Powrót do aktualności

Połączenie serwerów

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Połączenie serwerów

Otagowano: 

Temat zawiera 11 odpowiedzi, i ma 9 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  20642748 1 rok, 11 miesięcy temu.

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #59433

    25964498
    Uczestnik

    dzisiaj polaczono sewery s1-s11 z s12-s27,czemu od godziny 11 s1-11 dziala a s12-27 do tej pory nie mozna sie zalogowac?prosze o szybkie rozpatrzenie problemu i zgloszenie go

    #59438

    20294418
    Uczestnik

    A to dlatego gra nie działa, łączenie robili i jak zwykle coś popsuli 🙁

    #59439

    20420490
    Uczestnik

    Zjebane jak zwykle , a jak to bywało wcześniej zero reakcji tych ,którzy teoretycznie powinni reagować . Mają nas w gdzieś i tyle , ale profity zbierają.

    #59440

    25964498
    Uczestnik

    serwery s12-s27 sa najbardziej olewane nie od dzis,jak gra nie dziala to nagrody za ewenty tez nie dostaja a support udaje ze o niczym nie wie i liczy na to ze zapomnimy,zamykaja zgloszenia bez odpwiedzi i nie odpowiadaja nam na forum

    #59470

    20867921
    Uczestnik

    drugi dzien i nadal nie dzialaja serwy 12-27 czy ktos z łaski swojej moze cokolwie napisac co sie dzieje

    #59491

    20642748
    Uczestnik

    przeciez oni nic nie wiedza ze problem jakis jest,przeciez my nic nie piszemy na ten temat i nie zglaszamy do supportu,to jak maja naprawic cos o czym nikt im nie zglasza?-robia z nas baranow i debili-skasowac caly ten support i to forum-po co my tu piszemy jak i tak odpowiedzi brak i naprawy bledow gry brak?zamknac ten caly burdel i bedzie spokoj

    #59578

    20531686
    Uczestnik

    ktoś mi podpowie jak wejść na 16 serwer od 4 dni nie mogę się z nikim połączyć i wyskakuje mi błąd serwera

    #59579

    20642748
    Uczestnik

    nie da sie wejsc,zjebali gre po calosci i prawdopodobnie czekamy do prac technicznych ktore beda w srode,doslownie ja tego nie rozumie ze taki blad nie jest naprawiany od reki,nie da sie tego inaczej opisac-zwykly burdel

    #59582

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam w piątek dałem znać że są problemy z serwerami że nie da się zalogować informacja zwrotna że Technicy Pracują nad naprawa serwerów w sumie nie sprawdzałem czy z officialnego da sie zalogować ale 3 czerwca już mogłem wejśc z nie officialnego na serwery od s8 +

    #59585

    Ewa
    Uczestnik

    nie ma możliwości wejścia Bazuka,ani z klienta esprit,ani przez brov-a.Serwery są martwe od 1 czerwca,nic sie nie zmieniło.

    #59588

    21361781
    Uczestnik

    Mogę poodpoczywać ale mam nadzięję na zwroty za tury nie móiąć o zaległych magnatach już.

    #59590

    20642748
    Uczestnik

    co do klientow to nie da sie zalgowac na zadnym i nie mow Bazuka ze sie zalogowales bo rozmawialismy na ten temat juz,co do nagrod -zalegle nagrody nie sa tylko z magnata ale takze ze wzniesien,z konsumpcji,z karnawalow bosa i jeszcze innych o ktorych zapomnialem juz ale ludzie tu pisali,na nagrody czekamy juz chyba ze 3 miesiace,nie ma zadnych zwrotow ani zadnych rekompensat,a do tego dochodzi terazniejsza awaria,ktorej nikt nie naprawia bo czekaja sobie do srody,wiec ciekawy jestem jak oni zrekmpensuja nam nagrody z inwestycji,straconego vipa,stracone wzniesienia,magnaty i inne ewenty a na dodatek biezace nagrody dzienne za zadania a nawet za logowanie,powiem tylko tyle ze brak gry to sa bardzo powazne straty i duze oslabienie w stosunku do graczy z innych serwerow i niech kazdy sobie pomysli jaka rekompensate powinien dostac zeby chociaz po czesci odzyskal to ile stracil-naprawde ogromne straty sa ktore ciezko bedzie juz nadrobic,my wiemy ze to nie sa nasze konta,ale mamy prawa grac na tych kontacha,dstawca gry ma prawo nam ja dostarczac a duze rekompensaty naleza sie jak psu zupa i uwierzcie ze dostawca gry nie jest calkiem bezkarny i jak ktos jest obcykany,to sa odpowiednie instytucje,ktore pomagaja w odzyskaniu poniesionych strat nie tylko rekompensat,ale takze zwrotow pienieznych i nie jest to wyssane z palca bo spotkalem sie juz z takimi sytuacjami w innych grach

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.