie zostało przerwane” i zapewniam że wina nie leży tutaj po stronie mojego łącza.

    Serwer 36.

    #28135

    Levi
    Uczestnik

    https://zapodaj.net/5e4429aa84b46.png.html

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 9 miesięcy temu przez  Levi.
    Last edited: 09.07.2020 16:40
Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.