Powrót do aktualności

Pobierz klienta

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Pobierz klienta

Otagowano: 

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  maryla 1 rok, 8 miesięcy temu.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #1458

    Otacon
    Uczestnik

    Witam
    Czy powstanie klient do gry by nie logować się przez stronę
    tak jak to mają inne gry które mają KLIENTA do pobrania.

    #1482

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Na razie tylko przez stronę.
    Jeże będą zmiany poinformujemy o tym.
    Pozdrawiam,
    Zespół WS

    #34551

    boksowany
    Uczestnik

    Ponawiam zapytanie. już w grudniu zostanie wyłączony flash. kiedy powstanie klient gier na pc ?

    #34555

    26549378
    Uczestnik

    klieant do gry dawno jest wystarczy popytac innych a co do 2 pytania z tego co sie dowiedzialem od kolegow z innych gier ma byc klient o nazwie Unity beta ktory jest juz testowany ponoc w innych grach-polecam poczytac w internecie a tobie boksowany napisze bo gramy na tym samym serwie

    #35192

    boksowany
    Uczestnik

    ok czekam na wiadomość. jak coś to wyszukaj mnie. a pytania mam w zasadzie dwa ogólne mam bo gram juz troszke wiec nie jestem amatour 😀 . pierwsze. napisz mi jakich bohaterów warto recrutować do teamu i wzmacniać jego moc ? obecnie mam dopiero 4 piętra odkryte. czym sie sugerować, najbardziej wyrównanymi statystykami czy patrzeć na konkretne umiejętności ? i drugie pytanie. zauwzyłem niejednokrotnie, że znika mi progress levelu z ok 70 do 6, a jestem na 53lvl i wyglada tak jakby serwer nie chcial abym awansowal wyzej. miales kiedys cos takiego ?

    #35206

    Bazuka
    Opiekun forum

    Boksowaty jezeli chodzi o bohaterow polecam ci brac z wieksza iloscia gwiazdek poniewaz mozesz bardziej ich rozwijac oraz sugerowac sie pod wlasny szyk jezeli potrzebujesz tankow to bierzesz tanka jezeli brak ci ataku to postac ktora duzo bije to juz zalezy od sposobu gry

    #62730

    maryla
    Uczestnik

    dlaczego nie moge pobrac klienta????:((acaly czas jak sie chce logowac na gre wyskakuje mi ze mam sprawdzic flash

    #62731

    maryla
    Uczestnik

    tyle lat grania i z dnia na dzien wszystko stracic i nie wiem co sie stalo nie wiem czy ktos to czyta ale pisze bo niemam sie kogo poradzic

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.