Powrót do aktualności

Podnoszenie ekwipunku

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Podnoszenie ekwipunku

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  20605128 4 lat, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #19529

    20605128
    Uczestnik

    Hej,nie wiem co jest ,ale nie mogę podnieść poziomów ekwipunku.Mam 14 poziom postaci,4 tyś spineli,a wszystkie strzałki do podnoszenia są szare.Co mam zrobić?

    #19530

    Koujou
    Uczestnik

    Powiem tak, podnosi się dopiero eq na 60lv, reszty się nie opłaca, a tego co masz może nie możesz ulepszyć bo nie jest złote, ewentualnie po podniesieniu miałbyś za mały lv żeby je założyć, dlatego się nie da.

    #19536

    20605128
    Uczestnik

    Ja mam 70 plus 14 poziom bohatera,a ekwipunek na poziomie 10 i brakuje mi jeszcze 2 gwiazdek do końca,a z tego co widziałam u znajomych,poziomów ekwipunku jest 15

    #19547

    Koujou
    Uczestnik

    Sorki, niezrozumienie postu, ale „Mam 14 poziom postaci” no sam powiesz, że można zrozumieć inaczej 😀 Hmm podpytaj kogoś, bo może trzeba coś tam jakiegoś specjalnego kamienia, czy innej wstążki do tego za grube bursztyny z wydarzenia, a wtedy się strzałeczki zazielenią 😉

    Edit. To 4k spineli zastanawiało, ale w sumie, kto wie ile ktoś tam bursztynów władował, może i na 14lv się da 😀

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, 3 miesięcy temu przez  Koujou.
    Last edited: 01.02.2020 00:34
    #19552

    UpadlyKociak
    Moderator

    Prawdopodobnie podniosłeś eq na maksymalny poziom dla swojego lvl. Kolejne poziomy ulepszania odblokowywują się co 5 poziomów ostateecznych. Jak wbijesz 15 poziom to będziesz mógł znów podnieść. Pozdrawiam 🙂

    #19560

    20605128
    Uczestnik

    Dziękuję ślicznie za odpowiedź i podpowiedź.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.